Od 79,99 zł: komplet przyborów kuchennych Master Cooks w oryginalnym opakowaniu z przesyłką 24h

od 79,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
199 zł 60% 119,01 zł
Już 50 kupionych

W skrócie

  • 6-elementowy komplet: elastyczna łopatka, cedzak, łopatka, chochla, łyżka do spaghetti, duża łyżka
  • Designerskie: neonowe kolory, specjalnie zaprojektowane kształty

Warunki

Realizacja zamówienia: złożenie zamówienia następuje w trakcie zakupu grouponu. Po kliknięciu w „Kup teraz” należy podać dane do wysyłki. Po złożeniu zamówienia nie można zmienić adresu wysyłki. 
Dodatkowe informacje: 24 miesiące gwarancji, groupon ważny tylko na wybraną opcję. Nabywając groupon, kupujesz voucher na produkty lub usługi opisane poniżej. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, podaj pełne dane do faktury w polu "Dodatkowe informacje".  Kontakt: kontakt@qls.pl lub tel. 684 329 916.
Dostawa: przesyłka na terenie Polski w cenie, termin realizacji zamówienia to 7 dni roboczych od daty otrzymania potwierdzenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Eksperymentuj w kuchni, używając wygodnych przyborów niezbędnych przy przygotowywaniu różnych potraw.

Oferta
6-elementowy zestaw przyborów kuchennych Master Cooks w 1 z 2 opcji:

1) 79,99 zł zamiast 199 zł za 1 komplet,
2) 149 zł zamiast 398 zł za 2 komplety.

Łopatki, łyżki i inne elementy zestawu zostały wyposażone w system podpórek, dzięki którym nie dotykają one bezpośrednio blatu, zapewniającym tym samym większą higienę użytkowania. Wysoka jakość wykonania przekłada się na trwałość, a użycie odpowiedniego tworzywa sprawia, że przybory są odporne na działanie wysokich temperatur – nawet do 240°C.

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Please select an option to add / remove from wishlist
{}