Go Work

Żurawia 47/49, Warszawa (Śródmieście)

Kurs baristyczny dla 1 (169,99 zł) lub 2 osób (329,99 zł) z Go Work

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja dla wszystkich fanów pobudzającego napoju do rozszerzenia wiedzy na temat rodzajów i pochodzenia kawy oraz sztuki jej parzenia.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Kurs baristyczny:

  • 169,99 zł zamiast 500 zł za kurs dla 1 osoby.
  • 329,99 zł zamiast 1 000 zł za kurs dla 2 osób.

Podczas trwania kursu uczestnicy zapoznają się nie tylko z podstawową wiedzą na temat kawy (jej rodzajów i pochodzenia), ale będą mieli też szansę poznać filary kunsztu parzenia kawy przekazanej przez zawodowych baristów (od konserwacji ekspresu ciśnieniowego, przez podstawy parzenia espresso, aż po dbałość o obsługę klienta). Na koniec kursanci otrzymują dyplom uczestnictwa.

Czas trwania zajęć: 5 godzin

Wiedzę z kursu można pogłębić biorąc udział w 30-godzinnym kursie zakończonym certyfikatem MEN, na który po odbytych warsztat przysługuje 10% zniżki.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 11 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Informacja o dostępnych terminach pod nr tel. 791 498 761.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj wysyłając zgłoszenie na adres: paulina.nowak@gowork.pl (imię i nazwisko, nr telefonu oraz groupon w formie pdf). Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 3-dniowym wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Go Work

Praktyczna wiedza jest niezbędna, jeśli chce się być konkurencyjnym na rynku pracy. W poszukiwaniu zatrudnienia warto również udać się do wyspecjalizowanych firm rekrutacyjnych i szkoleniowych. Go Work jest jedną z tego rodzaju firm, której oferta obejmuje rekrutację, szkolenia i poszukiwanie miejsc pracy. W ofercie serwisu można znaleźć ponad 90 tys. propozycji zatrudnienia oraz ponad 300 kursów i szkoleń, z których skorzystało już kilkadziesiąt tysięcy osób. Firma jest także jednym z największych w kraju portali opiniotwórczych z bazą ponad 2,5 mln wpisów dotyczących pracodawców.

Główna siedziba Go Work mieści się w Warszawie, gdzie zlokalizowane są 2 placówki. Pozostałe 14 oddziałów rozlokowano w największych miastach Polski, takich jak Kraków, Wrocław, Poznań i Gdańsk.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.