Od 33 zł: nawet 6 sztuk ekologicznego oleju kokosowego upiększającego skórę i włosy z przesyłką (-34%)

od 33 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
50 zł 34% 17 zł
Już 130 kupionych

W skrócie

  • Naturalny i ekologiczny produkt: nie zawiera substancji chemicznych
  • Bogata formuła: kwasy tłuszczowe, witaminy i minerały
  • Wysoka skuteczność wynikająca z tłoczenia oleju na zimno ze świeżego miąższu kokosa

Warunki

Realizacja zamówienia: złożenie zamówienia następuje w trakcie zakupu grouponu. Po kliknięciu w „Kup teraz” należy podać dane do wysyłki. Po złożeniu zamówienia nie można zmienić adresu wysyłki. 
Dodatkowe informacje: nabywając groupon, kupujesz voucher na produkty lub usługi opisane poniżej. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, podaj pełne dane do faktury w polu "Dodatkowe informacje". 
Dostawa: przesyłka na terenie Polski w cenie, termin realizacji zamówienia to 7 dni roboczych od daty otrzymania potwierdzenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

By mieć gładką cerę, jędrną skórę i mocne, odżywione włosy nie trzeba mieć nieskończenie wiele oleju w głowie - wystarczy stosować odpowiedni olej na sobie. Kup zatem z dzisiejszym grouponem Pure Virgin Coconut Oil.

Oferta
Olej kokosowy do ciała i włosów Pure Virgin Coconut Oil (75 ml) w 1 z 3 opcji:

1) 33 zł zamiast 50 zł za 2 sztuki,
2) 66 zł zamiast 100 zł za 4 sztuki,
3) 99 zł zamiast 150 zł za 6 sztuk.

Pure Virgin Coconut Oil
Olej kokosowy firmy Cooco zawdzięcza swoją skuteczność procesowi produkcji. Tłoczony na zimno ze świeżego orzecha kokosowego, jest naturalny, ekologiczny i o wiele bardziej skuteczny niż preparaty sporządzane z kopry (suchego miąższu). Zawiera mnóstwo bezcennych dla urody kwasów, w tym laurynowy oraz tłuszczowe nasycone i nienasycone, jak również witaminy C, E i z grupy B, oraz minerały takie, jak potas, wapń, magnez, żelazo, fosfor i cynk. Nie sposób nie wspomnieć o antyoksydantach, które skutecznie zwalczają wolne rodniki, przeciwdziałając starzeniu się tkanki. Mogą go zatem z powodzeniem stosować osoby o wrażliwej skórze. Tym bardziej że dzięki molekularnej strukturze olejek łatwo się wchłania. Na pierwsze rezultaty jego stosowania nie trzeba długo czekać - już po kilku tygodniach kuracji cera jest gładka i miękka w dotyku, skóra intensywnie nawilżona i elastyczna, włosy zaś lśniące i mocne, a ich proces siwienia zostaje opóźniony.

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{}