Brak nowych powiadomień

Stacja Narciarska Soszów

Stacja narciarska Soszów

Do -21%
1 000+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Karnet na wyciągi obejmuje trasy o różnym poziomie trudności; naśnieżane i oświetlone stoki dają możliwość jazdy do późnych godzin

W skrócie

Szczegóły:

  • naśnieżanie stoku: sztuczne i naturalne (zależnie od warunków pogodowych)
  • wypożyczenie sprzętu: tak
  • możliwość zostawienia dziecka z trenerem/opiekunem: tak
  • liczba i długość tras: 6 tras, od 200 do 1900 m
  • dodatkowe opłaty za kartę/karnet: tak (8-godzinny karnet 25 zł kaucji, 4-dniowy karnet 10 zł kaucji)
  • hotel/pub/restauracja w pobliżu: tak, na miejscu
  • miejsce parkingowe: tak, w odległości 50 m
  • oświetlenie stoku: tak

Podgląd warunków na stoku:

Jak aktywnie spędzić urlop z rodziną lub przyjaciółmi? Z odpowiedzią przychodzi oferta na karnet do Stacji Narciarskiej Soszów w Wiśle, jednej z największych w Beskidach. Urozmaicony teren narciarski, nowoczesny ośrodek, bardzo dobre warunki na trasach i przede wszystkim specyficzny mikroklimat, pozwalają cieszyć się zimową zabawą nawet do końca kwietnia.

Brak pomysłu na wyjątkowy prezent dla ukochanej osoby? Wspólny wyjazd na narty i zimowe szaleństwo na stoku brzmią jak dobrze zaplanowy weekend, którego zwieńczeniem będzie wizyta w jednym z punktów gastronomicznych, dostępnych na terenie ośrodka. W ofercie dostępne są dwa karnety na wyciągi: 4-godzinny oraz 8-godzinny, dzięki czemu dostosować można czas trwania do swoich możliwości i chęci.

Warunki

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: w celu wymiany grouponu na karnet narciarski, należy kierować się do kasy oznaczonej logo Groupon.
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: Karnety czasowe są personalizowane. Zakup karnetów jest wyrażeniem zgody na elektroniczną personalizację karnetów. Za każdy karnet 8-godzinny jest pobierana kaucja zwrotna 25 zł. Za każdy karnet 4-dniowy pobierana jest kaucja zwrotna 10 zł.  Wyciąg narciarski czynny codziennie w godz. 8-21:30 (godziny otwarcia mogą ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych). W ośrodku prowadzone jest popołudniowe ratrakowanie tras (przed jazdą wieczorną). Przerwa na ratrakowanie występuje w godz. 16-17 w miesiącach grudzień i styczeń, natomiast od lutego w godz. 17-18. W tym czasie wyciągi są nieczynne, a trasy narciarskie zamknięte.
Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny do 31.03.2019.

Stacja Narciarska Soszów

Jak jest na miejscu, sprawdzić można on-line dzięki 5 kamerom internetowym rozmieszczonym w różnych miejscach stoku. Dużo przyjemniej jest jednak przekonać się o tym na własnej skórze, z wysokości nawet 886 m n.p.m., podziwiając naśnieżone i oświetlone trasy, po których radośnie mkną narciarze i snowboardziści.

Do dyspozycji są 4 różne wyciągi na 6 trasach o różnym poziomie trudności, spośród których każdy – od początkującego narciarza po zaawansowanego amatora białego szaleństwa – wybrać może taką, która najbardziej odpowiadać będzie jego umiejętnościom. Na początkujących czekają przy stoku doświadczeni instruktorzy szkółki narciarskiej, dla najmłodszych zaś dostępne jest przedszkole narciarskie, gdzie pod opieką doświadczonych opiekunów beztrosko i bezpiecznie oddawać się mogą zabawie w śnieżnym puchu. W przerwach pomiędzy kolejnymi zjazdami posilić się warto w jednym ze zlokalizowanych na terenie obiektu punktów gastronomicznych. Ci zaś, którzy chcą, by ich biała przygoda trwała dłużej niż jeden dzień, skorzystać mogą z opcji noclegu oferowanej przez zaprzyjaźnione ośrodki.

Stacja Narciarska Soszów

Sport i rekreacja, Narciarstwo i snowboarding, Atrakcje dla dzieci
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.