Wejście na koncert Roxette od 140 zł w Hali Torwar

Opcje
Uzupełnij wszystkie pola:
Kup jako prezent
Już 50 kupionych

W skrócie

Trasa z okazji 30. rocznicy istnienia grupy Roxette znanej z przebojów „The look”, „Listen to your heart”, „It must have been love”

Warunki

Groupon ważny w dniu wydarzenia i dostępny po zakupie w zakładce Moje Konto.
Rezerwacja: groupon NIE uprawnia do wejścia na wydarzenie aby otrzymać bilet, należy wejść na stronę: www.ticketmaster.pl zarejestrować się i wymienić groupon na bilet podając w polu „hasło" kod grouponu. W trakcie realizacji możliwe jest wydrukowanie bezpłatnego biletu Ticket Fast uprawniającego do wejścia na wydarzenie.Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Kupując bilet oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem Live Nation Sp. z o. o. i akceptuję go. Regulamin możesz przeczytaćTUTAJ
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Sprawdź, co w duszy gra członkom zespołu Roxette – udaj się z gruponem na koncert w warszawskiej Hali Torwar organizowany przez Live Nation.

Wybierz 1 z 6 opcji

wejście na koncert Roxette w dn. 22.06.2015 o godz. 18 w Hali Torwar w Warszawie

  • 140 zł za 1 miejsce w kategorii Płyta,
  • 280 zł za 2 miejsca w kategorii Płyta,
  • 560 zł za 4 miejsca w kategorii Płyta,
  • 170 zł za 1 miejsce w kategorii Golden Circle,
  • 340 zł za 2 miejsca w kategorii Golden Circle,
  • 680 zł za 4 miejsca w kategorii Golden Circle.

Jeden z najpopularniejszych zespołów muzycznych lat 80. i 90. powraca na europejską scenę. Już 22 czerwca publiczność zgromadzona w warszawskiej Hali Torwar będzie mogła przypomnieć sobie takie przeboje, jak „The look”, „Listen to your heart”, „It must have been love” i „ Joyride”. Warto dodać, że zespół Roxette sprzedał ponad 75 milionów albumów, a liczba ta zwiększa się z każdym dniem. Duet rządził na listach przebojów przez całe lata 90., a po dłuższej przerwie spowodowanej chorobą wokalistki powrócił na scenę w roku 2011 z singlem „ She’s got nothing on (but the radio)”, promując album „Charm school”.

W 2016 roku przypada 30. rocznica istnienia grupy Roxette – właśnie dlatego najnowsza trasa zespołu nosi nazwę „XXX - The 30th Anniversary Tour”.

Live Nation

Live Nation Entertainment jest światową firmą wiodącą prym w zakresie rozrywki na żywo oraz e-commerce. Grupa składa się z 4 filarów – spółek będących liderami na rynku: Ticketmaster.com, Live Nation Concerts, Front Line Management Group i Live Nation Network.

Live Nation organizuje koncerty oraz festiwale o zasięgu globalnym. Do jej osiągnięć można zaliczyć takie wydarzenia, jak: Download Festival, Global Gathering czy Main Square Festival. Polska również może się cieszyć koncertami organizowanymi przez Live Nation – a wśród nich w 2015 m.in. AC/DC, Katy Perry, Nickelback, Roxette, Sting, Simply Red i wiele innych znanych gwiazd światowej sceny.

Doświadczenie oraz profesjonalizm Live Nation sprawiają, że tłumy fanów mogą cieszyć się chwilami spędzonymi na festiwalach oraz koncertach swoich idoli.


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.