zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem TIKTAK między 16 a 22.
Wybrana oferta jest niedostępna

Bilet na karnet narciarski dla 1 osoby od 85 zł i więcej opcji w Stacji Narciarskiej Soszów w Wiśle – Perle Beskidów

Wisła – Jawornik

Wybierz opcję

Wyróżniki

Karnet narciarski umożliwia dostęp do wyciągów i tras o różnym poziomie trudności, a oświetlone stoki dają możliwość jazdy do późnych godzin

O tej ofercie


Skipass w Stacji Narciarskiej Soszów w Wiśle


Szczegóły:

 • wyciąg narciarski czynny codziennie w godz. od 8:00 do 22.00 (godziny otwarcia mogą ulec zmianie, w zależności od warunków pogodowych)
 • przerwa na ratrakowanie w godz. 15:30-17:00 (w tym czasie wyciągi są nieczynne, a trasy narciarskie zamknięte)

 • naśnieżanie stoku: sztuczne i naturalne
 • miejsce parkingowe przy stoku
 • możliwość wypożyczenia sprzętu w wypożyczalni
 • możliwość zostawienia dziecka lub osoby towarzyszącej z trenerem/opiekunem
 • dodatkowa kaucja: 10 zł za wydanie karty
 • możliwość zjedzenia czegoś na miejscu
 • stok jest oświetlony
 • podgląd warunków na stoku dostępny tutaj

Trasy narciarskie:

 • 6 tras o długości: 200, 690, 900, 1200, 1300, 1900 m
 • warunki na trasach można sprawdzić tutaj

Mapa tras (po kliknięciu dostępna wersja powiększona):


Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Groupon należy wymienić w kasie na karnet. Realizacja grouponu możliwa min. 4 godz od momentu zakupu. Karnet obowiązuje tylko na trasy narciarskie Stacji Narciarskiej Soszów. Z chwilą pierwszego przejścia przez bramki Karnety zostają spersonalizowane (przypisane do jednej osoby), a przekazanie ich innej osobie równoznaczne jest z ich blokadą. Za karnet pobierana jest kaucja w wysokości 10 zł, kaucja nie jest zwracana w przypadku mechanicznego uszkodzenia karnetu lub jego zagubienia. Zakup karnetów narciarskich równoznaczny jest z akceptacją Regulaminów dostępnych na stronie www.soszow.pl i/lub przed kasami wyciągu. W godz. 15.30-17.00 prowadzone jest ratrakowanie tras przed jazdą wieczorną, w tym czasie wyciągi są nieczynne, a trasy narciarskie zamknięte. Dodatkowe informacje dla klientów pod nr tel. 33 474 23 95. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Groupon ważny do 28/02/2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Stacja Narciarska Soszów

Jak jest na miejscu, sprawdzić można on-line dzięki 5 kamerom internetowym rozmieszczonym w różnych miejscach stoku. Dużo przyjemniej jest jednak przekonać się o tym na własnej skórze, z wysokości nawet 886 m n.p.m., podziwiając naśnieżone i oświetlone trasy, po których radośnie mkną narciarze i snowboardziści.

Do dyspozycji są 4 różne wyciągi na 6 trasach o różnym poziomie trudności, spośród których każdy – od początkującego narciarza po zaawansowanego amatora białego szaleństwa – wybrać może taką, która najbardziej odpowiadać będzie jego umiejętnościom. Na początkujących czekają przy stoku doświadczeni instruktorzy szkółki narciarskiej, dla najmłodszych zaś dostępne jest przedszkole narciarskie, gdzie pod opieką doświadczonych opiekunów beztrosko i bezpiecznie oddawać się mogą zabawie w śnieżnym puchu. W przerwach pomiędzy kolejnymi zjazdami posilić się warto w jednym ze zlokalizowanych na terenie obiektu punktów gastronomicznych. Ci zaś, którzy chcą, by ich biała przygoda trwała dłużej niż jeden dzień, skorzystać mogą z opcji noclegu oferowanej przez zaprzyjaźnione ośrodki.