Teatr Polski

Wiele lokalizacji

Do -40%
50+ kupionych
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Wybierz 1 z 4 opcji

  • 24,99 zł zamiast 40 zł za bilet na spektakl „20 najśmieszniejszych piosenek na świecie”, dn. 05.11.2017 o godz.18 – Scena Kameralna
  • 29,99 zł zamiast 50 zł za bilet na spektakl „Kordian, czyli panoptikum strachów polskich”, dn. 12.11.2017 o godz.18 – Scena im. Grzegorzewskiego
  • 29,99 zł zamiast 50 zł za bilet na spektakl „Mirandolina”, dn. 19.11.2017 o godz.18 – Scena Kameralna
  • 19,99 zł zamiast 30 zł za bilet na spektakl „10 przykazań dla Kaliny”, dn. 30.11.2017 o godz. 19 – Scena Kameralna

„20 najśmieszniejszych piosenek na świecie”

Przeniesiony na wrocławską scenę recital Mariusza Kiljana utrzymany jest w konwencji przerywanego piosenkami seansu u psychoterapeuty. Wśród autorów wykorzystanych utworów znajdują się m.in. Jacques Brel, Jonasz Kofta, Wojciech Młynarski, Agnieszka Osiecka, Elvis Presley, Jeremi Przybora i Jerzy Wasowski, Andrzej Waligórski, Władimir Wysocki czy zespół Talking Heads.

„Kordian, czyli panoptikum strachów polskich”

Główny bohater to buntownik, zapaleniec, marzyciel. Walczy ze swoją niemocą, panicznie poszukuje sensu i celu życia. Przechodzi różne kręgi swojego „piekła”, aby oczyścić się ze złych emocji i nabrać sił do duchowej przemiany. Kordian to człowiek ziemi i nieba zarazem, idealista i poeta, naprawiacz zagubionych idei i zwichrowanej historii. W spektaklu występują dwie postacie Kordiana: Stary i Młody. Obaj dopełniają się, chcąc być cząstkami jednego życia. Obaj podejmują szaloną wędrówkę do kresu swojej świadomości, aby oczyścić się ze swoich utajonych lęków, strachów i złych przeczuć.

„Mirandolina”

Sztuka austriackiego dramatopisarza napisana w 1973 roku na motywach osiemnastowiecznej komedii Carla Goldoniego Mirandolina. Dramat obrazuje podporządkowywanie się nagle wzbogaconych mieszkańców nadmorskiego kurortu zasadom obowiązującym w gospodarce kapitalistycznej. Rzecz się dzieje w gospodzie we Włoszech na wybrzeżu Adriatyku w latach 50. ubiegłego wieku. Jest jesień, a włoskie kurorty nawiedzają wszelkiej maści spekulanci, poszukiwacze szczęścia usiłujący zdobyć majątek, bufoni i oszuści.

„10 przykazań dla Kaliny”

Spektakl zawiera dziesięć monologów oraz dwanaście piosenek, które Kalina Jędrusik wykonywała podczas swojej kariery aktorskiej. Monologi przybliżają postać Jędrusik zarówno w wymiarze artystycznym, jak i osobistym. Będzie też można posłuchać najpopularniejszych piosenek Kaliny Jędrusik śpiewanych przez Monikę Bolly w nowych aranżacjach Piotra Laski.

Warunki


Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji:  wydrukowany groupon należy wymienić najpóźniej dzień przed spektaklem na bilet w kasach teatru przy ul. Zapolskiej 3 (Scena im. Grzegorzewskiego) lub w kasie przy ul. Świdnickiej 28 (Scena Kameralna), czynne w godz. 11-14 i 15-19 od wtorku do soboty. 
3. Weź bilet.
Ograniczenia: brak możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsc. 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 4 groupony. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.

naprezent

Teatr Polski


Prymus w (swojej) klasie – tak można określić teatr, którego dyrektorem jest Cezary Morawski. Zdaniem Instytutu Badawczego IPC jest to bowiem najpopularniejszy teatr wśród wrocławian, gdyż od lat odwiedza go najwięcej mieszkańców miasta ceniących sobie kulturalną rozrywkę na poziomie. Co więcej, branżowy miesięcznik „Teatr” w dorocznej ankiecie przeprowadzanej wśród krytyków od lat niezmiennie docenia artystyczne osiągnięcia Teatru Polskiego we Wrocławiu. Wyróżnienia dotyczą m.in. kategorii na najlepsze przedstawienie, najlepszą scenografię czy też najlepszą reżyserię. Poza pismami branżowymi prestiż miejsca potwierdzają dziennik „Rzeczpospolita” oraz tygodniki „Polityka” i „Wprost”.

Tylko w ciągu ostatnich lat teatr zdobył ponad 155 nagród indywidualnych i zbiorowych, w tym Grand Prix na festiwalach międzynarodowych, co jest wydarzeniem precedensowym w całej historii teatru. Na dodatek badania Centrum Monitoringu Społecznego i Kultury Obywatelskiej uznały Teatr Polski we Wrocławiu za najbardziej rozpoznawalną markę na Dolnym Śląsku.

Teatr Polski

Nocna rozrywka, Teatr i widowiska, Rozrywka i czas wolny, Teatr lub widowisko
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.