Go Big Events

Wiele lokalizacji

Do -61%
630+ kupionych
Wybierz opcję

W skrócie


Oferta

  • 49,99 zł zamiast 127 zł: bilet na Aplauz Show “Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus” Grzegorza Kordka
  • Kiedy i gdzie

  • 26.11.2017 o godz. 18, Warszawa, Bemowskie Centrum Kultury
  • 28.11.2017 o godz. 18, Łódź, Hotel Bobrowiecki
  • 29.11.2017 o godz. 18, Katowice, Dom Kultury Szopienice
  • 30.11.2017 o godz. 18, Wrocław, Bakara Dom Kultury
  • 01.12.2017 o godz. 18, Poznań, Hotel Grand Royal
  • 02.12.2017 o godz. 16, Bydgoszcz, Akademicka Przestrzeń Kulturalna
  • 03.12.2017 o godz. 16, Gdańsk, Scena Muzyczna Gdańsk

Po sukcesie seansów: „Zaklinacz Kobiet”, „Jak rozmawiać z Chłopem Jełopem?” i „Master of Sex”, w których uczestniczyło ponad 180 000 osób, Grzegorz Kordek postanowił stworzyć kolejny w podobnym, pełnym humoru i stylu seans „Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus”, tym razem w duecie z Pauliną Biernat.

Zabawna forma bardziej przemawia do par, ale przede wszystkim jest wyjątkowo dobrze przyjmowana przez mężczyzn. Śmiech i wspólna zabawa tworzą atmosferę niezagrażającą mężczyznom, dzięki czemu są otwarci na naukę i zrozumienie. W przeciwieństwie do wielu tradycyjnych seminariów czy warsztatów na temat małżeństwa i związków, które wydają się być zbyt poważne, a także technicznie i emocjonalnie trudne do opanowania, seans „Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus” jest inny, ponieważ pomaga parom odnaleźć się trudnych sytuacjach w sposób nieinwazyjny i bezpieczny. W trakcie trwania wydarzenia pary będą się śmiać, odkrywać siebie na nowo oraz uczyć, jak dokonać prawdziwych, pozytywnych zmian w ich związku.

Warunki


Groupon ważny w dniu wydarzenia i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. 
Realizacja: po zakupie należy wysłać groupon na maila: kupony@grzegorzkordek.pl w tytule maila podając miasto i numer telefonu.
Dodatkowe informacje: bilet należy okazać w formie wydruku przed wejściem na spektakl u obsługi. Należy przybyć 30 min przed rozpoczęciem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Go Big Events


Grzegorz Kordek jest coachem, trenerem oraz ekspertem komunikacji międzypłciowej, który z ogromną dozą humoru odpowiada na pytania dotyczące kobiecej i męskiej natury. Niewątpliwie ważną rekomendacją oferowanych przez niego seansów edukacyjnych czy napisanych książek jest to, że został on przeszkolony przez Johna Graya, autora bestsellera „Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus” oraz Anne Moir, autorkę bestsellera „Płeć Mózgu”.

Więcej informacji na jego temat dostępnych tutaj.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.