EXPO ARENA Szczecin

Szczecin

Do -50%
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Wybierz 1 z 4 opcji

Bilety na Targi Moto Arena (29-30.04.2017 w godz. 10-18):

 • 14,99 zł zamiast 30 zł za 2 bilety normalne,
 • 29,99 zł zamiast 60 zł za 4 bilety normalne,
 • 44,99 zł zamiast 90 zł za 6 biletów normalnych,
 • 59,99 zł zamiast 120 zł za 8 biletów normalnych.

Targi Moto Arena 2017: nowe i klasyczne samochody – Classic Show, zawody RC Drift i dronów oraz goście specjalni – Transformers Team.

Dwa dni (sobota/niedziela) atrakcji dla całych rodzin. Impreza rozpoczyna się w sobotę o godzinie 10:00 w Azoty Arenie. Na placu przed halą można zobaczyć dziesiątki aut klasycznych, które przyjadą do Szczecina z całej Polaki, aby walczyć w konkursie Classic Show. W tym czasie w samej hali można obejrzeć najbardziej prestiżowych dilerów samochodów osobowych i ciężarowych. Hala główna będzie także torem do jazdy drifterów RC – jazda autami w kontrolowanym poślizgu. Podczas dwudniowych pokazów zobaczyć będzie można liczne jazdy pokazowe, kwalifikacje do zawodów „CS Rules” jak i same zawody. W Szczecinie, oprócz lokalnej grupy „RC Drift Szczecin” będzie także wielu doświadczonych zawodników z całej Polski mających na koncie niejedno trofeum. Wśród nich wystąpi chociażby grupa Yokomo, czy też mistrzowie w wielu zawodach na przestrzeni ostatnich lat – grupa Drift4Life z Kosmatowa.

Emocjonujące widowiskowo zapowiadają także zawody dronów. Profesjonalni zawodnicy (operatorzy) będą się ścigać na torze zbudowanym specjalnie na te zawody. Będzie można samemu przejść skrócony kurs obsługi i lotów dronem w namiocie do ćwiczeń z dronami. Organizator zapowiedział, że podczas imprezy na hali będzie wygaszone oświetlenie główne i zostaną zastosowane specjalne światła i dymy, które stworzą niepowtarzalny klimat.

Ozdobą Classic Show będzie Replika Forda T z 1914 roku wystawiona na jeżdżącej platformie, zdalnie sterowanej oraz obrotowej. Pojazd ten występuje na scenie Opery w Szczecinie.

Zaplanowano wiele atrakcji dla dzieci:

 • gośćmi specjalnymi będą znani przez dzieci i wielu dorosłych Tansofrmes Team, którzy w oprawie laserów, świateł i dymu będą się prezentować,
 • wyścigi dronów,
 • pokazy dronów sterownych z podglądem w specjalnych okularach pokazujących obraz z kamery drona w czasie rzeczywistym,
 • Ekspert Kids i Kangoo – strefa zabaw dla najmłodszych z profesjonalnymi opiekunami i animatorami zabaw, w której będzie można zostawić malucha pod opieką i zapoznać się z nowościami rynku motoryzacyjnego,
 • ekspozycja miniatur modeli samochodów (resoraki) robionych na zamówienie,
 • Truck Art – modele samochodów wraz ze strefą zabaw klockami motoryzacyjnymi,
 • Strefa Dmuchańców – skakanie, zjeżdżanie i podskakiwanie na dmuchanych olbrzymich dmuchańcach w kształcie samochodów, zamków itp.,
 • wyścigi dla przedszkolaków na rowerkach – tor przeszkód,
 • Twórcza Cytrynka – warsztaty z robienia i ozdabiania oryginalnych, niepowtarzalnych, własnych, prawdziwych lizaków.
 • warsztaty – obsługa, budowa i nauka latania dronami w specjalnym namiocie,
 • Mały Inżynier – eksperymenty i doświadczenia naukowe dla dzieci, budowanie robotów i ich programowanie.

Warunki


Groupon ważny w terminie 29-30.04.2017 (Targi Moto Arena) i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Bezpłatny wstęp dla dzieci do lat 7, darmowy parking.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Expo Arena Szczecin


Kilkanaście lat tradycji, bogate doświadczenie, rzetelność, profesjonalizm, nowoczesny i wielofunkcyjny obiekt wystawienniczy – to i wiele więcej sprawia, że Arena jest największym na zachodzie kraju organizatorem targów.

Expo Arena jest operatorem imprez targowych na terenie Azoty Arena Szczecin. Pozwala to na duże inwestycje i możliwość szybkiego rozwoju. Od wielu lat miasto i region czekały na tak nowoczesny i wielofunkcyjny obiekt dający duże możliwości wystawiennicze. Organizowane tu targi otwarte są na niemieckie czy skandynawskie firmy, a stworzenie miejsca do spotkań jest naturalną odpowiedzią na już istniejące potrzeby.

EXPO ARENA Szczecin

Rozrywka i czas wolny, Festiwal, Atrakcje dla dzieci, Bilety
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.