Amy Macdonald, John Miles, Coolio i więcej: bilet na koncert Night Of The Proms w Łodzi od 79 zł

Łódź

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
850+ kupionych

W skrócie


Jedna z największych imprez halowych na świecie Night of the Proms w tym roku odbędzie się również w Polsce. Z dzisiejszym grouponem masz okazję wziąć w niej udział – zaopatrz się w bilet, wybierając miejsce w jednej z trzech stref Groupon Zone. 

Oferta
bilet na koncert Night Of The Proms w Łodzi 22.03.2014 o godz. 19 w 1 z 3 opcji:

1) 79 zł za 1 bilet w Groupon Green Zone, sektor C,
2) 89 zł za 1 bilet w Groupon Fun Zone, sektor R (rzędy od 15 do 37), 
3) 189 zł za 1 bilet w Groupon Premium Zone, sektor B2 na płycie.

Night of the Proms to połączenie muzyki popowej z klasyczną. Powszechnie znane i popularne utwory śpiewane są przy akompaniamencie orkiestry symfonicznej. Do tej pory koncerty z cyklu Night of the Proms odbywały się m.in. w Belgii, Holandii, Niemczech, Francji i Hiszpanii, a na scenie występowały największe gwiazdy światowej muzyki, takie jak Sting, Andrea Bocelli, Status Quo, Joe Cocker, Macy Gray, Seal, czy Mick Hucknall. Gwiazdami koncertu, który odbędzie się w Polsce w łódzkiej hali Atlas Arena, będą m.in. Amy Macdonald, OMD, John Miles, Le Div4S, Coolio i Natalia Kukulska.

Image 2 Wejście na spektakl jedynie na podstawie biletu, na który należy wymienić groupon. Wzór biletu:

Warunki


Ważność: groupon ważny w dniu wydarzenia 22.03.2014 godz. 19:00 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Rezerwacja: groupon NIE uprawnia do wejścia na koncert - aby otrzymać bilet na koncert, należy wejść na http://www.grouponfan.pl/ i wymienić groupon na bilet podając kody groupon. W trakcie realizacji grouponu możliwy jest wybór miejsca i wydrukowanie biletu uprawniającego do wejścia na imprezę. 
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

GROUPON POLAND TICKET_Prestige MJM


Komentarze

Dziekuje za koncert Backstreet Boys. To bylo moim marzeniem przez 18 lat. Bylo rewelacyjnie :)
Joanna G. · 13 sierpnia 2014
Do zobaczenia za rok.
Robert M. · 6 kwietnia 2014
Następnym razem zadbajcie o lepszą organizację (mam na myśli ochronę imprezy, obsługę kolejki wchodzących na imprezę, zachowanie ochrony w czasie imprezy)
Gabriel L. · 6 kwietnia 2014
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.