Formacja Rozwoju Delfini

Teatr Bagatela

Do -25%
20+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki


Komediowa propozycja z udziałem gwiazdorskiej obsady, w tym: Katarzyny Herman, Piotra Machalicy, Marcina Korcza i innych

W skrócie


Oferta

  • Bilet na spektakl „Czworo do poprawki”
  • Kiedy: 03.06.2019 o godz. 17:30 lub 20:15
  • Gdzie: Teatr Bagatela, ul. Karmelicka 6

Czworo do poprawki

Spektakl opowiada historię spotkania dwóch par – starszego małżeństwa, które podejmuje ostanią próbę ratowania ich związku oraz młodej pary, która planuje scementować swoją relację decydując się na dziecko. „Czworo do poprawki” to komedia z mądrym życiowym przesłaniem. Przede wszystkim jednak - doskonała dawka śmiechu. Przez ponad półtorej godziny trwania spektaklu widz ma okazję doskonale się bawić, zadając sobie pytania: Która para rozstanie się pierwsza? Która pierwsza przezwycięży kryzys? A może wszystko zakończy się w miłosnych objęciach?

Reżyseria: Agnieszka Baranowska

Obsada:

  • Katarzyna Herman
  • Piotr Machalica
  • Agnieszka Sienkiewicz/Joanna Osyda
  • Marcin Korcz

Warunki


Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: po zakupie konieczny jest kontakt mailowy biuro@teatralne-delfini.pl lub telefoniczny 606 747 33612 647 19 33 w celu uzyskania informacji o dostępności miejsca. Po uzgodnieniu miejsc należy zgłosić się do kasy po odbiór biletu (Teatr Bagatela). Wejście na widownię odbywa się za okazaniem biletu (nie grouponu)
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks.1 groupon, ale 3 przekazać jako prezent. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.

naprezent

Formacja Rozwoju Delfini


Historia impresariatu teatralnego sięga 1996 roku, kiedy to zawiązało się Biuro Teatralno-Artystyczne. Przez kolejne lata zapraszano do Krakowa najlepsze warszawskie teatry (Teatr Narodowy, Powszechny, Ateneum, Kwadrat) i największe aktorskie nazwiska – Janusza Gajosa, Krystynę Jandę, Marka Kondrata, Jana Kobuszewskiego.

Obecnie Formacja Rozwoju Delfini prowadzona przez Mariolę Olesiak kontynuuje tradycję, przedstawiając widzom zarówno spektakle klasyczne, jak i współczesne, dbając o gwiazdorską obsadę i niezapomniane przeżycia publiczności.

Formacja Rozwoju Delfini

Nocna rozrywka, Teatr i widowiska, Rozrywka i czas wolny, Teatr lub widowisko
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.