Całodniowe bilety na baseny dla 2 lub 4 osób (od 49,90 zł) i wejście do Świata Sauny (79,90 zł) w Aquaparku w Sopocie

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
100 zł 50% 50,1 zł
Już 1 000 kupionych

W skrócie

Aquapark Sopot jest jedną z najsłynniejszych atrakcji turystycznych na Pomorzu

Warunki

Groupon ważny do 23.12.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 10 grouponów.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i wymień go na bilety w Biurze Obsługi Klienta (czynne w godz. 9-21).  Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Skutki stresu podobnie jak pieniądze można szybko upłynnić. Nie trzeba jednak posiadać specyficznych umiejętności i poruszać się w podejrzanych kręgach. Wystarczy z dzisiejszym grouponem odwiedzić Park Wodny Sopot.

Oferta
Całodniowe bilety do części rekreacyjnej Aquaparku Sopot w 1 z 3 opcji:

1) 49,90 zł zamiast 100 zł za bilety na baseny dla 2 osób,
2) 79,90 zł zamiast 160 zł za bilety na baseny i do Świata Sauny dla 2 osób,
3) 96,90 zł zamiast 200 zł za bilety na baseny dla 4 osób.

Aquapark Sopot
Skutki stresu zaczną spływać jak po kaczce, gdy tylko przestąpi się próg wodnego królestwa i zobaczy się jego liczne atrakcje. 25-metrowy basen pływacki o głębokości 140 cm zapewnia rozrywkę i trening mięśni nie tylko dla urodzonych sportowców. Z kolei leniuchowanie umożliwia basen rekreacyjny, gdzie masaż gwarantują specjalne leżanki, wodne gejzery i parasole, whirlpoole oraz grota z wodospadem. W słoneczny dzień warto rzucić okiem na baseny zewnętrzne z instalacją do zabaw interaktywnych oraz z podgrzewaną wodą i specjalnym oświetleniem.

Jeśli aquapark odwiedza się się z maluchem, to dobrze zaprowadzić go do baseniku z armatkami wodnymi i innymi atrakcjami – radosnym okrzykom nie będzie końca. Natomiast starszakowi frajdę sprawi śmiganie po dwóch zjeżdżalniach: 110-metrowej żółtej i niezwykle szybkiej 70-metrowej niebieskiej, w których różnica poziomów wynosi 12 m. Niemniej prawdziwym hitem okaże się dzika rzeka – jedyny tego typu obiekt w Polsce o długości 71 m, w którym woda przepływa z prędkością 600 litrów na sekundę. Zjazd krętym korytem przy 6-metrowej różnicy poziomów będzie nie lada wyzwaniem. Wybór opcji z sauną gwarantuje nie tylko poprawę samopoczucia, ale i oczyszczenie skóry i odprężenie w 100%.

Park Wodny
Jeden z najbardziej rozwiniętych obiektów relaksacyjno-sportowych na Pomorzu – tak pokrótce można opisać Park Wodny, w którym można nie tylko aktywnie wypocząć, ale również zadbać o ciało i skórę. Na głównym poziomie oprócz rozległego aquaparku znajdują się bowiem m.in. różnego rodzaju sauny, tepidarium, pokój relaksacyjny i gabinet masażu. Podziemia zaś skrywają jeden z najnowocześniejszych klubów bowlingowych w Trójmieście. Zawodowcy mogą tutaj trenować do turniejów, a amatorzy przygotowywać do rozgrywek ligowych. W przerwie gry w kręgle, wodnych akrobacji na basenie czy tanecznych pląsów w Pick&Roll Club zaostrzony apetyt zaspokoją przekąski serwowane w barze.

Merchant Location Map
  1. 1

    Park Wodny Sopot

    Zamkowa Góra 3-5

    Sopot, POMORSKIE 81-713

    Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Please select an option to add / remove from wishlist
{}