Brak nowych powiadomień

Hair City

Mycie, strzyżenie, modelowanie (49,99 zł) z regeneracją (69,99 zł) i więcej opcji w Hair City (do -48%)

Do -47%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na zadbane włosy, odświeżenie wizerunku lub modną metamorfozę fryzury

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • jakiej długości włosów dotyczy oferta: średnich, do ramion (2)
  • dopłata do włosów dłuższych: zgodnie z cennikiem

Czym jest ombre i sombre? Gdzie można znaleźć dobrego fryzjera? Jaki salon fryzjerski wybrać przy zmianie fryzury? Odpowiedź na te i inne pytania znaleźć można w Hair City w Białymstoku. Oferta na strzyżenie i koloryzację pozwoli cieszyć się indywidualnie dobraną, modną fryzurą, a regeneracja włosów nada pasmom połysk i zdrowy wygląd.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon wydrukowany lub na urządzeniu mobilnym. Przy opcji z koloryzacją na 1 kolor i sombre/ombre konieczna dopłata do włosów dłuższych niż do ramion. Dopłata ustalana indywidualnie w salonie (zależnie od długości i objętości włosów). Koloryzacja na 1 kolor dotyczy odrostu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 506 929 615 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Hair City

Salon specjalizuje się w metamorfozach fryzury – styliści dobierają cięcie i kolor włosów do indywidualnych preferencji klienta i jego typu urody, mając jednocześnie na uwadze aktualne trendy. Na miejscu skorzystać można m.in. ze strzyżenia (męskiego i damskiego), koloryzacji w różnych odsłonach (ombre, sombre, refleksów) czy regeneracji. Wśród dostępnych usług jest również makijaż okazjonalny, który pozwala przygotować się na wyjątkową okazję.

Hair City

Salony, Fryzjer, Strzyżenie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.