EXPO ARENA Szczecin

Szczecin

Do -50%
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Wybierz 1 z 4 opcji

Bilety na Targi Moto Arena (29-30.04.2017 w godz. 10-18):

 • 14,99 zł zamiast 30 zł za 2 bilety normalne,
 • 29,99 zł zamiast 60 zł za 4 bilety normalne,
 • 44,99 zł zamiast 90 zł za 6 biletów normalnych,
 • 59,99 zł zamiast 120 zł za 8 biletów normalnych.

Targi Moto Arena 2017: nowe i klasyczne samochody – Classic Show, zawody RC Drift i dronów oraz goście specjalni – Transformers Team.

Dwa dni (sobota/niedziela) atrakcji dla całych rodzin. Impreza rozpoczyna się w sobotę o godzinie 10:00 w Azoty Arenie. Na placu przed halą można zobaczyć dziesiątki aut klasycznych, które przyjadą do Szczecina z całej Polaki, aby walczyć w konkursie Classic Show. W tym czasie w samej hali można obejrzeć najbardziej prestiżowych dilerów samochodów osobowych i ciężarowych. Hala główna będzie także torem do jazdy drifterów RC – jazda autami w kontrolowanym poślizgu. Podczas dwudniowych pokazów zobaczyć będzie można liczne jazdy pokazowe, kwalifikacje do zawodów „CS Rules” jak i same zawody. W Szczecinie, oprócz lokalnej grupy „RC Drift Szczecin” będzie także wielu doświadczonych zawodników z całej Polski mających na koncie niejedno trofeum. Wśród nich wystąpi chociażby grupa Yokomo, czy też mistrzowie w wielu zawodach na przestrzeni ostatnich lat – grupa Drift4Life z Kosmatowa.

Emocjonujące widowiskowo zapowiadają także zawody dronów. Profesjonalni zawodnicy (operatorzy) będą się ścigać na torze zbudowanym specjalnie na te zawody. Będzie można samemu przejść skrócony kurs obsługi i lotów dronem w namiocie do ćwiczeń z dronami. Organizator zapowiedział, że podczas imprezy na hali będzie wygaszone oświetlenie główne i zostaną zastosowane specjalne światła i dymy, które stworzą niepowtarzalny klimat.

Ozdobą Classic Show będzie Replika Forda T z 1914 roku wystawiona na jeżdżącej platformie, zdalnie sterowanej oraz obrotowej. Pojazd ten występuje na scenie Opery w Szczecinie.

Zaplanowano wiele atrakcji dla dzieci:

 • gośćmi specjalnymi będą znani przez dzieci i wielu dorosłych Tansofrmes Team, którzy w oprawie laserów, świateł i dymu będą się prezentować,
 • wyścigi dronów,
 • pokazy dronów sterownych z podglądem w specjalnych okularach pokazujących obraz z kamery drona w czasie rzeczywistym,
 • Ekspert Kids i Kangoo – strefa zabaw dla najmłodszych z profesjonalnymi opiekunami i animatorami zabaw, w której będzie można zostawić malucha pod opieką i zapoznać się z nowościami rynku motoryzacyjnego,
 • ekspozycja miniatur modeli samochodów (resoraki) robionych na zamówienie,
 • Truck Art – modele samochodów wraz ze strefą zabaw klockami motoryzacyjnymi,
 • Strefa Dmuchańców – skakanie, zjeżdżanie i podskakiwanie na dmuchanych olbrzymich dmuchańcach w kształcie samochodów, zamków itp.,
 • wyścigi dla przedszkolaków na rowerkach – tor przeszkód,
 • Twórcza Cytrynka – warsztaty z robienia i ozdabiania oryginalnych, niepowtarzalnych, własnych, prawdziwych lizaków.
 • warsztaty – obsługa, budowa i nauka latania dronami w specjalnym namiocie,
 • Mały Inżynier – eksperymenty i doświadczenia naukowe dla dzieci, budowanie robotów i ich programowanie.

Warunki


Groupon ważny w terminie 29-30.04.2017 (Targi Moto Arena) i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Bezpłatny wstęp dla dzieci do lat 7, darmowy parking.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Expo Arena Szczecin


Kilkanaście lat tradycji, bogate doświadczenie, rzetelność, profesjonalizm, nowoczesny i wielofunkcyjny obiekt wystawienniczy – to i wiele więcej sprawia, że Arena jest największym na zachodzie kraju organizatorem targów.

Expo Arena jest operatorem imprez targowych na terenie Azoty Arena Szczecin. Pozwala to na duże inwestycje i możliwość szybkiego rozwoju. Od wielu lat miasto i region czekały na tak nowoczesny i wielofunkcyjny obiekt dający duże możliwości wystawiennicze. Organizowane tu targi otwarte są na niemieckie czy skandynawskie firmy, a stworzenie miejsca do spotkań jest naturalną odpowiedzią na już istniejące potrzeby.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.