Chochołowskie Termy

Chochołów

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pełen atrakcji Sylwester w stylu Hollywood na basenach zewnętrznych i wewnętrznych to pomysł na niezapomniane spędzenie wieczoru

O tej ofercie


Termalny Hollywood na basenie


Szczegóły:

  • zabawa odbywać się będzie w strefie basenów zewnętrznych i wewnętrznych
  • rozpoczęcie o godz. 20:00, zakończenie o godz. 02:00
  • w programie m.in. występ cover bandu, wręczenie Oskarów, pokaz burleski, laser show
  • na najmłodszych czekać będą animatorzy oraz dużo atrakcji i dobrej zabawy

  • więcej informacji dostępnych tutaj

Warto wiedzieć

Groupon ważny w dniu imprezy i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Oferta obejmuje jednorazowe wejście. Rezerwacja nie jest wymagana. Rozpoczęcie o godz. 20:00, zakończenie o godz. 02:00 W celu sprawdzenia dostępności wolnych miejsc możliwy jest kontakt telefoniczny 781 300 301 lub 782 300 301.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Chochołowskie Termy

By dać odpocząć zarówno ciału, jak i umysłowi, warto wybrać się do jednego z najlepiej wyposażonych kompleksów termalnych w Polsce i największego na Podhalu. Imponująca łączna przestrzeń lustra wody (3000 m²), mnogość atrakcji (w tym zjeżdżalnie, plaża, grota solna, saunarium) i szum pobliskiej rzeki Dunajec to tylko kilka z atutów tego miejsca.

Dodatkowe właściwości mineralne tutejszych basenów sprawiają, że korzystanie z wodnych atrakcji może być nie tylko dobrą zabawą dla całej rodziny, ale także zdrowotną kuracją. Osobom, którym zależy przede wszystkim na tym ostatnim aspekcie, poleca się strefa lecznicza, gdzie znaleźć można beczki termalne – wanny z surową wodą termalną oraz basen z wodą termalną jodowaną.

Między kolejną rundą na zjeżdżalni a piłką plażową, warto zawitać np. do tutejszego bistro lub kawiarni, w których na gości czeka bogate menu oraz pokój zabaw Akwarium – ciekawe rozwiązanie dla rodziców marzących o chwili odpoczynku podczas posiłku.