Wejście na koncert Roxette od 140 zł w Hali Torwar

Live Nation sp. z o.o.

50+ kupionych
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Sprawdź, co w duszy gra członkom zespołu Roxette – udaj się z gruponem na koncert w warszawskiej Hali Torwar organizowany przez Live Nation.

Wybierz 1 z 6 opcji

wejście na koncert Roxette w dn. 22.06.2015 o godz. 18 w Hali Torwar w Warszawie

  • 140 zł za 1 miejsce w kategorii Płyta,
  • 280 zł za 2 miejsca w kategorii Płyta,
  • 560 zł za 4 miejsca w kategorii Płyta,
  • 170 zł za 1 miejsce w kategorii Golden Circle,
  • 340 zł za 2 miejsca w kategorii Golden Circle,
  • 680 zł za 4 miejsca w kategorii Golden Circle.

Jeden z najpopularniejszych zespołów muzycznych lat 80. i 90. powraca na europejską scenę. Już 22 czerwca publiczność zgromadzona w warszawskiej Hali Torwar będzie mogła przypomnieć sobie takie przeboje, jak „The look”, „Listen to your heart”, „It must have been love” i „ Joyride”. Warto dodać, że zespół Roxette sprzedał ponad 75 milionów albumów, a liczba ta zwiększa się z każdym dniem. Duet rządził na listach przebojów przez całe lata 90., a po dłuższej przerwie spowodowanej chorobą wokalistki powrócił na scenę w roku 2011 z singlem „ She’s got nothing on (but the radio)”, promując album „Charm school”.

W 2016 roku przypada 30. rocznica istnienia grupy Roxette – właśnie dlatego najnowsza trasa zespołu nosi nazwę „XXX - The 30th Anniversary Tour”.

Live Nation

Live Nation Entertainment jest światową firmą wiodącą prym w zakresie rozrywki na żywo oraz e-commerce. Grupa składa się z 4 filarów – spółek będących liderami na rynku: Ticketmaster.com, Live Nation Concerts, Front Line Management Group i Live Nation Network.

Live Nation organizuje koncerty oraz festiwale o zasięgu globalnym. Do jej osiągnięć można zaliczyć takie wydarzenia, jak: Download Festival, Global Gathering czy Main Square Festival. Polska również może się cieszyć koncertami organizowanymi przez Live Nation – a wśród nich w 2015 m.in. AC/DC, Katy Perry, Nickelback, Roxette, Sting, Simply Red i wiele innych znanych gwiazd światowej sceny.

Doświadczenie oraz profesjonalizm Live Nation sprawiają, że tłumy fanów mogą cieszyć się chwilami spędzonymi na festiwalach oraz koncertach swoich idoli.

Warunki


Groupon ważny w dniu wydarzenia i dostępny po zakupie w zakładce Moje Konto.
Rezerwacja: groupon NIE uprawnia do wejścia na wydarzenie aby otrzymać bilet, należy wejść na stronę: www.ticketmaster.pl zarejestrować się i wymienić groupon na bilet podając w polu „hasło" kod grouponu. W trakcie realizacji możliwe jest wydrukowanie bezpłatnego biletu Ticket Fast uprawniającego do wejścia na wydarzenie.Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Kupując bilet oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem Live Nation Sp. z o. o. i akceptuję go. Regulamin możesz przeczytaćTUTAJ
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Live Nation sp. z o.o.


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.