Od 33 zł: nawet 6 sztuk ekologicznego oleju kokosowego upiększającego skórę i włosy z przesyłką (-34%)

Do -34%
130+ kupionych

W skrócie


  • Naturalny i ekologiczny produkt: nie zawiera substancji chemicznych
  • Bogata formuła: kwasy tłuszczowe, witaminy i minerały
  • Wysoka skuteczność wynikająca z tłoczenia oleju na zimno ze świeżego miąższu kokosa

Szczegóły


By mieć gładką cerę, jędrną skórę i mocne, odżywione włosy nie trzeba mieć nieskończenie wiele oleju w głowie - wystarczy stosować odpowiedni olej na sobie. Kup zatem z dzisiejszym grouponem Pure Virgin Coconut Oil.

Oferta
Olej kokosowy do ciała i włosów Pure Virgin Coconut Oil (75 ml) w 1 z 3 opcji:

1) 33 zł zamiast 50 zł za 2 sztuki,
2) 66 zł zamiast 100 zł za 4 sztuki,
3) 99 zł zamiast 150 zł za 6 sztuk.

Pure Virgin Coconut Oil
Olej kokosowy firmy Cooco zawdzięcza swoją skuteczność procesowi produkcji. Tłoczony na zimno ze świeżego orzecha kokosowego, jest naturalny, ekologiczny i o wiele bardziej skuteczny niż preparaty sporządzane z kopry (suchego miąższu). Zawiera mnóstwo bezcennych dla urody kwasów, w tym laurynowy oraz tłuszczowe nasycone i nienasycone, jak również witaminy C, E i z grupy B, oraz minerały takie, jak potas, wapń, magnez, żelazo, fosfor i cynk. Nie sposób nie wspomnieć o antyoksydantach, które skutecznie zwalczają wolne rodniki, przeciwdziałając starzeniu się tkanki. Mogą go zatem z powodzeniem stosować osoby o wrażliwej skórze. Tym bardziej że dzięki molekularnej strukturze olejek łatwo się wchłania. Na pierwsze rezultaty jego stosowania nie trzeba długo czekać - już po kilku tygodniach kuracji cera jest gładka i miękka w dotyku, skóra intensywnie nawilżona i elastyczna, włosy zaś lśniące i mocne, a ich proces siwienia zostaje opóźniony.

Warunki


Realizacja zamówienia: złożenie zamówienia następuje w trakcie zakupu grouponu. Po kliknięciu w „Kup teraz” należy podać dane do wysyłki. Po złożeniu zamówienia nie można zmienić adresu wysyłki. 
Dodatkowe informacje: nabywając groupon, kupujesz voucher na produkty lub usługi opisane poniżej. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, podaj pełne dane do faktury w polu "Dodatkowe informacje". 
Dostawa: przesyłka na terenie Polski w cenie, termin realizacji zamówienia to 7 dni roboczych od daty otrzymania potwierdzenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.