top-rated-merchant-icon Najwyżej oceniane kupiec

Najwyżej oceniane kupiec

Termy Gorący Potok jest najlepszym sprzedawcą ze względu na średnią ocenę 4,5 gwiazdki lub wyższą w oparciu o minimum 400 ocen.

Termy Gorący Potok

Całodzienny relaks w kompleksie basenów termalnych od 45 zł i więcej w Gorącym Potoku w Szaflarach (do -46%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -46%
Wybierz opcję

Wyróżniki


Gorący Potok to podhalańska propozycja wykorzystania wód termalnych – całodzienny relaks dla 1-4 osób

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Szczegóły:

  • wejście do strefy basenowej – 6 niecek basenowych z naturalną wodą siarkową w temperaturze 32-40 st. C, 2 x jacuzzi, boisko do siatkówki, zjeżdżalnie
  • wejście open
    • strefa basenowa – 6 niecek basenowych z naturalną wodą siarkową w temperaturze 32-40 st. C, 2 x jacuzzi, boisko do siatkówki, zjeżdżalnie
    • strefa Grzysno Przyjemność – nielimitowane wejście do saun (parowa, sucha, infra) tężnia solna, 2 x jacuzzi, 3 niecki granitowe
    • kąpiele borowinowe

Więcej informacji dostępnych tutaj

Pakiety SPA:

Pakiet VIP - całodzienne wejście Open do Kompleksu Gorący Potok dla dwojga + masaż całościowy Szaflarskie odprężenie (dla Pań) masaż Klasyczny całościowy (dla Panów)

Pakiet Silver - całodzienne wejście Open do Kompleksu Gorący Potok + masaż całościowy Szaflarskie odprężenie + zabieg na twarz Fleur de Jouvence dla 1 osoby

Pakiet Gold - całodzienne wejście Open do Kompleksu Gorący Potok + masaż całościowy Szaflarskie odprężenie + zabieg na twarz Fleur de Jouvence dla 2 osób

Szaflarskie Odprężenie: Masaż relaksacyjny ciepłym olejem sandałowym wykonany delikatnymi, subtelnymi technikami prowadzącymi do głębokiego stanu relaksu. Zmysłowy aromat olejku drzewa sandałowego wpływa zarówno na odprężenie ciała jak i zmysłów. Czas 50 min.

Fleur De Jouvence to jeden z najdoskonalszych czynników naturalnych, nawilżających skórę, skomponowany w doskonałych proporcjach z innymi darami natury: kwasem hialuronowym, hydrolizowaną elastyną, kolagenem i ekstraktami roślinnymi. Wspólne, idealnie skojarzone działanie tych wszystkich substancji sprawia, że skóra odzyskuje młody i piękny wygląd. Czas 30 min.

Masaż klasyczny to jedna z najstarszych metod terapeutycznych. Dzięki odpowiednio dobranym technikom zabieg pozwala zmniejszyć ból, odczucia przemęczenia czy nadmierne napięcie. Czas 50 min.

Warunki


Groupon ważny przez 5 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. W dniach: od 8.04 do 19.04 obiekt nieczynny ze względu na przerwę techniczną.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Dni wyłączone z oferty: soboty i niedziele, oraz: 19 i 22.04.2019, 27.04-05.05.2019, 20.06.2019, 15-16.08.2019, 1 i 11.11.2019, 25.12.2019-02.01.2020.  Groupon nie upoważnia do wejścia bez kolejki. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym (kod kreskowy lub kod QR) lub wydrukowany i wymień na bilet w kasie. Godziny otwarcia obiektu i obowiązywania grouponu mogą ulec zmianie w związku z organizowanymi wydarzeniami w obiekcie lub w sytuacjach losowych. Dlatego należy sprawdzić aktualne informacje na stronie internetowej lub na Facebooku obiektu bądź pod numerem infolinii: 727 52 52 52. Pakiety basenowe: możliwość wykorzystania od poniedziałku do piątku bez konieczności wcześniejszej rezerwacji. Podczas przerw technicznych Termy Gorący Potok nie przyjmują klientów - daty należy sprawdzać na stronie https://www.goracypotok.pl/ 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Termy Gorący Potok Szaflary


Podstawą działania Gorącego Potoku jest wykorzystanie unikalnych właściwości wody termalnej, pochodzącej z miejscowego źródła. Woda z odwiertu znajdującego się w Szaflarach charakteryzuje się wysoką zawartością siarki dwuwartościowej, niską mineralizacją oraz wysoką temperaturą przy wypływie, dzięki czemu można tu połączyć aktywny wypoczynek z dobroczynną balneoterapią. Aby zachować unikalne parametry zdrowotne, w kąpielisku nie stosuje się chemicznego uzdatniania, a proces dostarczania wody do basenów jest ciągły.

Wśród atrakcji Gorącego Potoku są m.in.: kompleks basenów, Górsko Riwiera (basen z altaną i barem), sauny suche, parowe, tężnia, kąpiele borowinowe, jacuzzi oraz strefa dla dzieci ze zjeżdżalniami.

Termy Gorący Potok

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Park wodny
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.