8-godzinny (64,99 zł) lub 3-dniowy (180 zł) karnet na wyciągi narciarskie Soszów w Wiśle – Perle Beskidów (do -35%)

Kup jako prezent
Już 1 000 kupionych

W skrócie

Wyciągi na trasach o różnym poziomie trudności oraz naśnieżane i oświetlone stoki dają możliwość jazdy do późnych godzin

Warunki

Groupon ważny do 31.03.2017 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: karnet narciarski jest do odbioru za kaucją 10 zł, płatne od razu w kasie. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.  Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Wyciąg czynny codziennie od 8 do 22 (godziny otwarcia mogą ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych). 
Realizacja: w celu wymiany kuponu Groupon na karnet narciarski klienci zobowiązani są do kierowania się do kasy oznaczonej logo Groupon.  
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

Karnet na wyciąg narciarski Soszów dla 1 osoby

 • 64,99 zł zamiast 100 zł za 8-godzinny karnet
 • 180 zł zamiast 210 zł za 3-dniowy karnet

Podgląd warunków na stoku:

Stacja Narciarska Soszów

Jak jest na miejscu, sprawdzić można on-line dzięki 5 kamerom internetowym rozmieszczonym w różnych miejscach stoku. Dużo przyjemniej jest jednak przekonać się o tym na własnej skórze, z wysokości nawet 886 m n.p.m., podziwiając naśnieżone i oświetlone trasy, po których radośnie mkną narciarze i snowboardziści.

Do dyspozycji są 3 różne wyciągi na 6 trasach o różnym poziomie trudności, spośród których każdy – od początkującego narciarza po zaawansowanego amatora białego szaleństwa – wybrać może taką, która najbardziej odpowiadać będzie jego umiejętnościom. Na początkujących czekają przy stoku doświadczeni instruktorzy szkółki narciarskiej, dla najmłodszych zaś dostępne jest przedszkole narciarskie, gdzie pod opieką doświadczonych opiekunów beztrosko i bezpiecznie oddawać się mogą zabawie w śnieżnym puchu. W przerwach pomiędzy kolejnymi zjazdami posilić się warto w jednym ze zlokalizowanych na terenie obiektu punktów gastronomicznych. Ci zaś, którzy chcą, by ich biała przygoda trwała dłużej niż jeden dzień, skorzystać mogą z opcji noclegu oferowanej przez zaprzyjaźnione ośrodki.

Merchant Location Map
 1. 1

  Stacja narciarska Soszów

  ul. Cieślarów 30

  Wisła-Jawornik, 43-460

  Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{"bucketedExperimentData":{"experiments":{},"dealData":{"page_type":"local"}}}