GringoFly

Lot widokowy paralotnią w tandemie (od 279 zł) z akrobacjami (od 299 zł) w GringoFly (do -31%)

Do -31%
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Wyróżniki


Przygoda z zapierającym dech w piersiach krajobrazem; do wyboru: lot widokowy lub z akrobacjami

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Wybierz 1 z 4 opcji

Lot widokowy paralotnią w tandemie (10-20 minut) lub z akrobacjami (6-15 minut):

  • 279 zł zamiast 359 zł za lot dla 1 osoby
  • 299 zł zamiast 399 zł za lot z akrobacjami dla 1 osoby

  • 499,99 zł zamiast 718 zł za lot dla 2 osób (łącznie 2 osobne loty)
  • 549,99 zł zamiast 798 zł za lot z akrobacjami dla 2 osób (łącznie 2 osobne loty)

Loty odbywają się z jednej z następujących gór (zależne od warunków pogodowych):

  • Ciecień – 45 km od Krakowa
  • Śnieżnica – 50 km od Krakowa
  • Szczebel – 55 km od Krakowa
  • Żar – 80 km od Krakowa

O wyborze konkretnego miejsca decyduje pilot dzień przed umówionym terminem lotu.

Doświadczony pilot, towarzyszący podczas lotu widokowego w tandemie, pozwoli uczestnikom spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy. Podniebne atrakcje trwać będą od 10 do 20 minut, w zależności od warunków pogodowych oraz samopoczucia pasażera. Na miejscu istnieje możliwość przedłużenia czasu trwania lotu za dodatkową opłatą, o ile warunki pogodowe będą sprzyjające (więcej informacji w sekcji Warunki).

Lot z akrobacjami to lot uzupełniony dodatkowo o elementy akrobatyki powietrznej. Początek i koniec przebiega tak samo jak w locie widokowym, lecz sam lot jest bardziej dynamiczny, dlatego trwa nieco krócej (6-15 min). Zabezpieczony uprzężami pasażer doświadcza figur akrobacyjnych takich jak wingover, spirala, lub SAT.

Warunki


Groupon ważny przez 9 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Nie ma ograniczeń wiekowych, minimalna waga uczestnika to 40 kg maksymalna 100 kg. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego na wykonanie prezentu lub opiekun prawny musi być obecny podczas lotu. Przeciwwskazania zdrowotne: choroby serca, padaczka, choroby umysłowe. Zabronione jest korzystanie z atrakcji po spożyciu alkoholu i/lub innych środkach odurzających.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku opcji 3. i 4. istnieje możliwość lotu równocześnie (każdy pasażer leci z innym pilotem na osobnej paralotni) za dodatkową opłatą 100 zł – wymagany wcześniejszy kontakt i rezerwacja. Na miejscu istnieje możliwość kupienia filmu HD z lotem w cenie 50 zł. Dopłata 100 zł za każde kolejne 20 minut lotu. Zalecany wygodny i niekrępujący ruchów strój sportowy dostosowany do aktualnej pogody. Obowiązkowo długie spodnie i buty sportowe do turystyki górskiej powyżej kostki. W chłodniejsze dni dodatkowo rękawiczki. Spotykanie z klientem odbywa się u podnóża góry, z której danego dnia odbywają się loty. Na miejsce spotkania klient dojeżdża we włąsnym zakresie. Istnieje możliwość dostania z miejsca spotkania na miejsce startu (szczyt góry o wysokości 800 - 1000 m n.p.m. w zależności od góry) samochodem terenowym. Jest to 20-30 minut bardzo aktrakcyjnej jazdy off-road. Dopłata do jazdy off-road wynosi 50 zł od osoby i jest do dokupienia na miejscu w dniu realizacji grouponu.Realizacja uzależniona jest od pogody, każdorazowo należy umawiać wykonanie imprezy z pilotem, który po ocenie warunków meteorologicznych podejmuje decyzję o locie. W razie nieodpowiednich warunków atmosferycznych loty nie przepadają i zostaną przeniesione na inny termin. Najlepsze warunki do wykonywania lotów: marzec-wrzesień. Dostępność od poniedziałku do niedzieli od wschodu do zachodu słońca.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 790 377 654 lub mailowo: gringoflying@gmail.com z podaniem kodu zabezpieczającego lub załączeniem grouponu do maila z min. 5-dniowym wyprzedzeniem. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

GringoFly


Świat widoczny z zupełnie innej perspektywy może stać się udziałem tych, którzy zdecydują się na lot z krakowską firmą. Stojący za nią pasjonaci latania zajmują się organizacją i obsługą lotów z pasażerami, zawodów paralotniowych, a także wypraw paralotniowych, zarówno dla początkujących jak i doświadczonych paralotniarzy. Niezapomniane widoki, poczucie wolności i przestrzeni to główne cechy lotu w tandemie lub z akrobacjami. Osobom zainteresowanym firma GringoFly oferuje również możliwość zorganizowania lotów podczas wyjazdu firmowego oraz z innego wybranego przez klienta miejsca w tym również w Tatrach.

Filmy z miejsc, gdzie najczęściej odbywają się loty: Szczebel, Śnieżnica, Ciecień.

GringoFly

Sport i rekreacja, Paralotniarstwo
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.