Od 49,99 zł: tabletki odchudzające z ekstrakem z zielonej kawy z przesyłką

od 49,99 zł
Już 310 kupionych

W skrócie

  • Zielona kawa: przyspiesza spalanie tłuszczu i przeciwdziała jego gromadzeniu się w tkankach
  • Skuteczność: redukcja tkanki tłuszczowej o ok. 15-30% (w zależności od indywidualnych predyspozycji)

Warunki

Realizacja zamówienia: złożenie zamówienia następuje w trakcie zakupu grouponu. Po kliknięciu w „Kup teraz” należy podać dane do wysyłki. Po złożeniu zamówienia nie można zmienić adresu wysyłki. 
Dodatkowe informacje: groupon ważny tylko na wybraną opcję. Nabywając groupon, kupujesz voucher na produkty lub usługi opisane poniżej. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, podaj pełne dane do faktury w polu "Dodatkowe informacje". 
Dostawa: przesyłka Pocztą Polską na terenie Polski w cenie, termin realizacji zamówienia to 7 dni roboczych od daty otrzymania potwierdzenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Przestań toczyć walki nad talerzem i pozbądź się dodatkowych kilogramów bez wyrzeczeń. Sprawdź wyszczuplającą moc zielonej kawy.

Oferta
Ekstrakt z zielonej kawy w 1 z 3 opcji:

1) 49,99 zł za 1 opakowanie (60 tabletek),
2) 89,99 zł za 2 opakowania (120 tabletek),
3) 129 zł za 3 opakowania (180 tabletek).

Ekstrakt z zielonej kawy
Liczne badania naukowe dowodzą, że jednym z najskuteczniejszych środków w walce z tkanką tłuszczową jest zielona kawa. Dzieje się tak, gdyż dzięki zawartości kofeiny i kwasu chlorogenowego znacząco przyspiesza metabolizm, a zarazem ogranicza wchłanianie glukozy z pokarmu i zmniejsza jej magazynowanie w tkankach pod postacią tłuszczu. Warto również wiedzieć, że ekstrakt z zielonej kawy sprawdza się w walce z cellulitem i wolnymi rodnikami, gdyż oczyszcza organizm z toksyn i ma właściwości oksydacyjne.

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Please select an option to add / remove from wishlist
{}