Małżeński Rajd Dakar

Wiele lokalizacji

Do -34%
1 000+ kupionych
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Oferta

  • Bilet na spektakl „Małżeński Rajd Dakar”

  • Kiedy i gdzie:

  • 26.10.2017 o godz. 19:30 – Warszawa, Teatr Palladium,
  • 27.10.2017 o godz. 19:00 – Szczecin, Sala Koncertowa,
  • 04.11.2017 o godz. 19:00 – Gdańsk, Scena Teatralna NOT,
  • 18.11.2017 o godz. 16:30 – Wrocław, ATM Scena na Bielanach,
  • 19.11.2017 o godz. 15:30 – Poznań, Teatr Muzyczny.

Dostępne kategorie:

  • 49,90 zł zamiast 70 zł za bilet w kategorii 70 w Warszawie, Szczecinie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu
  • 59,90 zł zamiast 80 zł za bilet w kategorii 80 w Poznaniu, Wrocławiu.

„Małżeński Rajd Dakar”

Nieporozumienia i rutyna dotyczą każdej pary, ale jak sobie z nimi poradzić i rozgrzać uczucia w związku oraz tchnąć w niego powiew świeżej miłości? Recepta jest prosta. Kobieta, zamiast marudzić i narzekać na swojego partnera, powinna zacząć doceniać jego starania. Mężczyzna z kolei powinien podarować swojej kobiecie zupełnie wyjątkowy prezent i zabrać ją na romantyczną podróż w pustynne plenery. Jednak zabranie ukochanej na szaloną jazdę po pustynnych terenach jest dość ryzykowne. Taka wyprawa może rozgrzać kobiece serce do czerwoności lub zszargać doszczętnie jej nerwy. Lepiej nie ryzykować. Aby doświadczyć podobnych uniesień wcale nie trzeba wybierać się na odległą pustynię. Fascynujący Rajd Dakar, i to opatrzony niesamowitą dawką energii i ciepłego humoru, można mieć na wyciągniecie ręki. Wystarczy skorzystać z doświadczenia Jolki i Fryderyka – pary z komedii Małżeński Rajd Dakar autorstwa Sigitasa Parulskisa. W tytułowych rolach wystąpią czarująca Katarzyna Pakosińska i weteran teatralnych desek Mirosław Zbrojewicz. Ten duet pokaże jak często pozbawione sensu małżeńskie kłótnie i zatargi mogą paradoksalnie przyczynić się do odświeżenia uczuć i nadawać nieco kolorytu w monotonnym związku. Komedia bez zahamowań odsłoni wszystkie smaczki pożycia małżeńskiego, od najczulszych obietnic, po niekończące się kłótnie o skarpetki i niezrobione zakupy. Małżeński Rajd Dakar to wypełniona żartem opowieść o zazdrości, miłości, rozdrażnieniu i innych emocjach, które towarzyszą każdej parze w codziennym życiu. Przedstawiona jednak z przymrużeniem oka i w niecodziennej, fantastycznej scenerii.

„Powstała opowieść o zazdrości, miłości, zniechęceniu, namiętności, gniewie, radości i innych emocjach, które towarzyszą barwnej parze: Jolce i Fryderykowi. Zabawna, dobrze napisana i przetłumaczona” – Magdalena Kuydowicz, zwierciadlo.pl.

Warunki


Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Groupon NIE uprawnia do wejścia na wydarzenie, aby otrzymać bilet, należy wejść na www.grouponbilety.pl i wymienić groupon na bilet, podając kod grouponu.
3. W trakcie realizacji grouponu możliwy jest wybór miejsca i wydrukowanie biletu uprawniającego do wejścia na wydarzenie.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.