Brak nowych powiadomień

Dwudniowa zabawa w Rodzinnym Parku Rozrywki ENERGYLANDIA: bilet open na wszystkie atrakcje od 109 zł

Energylandia

Do -21%
810+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Największy Park Rozrywki w Polsce – kilkadziesiąt atrakcji dla każdego w Water Parku, Bajkolandii, Strefie Familijnej i Ekstremalnej

W skrócie


Dwudniowy wstęp na wszystkie atrakcje w Rodzinnym Parku Rozrywki ENERGYLANDIA


Groupon stanowi bezpośredni bilet wstępu do Parku z pominięciem wszystkich okienek kasowych

Ważność:

02.09.2019 – 27.10.2019, zgodnie z kalendarzem Parku

Terminy wyłączone:

30.09.2019 oraz 01, 07-08, 14-15, 21-22.10.2019Park podzielony jest na 4 strefy:

  • Bajkolandię, czyli strefę dla najmłodszych, w której dzieci skaczą z radości, mogąc wsiąść na koniki klasycznej wiedeńskiej karuzeli Sissi, pobawić się w strażaka na Karuzeli Super Pompa, pojeździć w Jeep Safari czy przenieść się do Krainy Krasnali.

  • Strefę Familijną, w której na gości czekają m.in. atrakcje wodne, takie jak potężny spływ Atlantis czy Kopalnia Złota.

  • Strefę Ekstremalną, będącą spełnieniem marzeń wszystkich kochających wysoki stopień adrenaliny podczas jazdy na Roller Coasterach, obracającym się wokół własnej osi wahadle czy też ławce.

  • Water Park, strefę wodną posiadającą 1800 m kw. powierzchni basenowych, leżaki, piasek, słomiane parasole, palmy, czyli wszystko to, co pozwoli przenieść się w tropikalny klimat.

Wybrane atrakcje:

a także:

  • 20 gier i zabaw interaktywnych
  • 4 sceny widowiskowe (dwa teatry i dwa amfiteatry)
  • nowoczesne kino 7D

i wiele więcej.

Interaktywna mapa z wszystkimi atrakcjami


Bilet open upoważnia również do uczestniczenia w wydarzeniach specjalnych:


Praktyczne informacje:Warunki

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: groupon wydrukowany lub jako plik PDF na urządzeniu mobilnym stanowi bezpośredni bilet wstępu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 10 grouponów. Oferta wyłączona z dodatkowych promokodów.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Bilet open uprawnia do korzystania ze wszystkich atrakcji w Parku. Wstęp dla dzieci do lat 3: 1 zł. Opłata jednorazowa za parking: 5 zł. Przed przybyciem należy zapoznać się z Regulaminem Parku (zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu) oraz sprawdzić, czy strefa wodna jest czynna z uwagi na warunki atmosferyczne. Bilet dwudniowy do wykorzystania dzień po dniu od momentu pierwszego wejścia na teren Parku. Bilet ulgowy przysługuje osobie do 140 cm wzrostu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny od 02.09.2019 do 27.10.2019 zgodnie z kalendarzem Parku.
Park nieczynny w dn.: 30.09.2019-01.10.2019, 07-08.10.2019, 14-15.10.2019, 21-22.10.2019.

naprezent

Rodzinny Park Rozrywki ENERGYLANDIA

Mnóstwo atrakcji dla osób w każdym wieku – to oferuje swoim gościom ENERGYLANDIA w Zatorze. Na ogromnej przestrzeni ok. 30 hektarów znajduje się około 70 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń serwujących maksymalną porcję rozrywki. Całość podzielona została na 4 odrębne strefy tak, by móc sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających gości: Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną miłośnikom mocnych wrażeń, jak również Water Park, czyli królestwo amatorów wodnych szaleństw, również nastolatków. Warto wspomnieć o strefie Tropical Fun, gdzie na gości czekają pontony 1- i 2-osobowe, a także plaża z leżakami.

Poza licznymi atrakcjami w Parku Rozrywki uczestniczyć też można w spektakularnych pokazach kaskaderskich, występach tanecznych, teatralnych, cyrkowych lub akrobatycznych. Miłośnicy filmów wyświetlanych na dużym ekranie mogą udać się na seans w kinie 7D, a zręcznościówek – mają szansę zainteresować się sekcją z grami i zabawami interaktywnymi, gdzie czeka nie tylko rozrywka. Po całodziennym szaleństwie warto skorzystać z relaksu w kawiarni lub w jednym z ok. 40 punktów gastronomicznych dostępnych na terenie Parku.

Więcej informacji na Facebooku.

Rodzinny Park Rozrywki ENERGYLANDIA

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Bilety, Rodzinne, Atrakcja rodzinna
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.