Brak nowych powiadomień

Go Work

Kurs baristyczny dla 1 (169,99 zł) lub 2 osób (329,99 zł) z Go Work

Oferta niedługo się kończy!
Do -67%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja dla wszystkich fanów pobudzającego napoju do rozszerzenia wiedzy na temat rodzajów i pochodzenia kawy oraz sztuki jej parzenia.

W skrócie

Wybierz 1 z 2 opcji

Kurs baristyczny:

  • 169,99 zł zamiast 500 zł za kurs dla 1 osoby.
  • 329,99 zł zamiast 1 000 zł za kurs dla 2 osób.

Podczas trwania kursu uczestnicy zapoznają się nie tylko z podstawową wiedzą na temat kawy (jej rodzajów i pochodzenia), ale będą mieli też szansę poznać filary kunsztu parzenia kawy przekazanej przez zawodowych baristów (od konserwacji ekspresu ciśnieniowego, przez podstawy parzenia espresso, aż po dbałość o obsługę klienta). Na koniec kursanci otrzymują dyplom uczestnictwa.

Czas trwania zajęć: 5 godzin

Wiedzę z kursu można pogłębić biorąc udział w 30-godzinnym kursie zakończonym certyfikatem MEN, na który po odbytych warsztat przysługuje 10% zniżki.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 11 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Informacja o dostępnych terminach pod nr tel. 791 498 761.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj wysyłając zgłoszenie na adres: paulina.nowak@gowork.pl (imię i nazwisko, nr telefonu oraz groupon w formie pdf). Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 3-dniowym wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Go Work

Praktyczna wiedza jest niezbędna, jeśli chce się być konkurencyjnym na rynku pracy. W poszukiwaniu zatrudnienia warto również udać się do wyspecjalizowanych firm rekrutacyjnych i szkoleniowych. Go Work jest jedną z tego rodzaju firm, której oferta obejmuje rekrutację, szkolenia i poszukiwanie miejsc pracy. W ofercie serwisu można znaleźć ponad 90 tys. propozycji zatrudnienia oraz ponad 300 kursów i szkoleń, z których skorzystało już kilkadziesiąt tysięcy osób. Firma jest także jednym z największych w kraju portali opiniotwórczych z bazą ponad 2,5 mln wpisów dotyczących pracodawców.

Główna siedziba Go Work mieści się w Warszawie, gdzie zlokalizowane są 2 placówki. Pozostałe 14 oddziałów rozlokowano w największych miastach Polski, takich jak Kraków, Wrocław, Poznań i Gdańsk.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.

Go Work

Zajęcia, Kurs barmański, Umiejętność lub hobby
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.