Brak nowych powiadomień

ENERGYLANDIA i Water Park – wszystkie atrakcje w cenie: bilet open już od 59 zł

Energylandia

Do -28%
1 000+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Największy Park Rozrywki w Polsce i Water Park dla całych rodzin – atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych; około 70 atrakcji

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

Całodzienny wstęp na wszystkie atrakcje w Rodzinnym Parku Rozrywki ENERGYLANDIA:

Groupon ważny od 04.09.2018. WAŻNE: groupon należy wydrukować tuż przed wizytą w Parku Rozrywki, nie wcześniej.

 • 59 zł zamiast 69 zł za jednodniowy ulgowy bilet open dla 1 osoby (dziecko do 140 cm wzrostu)
 • 99 zł zamiast 119 zł za jednodniowy normalny bilet open dla 1 osoby (od 140 cm wzrostu)

 • 99 zł zamiast 138 zł za 2-dniowy ulgowy bilet open dla 1 osoby (dziecko do 140 cm wzrostu)
 • 179 zł zamiast 238 zł za 2-dniowy normalny bilet open dla 1 osoby (od 140 cm wzrostu)

Dodatkowe informacje:

 • Dzieci do lat 3. – wstęp za 1 zł
 • Bilet open uprawnia do korzystania ze wszystkich atrakcji w Parku Rozrywki ENERGYLANDIA
 • Parking: opłata jednorazowa 5 zł

Park podzielony jest na 4 strefy:

 • Bajkolandię, czyli strefę dla najmłodszych, w której dzieci skaczą z radości, mogąc wsiąść na koniki klasycznej wiedeńskiej karuzeli Sissi, pobawić się w strażaka na Karuzeli Super Pompa, pojeździć w Jeep Safari czy przenieść się do Krainy Krasnali.
 • Strefę Familijną, w której na gości czekają m.in. atrakcje wodne, takie jak potężny spływ Atlantis czy Kopalnia Złota.
 • Strefę Ekstremalną, będącą spełnieniem marzeń wszystkich kochających wysoki stopień adrenaliny podczas jazdy na Roller Coasterach, obracającym się wokół własnej osi wahadle czy też ławce.
 • Zupełnie nową strefę wodną Water Park posiadającą 1800 m kw. powierzchni basenowych, leżaki, piasek, słomiane parasole, palmy, czyli wszystko to, co pozwoli przenieść się w tropikalny klimat.

Wybrane atrakcje:

 • Nowość: Viking Ride
 • Nowość: Speed Water Coaster
 • Nowość: Mega Coaster Hyperion
 • Nowość: Tropical Fun
 • Nowość: Extreme Show
 • ekstremalnie szybki Roller coaster Formuła
 • Water Park dla całej rodziny (park wodny)
 • Roller coaster Mayan
 • Roller coaster Dragon
 • Roller coaster Energuś dla najmłodszych
 • Kolejka widokowa Magic Fly
 • Spływ Kopalnia Złota
 • Tsunami Drop (wieża swobodnego spadania z 40 m)

i wiele więcej.

Dostępna baza noclegowa tutaj

Prezentacja jednego z najwyższych i najszybszych w Europie Mega Coastera Hyperion:

Doznania z jazdy są równie imponujące, jak parametry urządzenia: spadek przy pierwszym zjeździe ma 80 metrów i 84-stopniowe nachylenia, co kończy wjazd do ogromnego tunelu. Wysokość konstrukcji to 77 metrów, a prędkość rozpędu osiąga 142 km/h po torze o długości 1450 metrów. Amatorzy mocnych wrażeń zetkną się z licznymi efektami wodnymi, zwrotami, maksymalną szybkością na zakrętach oraz pikowaniem w dół. Nie trzeba już też dłużej marzyć o szybowaniu w chmurach, bowiem konstruktorzy zapewnili efekty nieważkości i inne zaskakujące niespodzianki grawitacyjne.


Bilet wykorzystać można również w ramach Halloween Time. Tego rodzaju wydarzenie inspirowane jest słynnymi imprezami w Parku Rozrywki Disneyland. Na gości czekają klimatyczne dekoracje i upiorne stroje animatorów. Dla tych, którzy pragną zdobyć pamiątkę ze szczególnego dnia, przygotowano halloweenowe stoiska, na których znaleźć można rozmaite, straszliwe przedmioty: od długopisów przez kubki po koszulki. Galeria zdjęć z tego wydarzenia dostępna jest tutaj.


Więcej filmów dostępnych jest tutaj.

Warunki

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: groupon jako bilet. WAŻNE: groupon należy wydrukować tuż przed wizytą w Parku Rozrywki. Weź wydrukowany groupon i okaż przy bramkach wejściowych. Cena biletu groupon jest ceną końcową bez dodatkowych opłat transakcyjnych.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Dzieci do lat 3 mogą wejść na teren Parku za bilet w cenie 1 zł. Opłata jednorazowa na parkingu: 5 zł. Przed przybyciem należy zapoznać się z Regulaminem Parku oraz sprawdzić, czy strefa wodna jest czynna z uwagi na warunki atmosferyczne. We wrześniu Park nieczynny w poniedziałku, a w październiku od poniedziałku do środy. Bilet dwudniowy do wykorzystania dzień po dniu od momentu pierwszego wejścia na teren Parku np. 5.09.18 i 6.09.18. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny od 4.09.2018 do 28.10.2018 zgodnie z kalendarzem Parku dostępnym tutaj. Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu Rodzinnego Parku Rozrywki ENERGYLANDIA. 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 10 grouponów.

naprezent

Rodzinny Park Rozrywki ENERGYLANDIA

Mnóstwo atrakcji dla osób w każdym wieku – to oferuje swoim gościom ENERGYLANDIA w Zatorze. Na ogromnej przestrzeni ok. 30 hektarów znajduje się około 70 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń serwujących maksymalną porcję rozrywki. Całość podzielona została na 4 odrębne strefy tak, by móc sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających gości: Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną miłośnikom mocnych wrażeń, jak również Water Park, czyli królestwo amatorów wodnych szaleństw, również nastolatków. Warto wspomnieć o strefie Tropical Fun, gdzie na gości czekają pontony 1- i 2-osobowe, a także plaża z leżakami.

Poza licznymi atrakcjami w Parku Rozrywki uczestniczyć też można w spektakularnych pokazach kaskaderskich, występach tanecznych, teatralnych, cyrkowych lub akrobatycznych. Miłośnicy filmów wyświetlanych na dużym ekranie mogą udać się na seans w kinie 7D, a zręcznościówek – mają szansę zainteresować się sekcją z grami i zabawami interaktywnymi, gdzie czeka nie tylko rozrywka. Po całodziennym szaleństwie warto skorzystać z relaksu w kawiarni lub w jednym z ok. 40 punktów gastronomicznych dostępnych na terenie Parku.

Więcej informacji na Facebooku.

Rodzinny Park Rozrywki ENERGYLANDIA

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Bilety, Rodzinne, Atrakcja rodzinna
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.