Bilety na Warszawskie Targi Książki 2014 na Stadionie Narodowym od 5 zł

Stadion Narodowy

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
1 000+ kupionych

W skrócie


Jeśli lubisz czytać nie tylko między wierszami, z dzisiejszym grouponem czeka na Ciebie nie lada gratka – wybierz się na 5. Warszawskie Targi Książki organizowane w dniach 22-25 maja 2014 roku na Stadionie Narodowym.

Oferta
bilety na Warszawskie Targi Książki 2014 w 1 z 5 opcji:

1) 5 zł za bilet ulgowy jednokrotnego wstępu,
2) 10 zł za bilet normalny jednokrotnego wstępu,
3) 15 zł za bilet normalny oraz bilet ulgowy jednokrotnego wstępu,
4) 18 zł za bilet rodzinny jednokrotnego wstępu,
5) 28 zł za imienny karnet wielokrotnego wstępu dla 1 osoby.

Tegoroczne Warszawskie Targi Książki biją wszelkie dotychczasowe rekordy - swoją ofertę zaprezentuje blisko 700 wystawców z Polski i 22 innych krajów. Na czytelników czekają tysiące nowości i bestsellerów w wyjątkowo korzystnych cenach. Niezwykle interesująco zapowiada się program wydarzeń towarzyszących. Czwartek i piątek tradycyjnie należeć będą do profesjonalistów i młodych czytelników. Sobota i niedziela – do wszystkich – bez wyjątku. W weekend królować będą spotkania autorskie i inne wydarzenia literackie oraz artystyczne. Aktualizowany program targów można śledzić na stronie targi-ksiazki.waw.pl.

Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji dla miłośników literatury w każdym wieku – na dzieci i młodzież czeka bogaty program z warszawską odsłoną Festiwalu Literatury Dziecięcej i weekendową imprezą pod nazwą „Rodzinny Weekend z Książką”, a także zabawą kostiumową cosplay, świętowaniem 20-lecia magazynu „Kaczor Donald” i zlotem fanów Pippi. W specjalnym kinowym namiocie prezentowane będą również adaptacje filmowe z zasobów Filmoteki Szkolnej PISF.

Piątek będzie na Targach Dniem Książki Akademickiej i Naukowej (równolegle z WTK odbywać się będą Targi Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA). Polska Akademia Nauk zaproponuje cykl wykładów z udziałem najznakomitszych autorytetów PAN – cenionych popularyzatorów nauki pod tytułem „Spotkania z nauką – Wszechnica PAN”. Jedną z targowych atrakcji będzie też Festiwal Komiksowa Warszawa z udziałem kilkudziesięciu autorów najbardziej poszukiwanych komiksów dla dorosłych, dzieci i młodzieży.

Specjalnie dla uczestników targów dostępna będzie łatwa w obsłudze aplikacja do pobrania na telefon komórkowy. Pozwoli ona sprawdzić aktualny program wydarzeń, harmonogram spotkań z autorami, listę wystawców czy plan targów (do pobrania ze sklepu App Store i Google Play z początkiem maja).

Warunki


Ważność: groupon ważny w trakcie trwania Warszawskich Targów Książki 2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Bilet ulgowy - za okazaniem legitymacji: emeryci i renciści, uczniowie i studenci (do 26. roku życia). Bilet rodzinny: dwoje dorosłych + 1-3 dzieci do lat 18. (dzieci powyżej 12. roku życia proszone są o okazanie legitymacji szkolnej).
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Groupon Sp. z o.o.


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.