Obórki 2 – gospodarstwo agroturystyczno-terapeutyczne

Obórki 2, Konstancin-Jeziorna

Spotkanie z alpakami dla 1 osoby za 19,99 zł i więcej w gospodarstwie agroturystyczno-terapeutycznym Obórki 2

Wybierz opcję
Ponad 150 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Spotkanie z alpakami to niecodzienny pomysł na spędzenie wolnego czasu w towarzystwie zwierząt pochodzących z Ameryki Południowej

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
K
Krzysztoftop reviewer
10 Oceny6 reviews
wrzesień 8, 2021
Warto zobaczyć, można pogłaskać nakarmić alpaki, bardzo miła pani opiekunka. Polecam.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • groupon jest jednocześnie biletem wstępu
  • godziny otwarcia: od wtorku do niedzieli 10:00-16:00
  • grupy odwiedzających mogą liczyć do 10 osób

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 503 690 447. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Obórki 2 – gospodarstwo agroturystyczno-terapeutyczne

Zlokalizowane niedaleko warszawskiego Ursynowa gospodarstwo agroturystyczno-terapeutyczne mieści się w malowniczej scenerii Wału Wiślanego, wśród pól i łąk. Jest to miejsce odpowiednie na odpoczynek na świeżym powietrzu, a także okazja by spotkać sympatyczne zwierzęta – alpaki, osiołki i kury. Bez względu na porę roku, na odwiedzających Obórki 2 czekają dodatkowe atrakcje. Latem można spacerować podziwiając zieloną okolicę, przepłynąć się drewnianą łodzią, skosztować specjałów tradycyjnej kuchni, jesienią zrobić sobie zdjęcie na polu z kostkami słomy lub dyń, a zimą zorganizować kulig i upiec kiełbaski. A to nie wszystkie pomysły na odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku.