Brak nowych powiadomień

Wielka Fabryka Elfów

Wielka Fabryka Elfów

Do -30%
110+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Pełna wrażeń niemal 2,5-godz. podróż po Wielkiej Fabryce, w tym aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne

W skrócie

Wybierz 1 z 2 opcji

2,5-godzinne wejście do Wielkiej Fabryki Elfów dla 2 osób (dziecka i opiekuna):

 • 41,99 zł zamiast 59,99 zł za bilet od poniedziałku do piątku,
 • 52,99 zł zamiast 69,99 zł za bilet od soboty do niedzieli.

Terminy i godziny do wyboru:

 • 20.12.2018, godz. 15:30
 • 21.12.2018, godz. 15:30

Zabawa zaczyna się przedstawieniem, podczas którego dzieci dowiadują się, że Mikołaj wypił przypadkowo Eliksir Antyświąteczny. Z tego powodu nie ma ochoty na rozdawanie prezentów i odwołuje Święta. Dzieci pod opieką Elfów Przewodników, w około 13 osobowych grupach wyruszają w podróż po Wielkiej Fabryce w celu odnalezienia składników eliksiru świątecznego nastroju. Na dzieci czekać będzie 10 punktów z atrakcjami, w tym punkty edukacyjne, interaktywne, atrakcje pozwalających dzieciom spożytkować ich energię. Nie zabraknie typowo świątecznych atrakcji takich jak pisanie listu, czy sama wizyta u Świętego Mikołaja. Podczas wizyty u Mikołaja dzieci będą miały okazję podzielić się swoimi świątecznymi marzeniami. Każde dziecko otrzyma Dyplom Pomocnika Elfa i gadżet z motywem Fabryki.

Dodatkowe informacje:

 • Wielka Fabryka Elfów zlokalizowana jest na PGE Narodowym, przy Al. Księcia J. Poniatowskiego 1 w Warszawie.
 • Zabawa trwa niemal 2,5 godziny.
 • Wszystkie atrakcje znajdują się w ogrzewanych pomieszczeniach.
 • Na terenie Wielkiej Fabryki Elfów znajduje się bezpłatna szatnia dla gości
 • Obuwie na zmianę nie jest wymagane, jednak dbając o komfort dzieci, można zabrać lżejsze buty lub wygodne kapcie.
 • Dla gości Fabryki udostępniony będzie parking podziemny, wjazd bramą nr 6 (płatny 25 zł/wjazd), parking dla samochodów osobowych na błoniach (płatny 10 zł/wjazd) oraz w dni powszednie parking dla autokarów na błoniach, wjazd przez bramę P4 (wjazd do 15.00 bezpłatny, po godzinie 15.00 30 zł/wjazd)
 • Na terenie Wielkiej Fabryki Elfów znajduje się Kawiarnia Elfów, w której rodzice i opiekunowie mogą spędzić czas, oczekując na dzieci. W to miejsce dzieci zostaną odprowadzone po zakończonej zabawie. Chętne osoby dorosłe również mogą towarzyszyć dzieciom podczas całej podróży.
 • Obok Kawiarni znajduje się też Warsztat Elfów, gdzie można wziąć udział w warsztatach malowania bombek lub kubków (opcja dodatkowo płatna 10 zł).

Dodatkowe informacje dostępne tutaj

Warunki

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: weź ze sobą wydrukowany groupon i okaż go w kasie. Groupon upoważnia do wejścia w wybranym terminie i godzinie. 
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Koszt wstępu dodatkowego opiekuna wynosi połowę standardowej ceny biletu normalnego. Bilet należy zakupić na miejscu. Bez biletu mogą wejść tylko dzieci poniżej 1. roku życia w towarzystwie starszego rodzeństwa. Program polecany jest dla dzieci od 3 do 10 lat. Jeżeli ktoś ma ochotę przyjść z młodszym lub starszym dzieckiem, może to zrobić, a dziecko musi posiadać swój bilet. 
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 10 grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny ważny w wybranym terminie.

naprezent

Wielka Fabryka Elfów

Po raz kolejny w Warszawie, na specjalnie życzenie Świętego Mikołaja, pomocne Elfy oprowadzą najmłodszych po zakamarkach Wielkiej Fabryki. W tym roku dzieci nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach, ale również pomogą Elfom stworzyć Eliksir Świętego Mikołaja. By wypełnić zadanie, mali goście odwiedzą 10 punktów z atrakcjami. Na dzieci czekają również innego rodzaju aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne.

Na terenie Wielkiej Fabryki Elfów znajduje się Kawiarnia Elfów, w której rodzice i opiekunowie mogą spędzić czas, oczekując na swoje pociechy. Wszystkie atrakcje znajdują się w ogrzewanych pomieszczeniach, a gościom udostępniony zostanie parking (płatny dla samochodów osobowych, bezpłatny dla autokarów szkolnych) oraz szatnia. Tuż obok kawiarni zlokalizowany został Warsztat Elfów, w którym, za dodatkową opłatą, można uczestniczyć w warsztatach malowania bombek lub kubków oraz w warsztacie tworzenia przypinek.

Więcej informacji na Facebooku.

Wielka Fabryka Elfów

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Bilety, Rodzinne, Atrakcja rodzinna
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.