Całodniowe bilety na baseny dla 2 lub 4 osób (od 49,90 zł) i wejście do Świata Sauny (79,90 zł) w Aquaparku w Sopocie

Park Wodny Sopot

Do -52%
1 000+ kupionych
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze

Super sauna! Polecam!
Anna O. · 15 marca 2016
dziękuję
Żanna S. · 22 lutego 2016
nie mam uwag
Lucyna W. · 19 lutego 2016

W skrócie


Skutki stresu podobnie jak pieniądze można szybko upłynnić. Nie trzeba jednak posiadać specyficznych umiejętności i poruszać się w podejrzanych kręgach. Wystarczy z dzisiejszym grouponem odwiedzić Park Wodny Sopot.

Oferta
Całodniowe bilety do części rekreacyjnej Aquaparku Sopot w 1 z 3 opcji:

1) 49,90 zł zamiast 100 zł za bilety na baseny dla 2 osób,
2) 79,90 zł zamiast 160 zł za bilety na baseny i do Świata Sauny dla 2 osób,
3) 96,90 zł zamiast 200 zł za bilety na baseny dla 4 osób.

Aquapark Sopot
Skutki stresu zaczną spływać jak po kaczce, gdy tylko przestąpi się próg wodnego królestwa i zobaczy się jego liczne atrakcje. 25-metrowy basen pływacki o głębokości 140 cm zapewnia rozrywkę i trening mięśni nie tylko dla urodzonych sportowców. Z kolei leniuchowanie umożliwia basen rekreacyjny, gdzie masaż gwarantują specjalne leżanki, wodne gejzery i parasole, whirlpoole oraz grota z wodospadem. W słoneczny dzień warto rzucić okiem na baseny zewnętrzne z instalacją do zabaw interaktywnych oraz z podgrzewaną wodą i specjalnym oświetleniem.

Jeśli aquapark odwiedza się się z maluchem, to dobrze zaprowadzić go do baseniku z armatkami wodnymi i innymi atrakcjami – radosnym okrzykom nie będzie końca. Natomiast starszakowi frajdę sprawi śmiganie po dwóch zjeżdżalniach: 110-metrowej żółtej i niezwykle szybkiej 70-metrowej niebieskiej, w których różnica poziomów wynosi 12 m. Niemniej prawdziwym hitem okaże się dzika rzeka – jedyny tego typu obiekt w Polsce o długości 71 m, w którym woda przepływa z prędkością 600 litrów na sekundę. Zjazd krętym korytem przy 6-metrowej różnicy poziomów będzie nie lada wyzwaniem. Wybór opcji z sauną gwarantuje nie tylko poprawę samopoczucia, ale i oczyszczenie skóry i odprężenie w 100%.

Park Wodny
Jeden z najbardziej rozwiniętych obiektów relaksacyjno-sportowych na Pomorzu – tak pokrótce można opisać Park Wodny, w którym można nie tylko aktywnie wypocząć, ale również zadbać o ciało i skórę. Na głównym poziomie oprócz rozległego aquaparku znajdują się bowiem m.in. różnego rodzaju sauny, tepidarium, pokój relaksacyjny i gabinet masażu. Podziemia zaś skrywają jeden z najnowocześniejszych klubów bowlingowych w Trójmieście. Zawodowcy mogą tutaj trenować do turniejów, a amatorzy przygotowywać do rozgrywek ligowych. W przerwie gry w kręgle, wodnych akrobacji na basenie czy tanecznych pląsów w Pick&Roll Club zaostrzony apetyt zaspokoją przekąski serwowane w barze.

Warunki


Groupon ważny do 23.12.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 10 grouponów.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i wymień go na bilety w Biurze Obsługi Klienta (czynne w godz. 9-21).  Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Groupon sp. z o.o.


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.