Badanie trychologiczne, zabiegi pielęgnacyjno-lecznicze i więcej od 79,99 zł w Hair Derm

Warszawa (Wola)

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Do -82%

Komentarze

1 Opinii

Profesjonalne podejście do klienta, salon bardzo schludny, usługa wykonana z dokładnością i starannością. Zdecydowanie polecam!!! Kasia
Katarzyna R. · 7 grudnia 2016
Fachowe podejście do klienta, doskonała obsługa, świetna atmosfera,uczucie maksymalnej koncentracji na problemie z którym się przychodzi.
Ewelina K. · 9 lipca 2015
Miła i kompetentna osoba przeprowadzając konsultacje i zabieg
Weronika W. · 23 lutego 2015

W skrócie


Pozbądź się problemów skóry głowy i włosów, wybierając się do gabinetu Hair Derm z dzisiejszym grouponem.

Oferta
badanie skóry głowy mikrokamerą, konsultacja z trychologiem i zabiegi trychologiczne z regeneracją włosów w 1 z 3 opcji:

1) 79,99 zł zamiast 400 zł za 1 pakiet,
2) 179 zł zamiast 1000 zł za 3 pakiety lub
3) 329 zł zamiast 1600 zł za 5 pakietów.

Serię zabiegów rozpoczyna dokładne badanie przy pomocy mikrokamery, by precyzyjnie zdiagnozować problem. Kolejnym krokiem jest oczyszczenie skóry głowy przy pomocy olejku zmiękczającego zrogowaciały naskórek. Właściwa kuracja polega na zastosowaniu dobranej do schorzenia mieszanki preparatów dermotrychologicznych na bazie torfu organicznego, który działa detoksykująco, przeciwgrzybiczo, silnie nawilżająco i odżywczo.

Po umyciu włosów specjalnym szamponem trycholog nałoży na całą ich długość regenerujące serum enzymatyczne, które odbudowuje włókna. Aktywne składniki preparatów wnikną w głębokie warstwy skóry pod wpływem ciepła emitowanego przez saunę z ozonem. Zabieg zakończy się aplikacją leczniczej emulsji i olejku.

Hair Derm
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nowoczesnemu sprzętowi gabinet zapewnia profesjonalną regenerację oraz niechirurgiczne uzupełnienie i zagęszczenie włosów. Efekty kuracji były opisywane w prasie, m.in. w magazynie „Pani”, tygodniku „Wprost" czy miesięczniku „Glamour", jak również prezentowane w telewizji, w tym w TVN Style i TVP 2. Hair Derm ściśle współpracuje z firmą Kapyderm – jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce produkowanych przez nią preparatów dermotrychologiczncznych, a także organizuje autoryzowane przez nią dyplomowane kursy z dermotrychologii. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, właścicielka Hair Derm połączyła gabinet trychologii z Salonem Fryzjerskim.


Warunki


Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Dodatkowo 10% rabatu na wszystkie zabiegi fryzjerskie.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 22 403 62 33. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Hair-Derm


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.