Brak nowych powiadomień

GumoCar

Wymiana opon na felgach stalowych lub aluminiowych do 17 cali za 49,99 zł w GumoCar (-55%)

Do -54%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Wymiana opon zapewnia bezpieczeństwo i komfort jazdy, a także lepszą przyczepność auta

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

 

Wybierz 1 z 1 opcji

Wymiana opon na felgach stalowych lub aluminiowych do 17 cali:

  • 49,99 zł zamiast 110 zł za wymianę opon w 1 samochodzie osobowym,

Możliwość dopłaty do felg powyżej 17 cali (szczegóły w warunkach oferty).

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje opon typu run flat, kół z czujnikami i felg bezprzelotowych.  
Dodatkowe informacje: dodatkowa opłata do felg aluminiowych 18-20 cali (50 zł, powyżej 20 cali od 60 zł). Dopłata do opon run flat wynosi 10 zł od opony; dopłata przy czujnikach w kołach (10 zł za 1 koło). 
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

 

GumoCar

Zlokalizowany na Woli warsztat proponuje szeroki zakres usług przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wykwalifikowani mechanicy zajmują się wulkanizacją, serwisowaniem opon, myciem, pielęgnacją karoserii i napełnianiem klimatyzacji. Jednym z elementów, które wyróżniają firmę, jest pakiet usług dostosowanych specjalnie do potrzeb flot samochodowych. Dla osób, które nie chcą tracić czasu na dojazd do warsztatu, przygotowany został mobilny serwis ogumienia, czyli specjalnie wyposażony pojazd przystosowany do napraw i montażu opon.

GumoCar

Serwis auta, Opony
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.