30-minutowe sesje w saunie Infrared od 24,99 zł w Grocie Solnej Health Cave

Grota Solna Health Cave

Do -61%
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócieWybierz 1 z 3 opcji

30-minutowe sesje w saunie Infrared (z promieniowaniem podczerwonym)

  • 24,99 zł zamiast 60 zł za 2 sesje
  • 46,99 zł zamiast 120 zł za 4 sesje
  • 69,99 zł zamiast 180 zł za 6 sesji

Jakie korzyści daje sauna na podczerwień?

Wpływ seansu w kabinie Infrared określany jest jako leczniczy ze szczególnym zastosowaniem w rehabilitacji. Do ogrzewania ciała wykorzystywane są promienie podczerwone (zamiast tradycyjnych pieców stosowane są ceramiczne promienniki podczerwieni). Niższa temperatura wewnątrz kabiny (45–55°C) pozwala korzystać z niej także osobom starszym oraz tym, które mają kłopoty z krążeniem.

Jak działa sauna Infrared?

Przyspiesza przemianę materii. Dzięki temu pomaga schudnąć, a także oczyścić organizm z toksyn. Likwiduje też nadwyżki tkanki tłuszczowej i zmniejsza cellulit. Ogrzewa mięśnie i stawy. Zalecana jest przez lekarzy w leczeniu bóli mięśniowych, kontuzji, np. zwichnięć i chorób stawów. Redukuje nadmierne napięcie mięśni, zmniejsza stres. Ułatwia regenerację skóry. Poprawia koloryt i gładkość cery, przyspiesza gojenie się ran i oparzeń, zmniejsza trądzik.

Jak korzystać z kabiny Infrared?

Do kabiny Infrared należy zabrać ze sobą ręcznik, który układa się na ławce. Przed zabiegiem trzeba unikać alkoholu i ciężkich posiłków. Z kabiny można korzystać przy otwartych drzwiach, co jest ważne dla osób cierpiących na klaustrofobię. Seans powinien trwać około pół godziny, potem należy wziąć ciepły prysznic. Zabiegi nie są wskazane dla kobiet w ciąży oraz w okresie menstruacji (ciepło może nasilać krwawienie), a także dla osób z ostrymi stanami zapalnymi, np. stawów. Chorzy zażywający stale jakieś leki powinni przed wejściem do sauny skonsultować się z lekarzem.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 735 933 159. W przypadku nie odwołania rezerwacji w ciągu 24 godzin, groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Grota Solna Health Cave


Odwiedzając miejsce, jakim jest Health Care można poprawić nie tylko swoje samopoczucie i zdrowie, ale także zrelaksować się. Skorzystać można tutaj bowiem z dobroczynnego wpływu groty solnej, której klimat jest zbliżony do klimatu wyrobisk górniczych w kopalniach soli w Wieliczce i Bochni. Podczas każdej sesji, poprzez oddech, do organizmu wprowadzanych jest szereg istotnych dla funkcjonowania organizmu mikroelementów. Oprócz tego, na miejscu skorzystać można z sauny Infrared, która pomaga m.in. w pobudzeniu przemiany materii, oczyszczeniu skóry, poprawie krążenia krwi.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.