Brak nowych powiadomień

Bilet wstępu do strefy basenowej (od 30 zł) i strefy saun (od 42 zł) w Termach Uniejów

Termy Uniejów

Oferta niedługo się kończy!
Do -21%
1 000+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Wodna rozrywka na terenie term to pomysł na spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi – w połączeniu z korzyściami zdrowotnymi

W skrócie

Szczegóły:

Dodatkowe informacje:

  • oferta dotyczy wejścia w budynku C.
  • wejście realizowane są bez szafek, klienci kompleksu termalno-basenowego ma możliwość skorzystania z szafek depozytowych
  • w przypadku, gdy wejście w budynku C będzie zamknięte osoba, która wykupi bilet wstępu będzie mogła skorzystać z wejścia w budynkach A i B tj. z wejścia z szafką basenową
  • reklamacje z tytułu braku szafek basenowych nie będą rozpatrywane
  • klient, który korzysta z wejścia w budynku C ma możliwość skorzystania ze wszystkich atrakcji kompleksu termalno-basenowego zgodnie z regulaminem obiektu oraz cennikiem

Warunki

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: groupon należy wymienić na bilet w kasie kompleksu. Kasa otwarta jest codziennie w godzinach 10-21. 
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Ograniczenia: bilety obejmują wejściówki bez szafek (tzw. wejście kocykowe, w przypadku którego takie rzeczy jak ręcznik i koc można zabrać ze sobą na teren obiektu, zgodnie z obowiązującymi warunkami).
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Więcej informacji pod numerem: 506 090 419 lub mailowo informacja@termyuniejow.pl. Strefa saun czynna jest w lipcu i sierpniu w dni powszednie od godziny 15 do 22.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny do 31.08.2019 z wyłączeniem dni: 15, 16, 17, 19.08.2019.

Termy Uniejów

Bogato wyposażony kompleks kąpielowo-rekreacyjny kusi gości szeregiem atrakcji dla osób w każdym wieku. Całość składa się z kilku wyznaczonych stref, spośród których wymienić można m.in. strefę saun, kąpielową zewnętrzną i wewnętrzną, restauracyjną, a także klub taneczny i kręgielnię. W pierwszej z nich zrelaksować się można w gabinecie masażu czy też w łaźni tureckiej lub zdecydować się na prawdziwy trening odpornościowy w komorze śnieżnej, gdzie temperatura waha się od -5°C do -13°C. Część kąpielowa pozwala zarówno dobrze bawić się najmłodszym (basen dziecięcy i brodzik), jak i odpocząć osobom dorosłym (basen solankowy, bufet wodny z zatoką i wiele więcej). Na tych, którzy cenią sobie szczyptę szaleństwa, czekają dwie zjeżdżalnie o długości 58 i 12 metrów.

Woda termalna w tym miejscu pochodzi z głębokości ponad 2000 metrów i charakteryzuje się odpowiednimi parametrami: wydajnością (120 m³/h), temperaturą (68°C) oraz niską mineralizacją na poziomie 7 g/l. Uniejowska solanka pomaga w leczeniu rozmaitych chorób, w tym o podłożu reumatoidalnym, ortopedyczno-urazowym i wielu innych.

Termy Uniejów

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Park wodny
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.