49,99 zł zamiast 119,90 zł: magnetyczny korektor postawy z przesyłką

49,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
119,9 zł 58% 69,91 zł
Już 680 kupionych

W skrócie

  • Skuteczny w walce z bólem: łagodzi ból w okolicach kręgosłupa i lędźwi, reguluje skrzywienia kręgosłupa
  • Wygoda: niewidoczny pod ubraniem, pomaga w zachowaniu prawidłowej postawy; regulowane zapięcie na rzepy

Warunki

Realizacja zamówienia: złożenie zamówienia następuje w trakcie zakupu grouponu. Po kliknięciu w „Kup teraz” należy podać dane do wysyłki. Po złożeniu zamówienia nie można zmienić adresu wysyłki. 
Dodatkowe informacje: gwarancja 24 miesiące, groupon ważny tylko na wybraną opcję. Nabywając groupon, kupujesz voucher na produkty lub usługi opisane poniżej. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, podaj pełne dane do faktury w polu "Dodatkowe informacje". 
Dostawa: przesyłka Pocztą Polską na terenie Polski w cenie, termin realizacji zamówienia to 5 dni roboczych od daty otrzymania potwierdzenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

ESTER: 49,99 zł zamiast 119,90 zł: magnetyczny korektor postawy z przesyłką

Jeśli nie tylko w interesach doceniasz posiadanie pleców, zadbaj o nie na najwyższym poziomie. Zrobisz to z dzisiejszym grouponem, kupując magnetyczny korektor postawy.

Oferta

  • 49,99 zł zamiast 119,90 zł za magnetyczny korektor postawy.

Korektor postawy – zaprojektowany i opatentowany przez ordynatora szpitala ortopedycznego Brookdale w Nowym Jorku – dzięki działaniu pomagającemu łagodzić bóle kręgosłupa szybko okaże się najlepszym fizjoterapeutą. Przez delikatne ściąganie ramion i szyi sprawia, że plecy są cały czas wyprostowane i dzięki temu z czasem nabiera się prawidłowej postawy ciała.

Tajemnica jego działania tkwi w 12 strategicznie umieszczonych magnesach wymierzonych w kręgosłup i okolice lędźwiowe. Taka terapia magnetyczna łagodzi nacisk kręgów, poprawiając krążenie, odpręża mięśnie i zmniejsza ból.

  • Moc magnesów korektora to 800 gaussów
  • Korektor łagodzi ból w okolicach kręgosłupa i lędźwi
  • Pomaga w zachowaniu prawidłowej postawy
  • Niewidoczny pod ubraniem
  • Skuteczny w walce z bólem
  • Reguluje skrzywienia kręgosłupa
  • Towar fabrycznie nowy

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Please select an option to add / remove from wishlist
Grouber
{}