Impresariat Adria

Filharmonia Pomorska

Do -11%
Wybierz opcję

Wyróżniki


Legendarny kabaret przedstawia koncert dedykowany Piotrowi Skrzyneckiemu

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Oferta

  • Bilet na wydarzenie Piwnica Pod Baranami – Koncert dla Piotra S.
  • Kiedy: 01.12.2018, godz. 19
  • Gdzie: Filharmonia Pomorska, ul. Andrzeja Szwalbego 6, Bydgoszcz

Piwnica Pod Baranami – Koncert dla Piotra S.

Legendarnego krakowskiego kabaretu nie trzeba nikomu przedstawiać. Już wkrótce zaprosi swoich widzów na koncert dedykowany Piotrowi Skrzyneckiemu, współzałożycielowi Piwnicy Pod Baranami. Mimo upływu czasu jego sylwetka wciąż pozostaje w sercach i umysłach Piwniczan, a jego zmysł estetyczny, filozoficzna natura i ekscentryczna garderoba do dziś wyznaczają kierunek działania kabaretu. W trakcie koncertu będzie można podziwiać połączenie satyry z liryczną zadumą, a także usłyszeć piwniczne hymny „Dezyderata”, „Ta nasza młodość” czy „Przychodzimy, odchodzimy”.

Warunki


Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: groupon należy wysłać na adres maja@adria-art.pl do 30.11.2018 do godz. 12:00. Bilet w formacie PDF zostanie przesłany w mailu zwrotnym. Niedokonanie rezerwacji w terminie może skutkować brakiem miejscówek. Wyboru miejsc dokonuje organizator. W razie pytań prośba o kontakt z organizatorem: tel. 605 555 676.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.

naprezent

Impresariat Adria


Impresariat Artystyczny Adria to nieskrępowana przestrzeń artystyczna stworzona do działań twórczych. To grupa ludzi, która stara się kreować i animować życie kulturalne w Polsce. Specjalizuje się w organizowaniu spektakli teatralnych, koncertów, imprez kabaretowych i filmowych.

Impresariat Adria

Nocna rozrywka, Koncerty, Rozrywka i czas wolny, Koncert, Bilety, Komedia
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.