Go Big Events

Wiele lokalizacji

Do -61%
250+ kupionych
Wybierz opcję

W skrócie


Oferta

  • 49,99 zł zamiast 127 zł za bilet na Aplauz Show „Jak Rozmawiać z Chłopem Jełopem?”
  • Gdzie i kiedy:

  • 26.11.2017 o godz. 20, Warszawa, Bemowskie Centrum Kultury
  • 28.11.2017 o godz. 20, Łódź, Hotel Bobrowiecki
  • 29.11.2017 o godz. 20, Katowice, Dom Kultury Szopienice
  • 30.11.2017 o godz. 20, Wrocław, Bakara Dom Kultury
  • 01.12.2017 o godz. 20, Poznań, Hotel Grand Royal
  • 02.12.2017 o godz. 18, Bydgoszcz, Akademicka Przestrzeń Kulturalna
  • 03.12.2017 o godz. 18, Gdańsk, Scena Muzyczna Gdańsk

„Jak rozmawiać z Chłopem Jełopem?” to pełen humoru seans, dzięki któremu można poznać niejedną tajemnicę dotyczącą motywacji męskich zachowań. Kordek w kobiecym stylu opowiada o facetach oraz odpowiada na trudne pytania dotyczące życia mężczyzn, ukazując codzienne problemy w bardzo lekki i dowcipny sposób. Publiczność ma okazję dowiedzieć się, dlaczego to, co jest oczywiste dla przyjaciółki, dla mężczyzny jest zupełną abstrakcją. Na trudne pytania dotyczące mężczyzn Grzegorz Kordek odpowiedział także w książce „Jak rozmawiać z Chłopem Jełopem?”, którą będzie można otrzymać przed seansem.

Warunki


Groupon ważny w dniu wydarzenia i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. 
Realizacja: po zakupie należy zarezerwować miejsce na wydarzenie pod adresem kupony@grzegorzkordek.pl w tytule maila podając miasto i numer telefonu.
Dodatkowe informacje: bilet należy okazać w formie wydruku przed wejściem na spektakl u obsługi. Należy przybyć 30 min przed rozpoczęciem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Go Big Events


Grzegorz Kordek jest coachem, trenerem oraz ekspertem komunikacji międzypłciowej, który z ogromną dozą humoru odpowiada na pytania dotyczące kobiecej i męskiej natury. Niewątpliwie ważną rekomendacją oferowanych przez niego seansów edukacyjnych czy napisanych książek jest to, że został on przeszkolony przez Johna Graya, autora bestsellera „Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus” oraz Anne Moir, autorkę bestsellera „Płeć Mózgu”.

Więcej informacji na jego temat dostępnych tutaj.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.