Bilet ulgowy (29 zł) lub normalny (37 zł) do ZOO Wrocław

ZOO Wrocław Wrocław

Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Oferta niedługo się kończy!
Do -18%
1 000+ kupionych

W skrócie


Wybierz 1 z 2 opcji

Bilet wstępu do zoo:

  • 37 zł zamiast 45 zł za 1 bilet normalny,
  • 29 zł zamiast 35 zł za 1 bilet ulgowy.

Warunki


Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: wygenerowany groupon należy wymienić w POK-u (Punkcie Obsługi Klienta znajdującym się obok kas po lewej stronie od wejścia głównego) na bilet wejściowy do zoo. Prosimy zabrać ze sobą wydrukowany kupon.
3. Weź ze sobą otrzymany bilet.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny od 02.11.2017 do 28.02.2018.

ZOO Wrocław


Historia wrocławskiego zoo liczy ponad 150 lat, czyniąc je najstarszym w kraju. Zoo doskonale łączy tradycję z nowoczesnością, nieustannie zmieniając swoje oblicze.

To właśnie tutaj powstało pierwsze w Polsce i unikatowe na skalę świata oceanarium – Afrykarium. Mieszka w nim blisko 5000 zwierząt, reprezentujących 250 gatunków. Można tu również spotkać głównie ryby w tym rekiny i płaszczki oraz niezwykłe manaty, hipopotamy nilowe, mrówniki, golce i kilkadziesiąt wolno latających ptaków.

Inne atrakcje ogrodu to m.in. niezwykła ekspozycja polskiej fauny i flory związanej z sąsiadującą z zoo Odrą, czyli Odrarium, a także Smoki Indonezji, gdzie można podziwiać duże jaszczurki z drugiego krańca świata. W zoo odwiedzić też można jedyne w kraju osobniki bardzo rzadkich gatunków, jak okapi, kuskusy niedźwiedzie, bawolca kama, kanczyle filipińskie czy koczkodany górskie.

Wrocławskie zoo angażuje się w ratowanie zagrożonych gatunków w ich naturalnym środowisku. Wspiera programy ochrony, wysyła pracowników na akcje ratunkowe i prowadzi działania edukacyjne – otwarte spotkania pod nazwą „Zoo na ratunek" oraz zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Jest akredytowanym członkiem prestiżowego Europejskiego Stowarzyszenia Ogrodów Zoologicznych (EAZA), ściśle współpracuje z Międzynarodową Unią Ochrony Przyrody.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.