Śląski Air Show 2016: bilet ulgowy (14,99 zł), normalny (19,99 zł) i więcej opcji

Lotnisko Muchowiec

640+ kupionych
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Niektórym nie wystarcza odrywanie się od rzeczywistości za pomocą pilota od telewizora, a przeciążenia nie są dla nich obciążeniem. Zobacz ich w akcji, gdy oderwą się od ziemi. Skorzystaj z dzisiejszego grouponu i weź udział w Śląskim Air Show.

Wybierz 1 z 3 opcji

Bilet na Śląski Air Show 2016 w Katowicach:

  • 14,99 zł za bilet ulgowy,
  • 19,99 zł za bilet standardowy,
  • 35,99 zł za bilet dla 2 osób.

Gdzie: Lotnisko Katowice-Muchowiec Kiedy: 3 września 2016, od godz. 13:00

Szczegółowy harmonogram imprezy dostępny jest tutaj.

Warunki


Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Dzieci do lat 7 - bezpłatnie. Bilet ulgowy przysługuje dzieciom w wieku 8 - 12 lat i osobom niepełnosprawnym).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.

naprezent

Air Show


Nie tylko miłośnicy lotnictwa dadzą się ponieść emocjom podczas Air Show na Lotnisku Muchowiec. Powietrzne akrobacje wykonywane przez utalentowanych wojskowych i cywilnych pilotów doceniają także ci, którzy na co dzień stąpają mocno po ziemi. Organizatorzy imprezy umożliwią również zobaczenie z bliska wojskowego, policyjnego i pożarniczego sprzętu. Na tym nie koniec atrakcji, które zapewniają mocne wrażenia. W programie jest pokaz służb mundurowych, w tym jednostek specjalnych, a także rekonstrukcja bitwy „Normandia 44” z udziałem kilkudziesięciu rekonstruktorów i wiele więcej. Na nudę z pewnością nie będą narzekać najmłodsi. Z myślą o nich przygotowano zajęcia edukacyjne z zakresu wojskowości i modelarstwa.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.