Od 49,99 zł: tabletki odchudzające z ekstrakem z zielonej kawy z przesyłką

310+ kupionych

W skrócie


  • Zielona kawa: przyspiesza spalanie tłuszczu i przeciwdziała jego gromadzeniu się w tkankach
  • Skuteczność: redukcja tkanki tłuszczowej o ok. 15-30% (w zależności od indywidualnych predyspozycji)

Szczegóły


Przestań toczyć walki nad talerzem i pozbądź się dodatkowych kilogramów bez wyrzeczeń. Sprawdź wyszczuplającą moc zielonej kawy.

Oferta
Ekstrakt z zielonej kawy w 1 z 3 opcji:

1) 49,99 zł za 1 opakowanie (60 tabletek),
2) 89,99 zł za 2 opakowania (120 tabletek),
3) 129 zł za 3 opakowania (180 tabletek).

Ekstrakt z zielonej kawy
Liczne badania naukowe dowodzą, że jednym z najskuteczniejszych środków w walce z tkanką tłuszczową jest zielona kawa. Dzieje się tak, gdyż dzięki zawartości kofeiny i kwasu chlorogenowego znacząco przyspiesza metabolizm, a zarazem ogranicza wchłanianie glukozy z pokarmu i zmniejsza jej magazynowanie w tkankach pod postacią tłuszczu. Warto również wiedzieć, że ekstrakt z zielonej kawy sprawdza się w walce z cellulitem i wolnymi rodnikami, gdyż oczyszcza organizm z toksyn i ma właściwości oksydacyjne.

Warunki


Realizacja zamówienia: złożenie zamówienia następuje w trakcie zakupu grouponu. Po kliknięciu w „Kup teraz” należy podać dane do wysyłki. Po złożeniu zamówienia nie można zmienić adresu wysyłki. 
Dodatkowe informacje: groupon ważny tylko na wybraną opcję. Nabywając groupon, kupujesz voucher na produkty lub usługi opisane poniżej. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, podaj pełne dane do faktury w polu "Dodatkowe informacje". 
Dostawa: przesyłka Pocztą Polską na terenie Polski w cenie, termin realizacji zamówienia to 7 dni roboczych od daty otrzymania potwierdzenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.