Wybrana oferta jest niedostępna
Najlepsze z Groupon

Gentleman's Auto Detailing & Spa

Fortuny 14a, Warszawa

Auto detailing: mycie spa za 64,99 zł i więcej opcji w Gentleman's Auto Detailing & Spa (do -54%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dzięki starannemu i wieloetapowemu myciu auta nabiera ono wyjątkowego blasku i jest bardziej odporne na zabrudzenia

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Alina
1 Oceny1 reviews
listopad 23, 2020
Bardzo polecam, jeśli ktoś chce mieć autko jak nowe za naprawdę niewielki koszt to to jest najlepszy specjalista. Przemiła, bezproblemowa obsługa, świetny kontakt. Auto takiej czystości nie pamiętało od czasu wyjazdu z salonu. Polecam, 5/5.
R
Rafał
1 Oceny1 reviews
sierpień 5, 2020
Serdecznie polecam! Dokładnie wyczyszczona i wyprana tapicerka w aucie pracującym w przewozie osób. Auto miewało różnych pasażerów, ale Panowie poradzili sobie z naprawdę sporymi zabrudzeniami perfekcyjnie :)
Z
Zuzanna
2 Oceny1 reviews
czerwiec 29, 2020
Najwyższa jakość usług, genialny „efekt przed i po”. Rozsądne ceny i szeroka oferta. Polecam!
M
Magdalena
4 Oceny2 reviews
czerwiec 29, 2020
Polecam

O tej ofercie

Szczegóły:

 • składowe pakietów:

  • mycie auto spa: staranne czyszczenie każdego elementu zewnętrznego pojazdu w kilku etapach z zastosowaniem środków chemicznych renomowanych europejskim firm, delikatne suszenie mikrofibrą bezpiecznej dla powłoki lakierniczej (2-3 godz.)

  • quick detailing wnętrza: odkurzanie, odświeżenie plastików, mycie szyb, aplikacja zapachu (1-3 godz.)

  • auto typu sedan, SUV, kombi – dopłata 20 zł
  • auto typu SUV, kombi, van – dopłata 50 zł
  • auto typu bus – dopłata 100 zł

  • kompleksowe czyszczenie wnętrza: czyszczenie plastików, dokładne odkurzanie, pranie, czyszczenie tapicerki skórzanej/materiałowej, czyszczenie bagażnika, mycie szyb, aplikacja zapachu (3-6 godz.) – przy czyszczeniu boczków dopłata 50 zł na miejscu

  • czyszczenie skór lub pranie tapicerki: fotele, kanapa, podłokietnik, dywaniki; dokładne oczyszczenie i wysuszenie tapicerki, dobór odpowiednich kosmetyków do zabezpieczenia, konserwacja tapicerki (3-6 godz.)

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 1 przekazać na prezent. Oferta dotyczy aut typu sedan, hatchback.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku aut o silnym stopniu zabrudzenia, konieczna dopłata na miejscu, ustalana indywidualnie. Usługodawca zastrzega sobie prawo do pokonania autem do 10 km celem wykonania usługi na jak największym poziomie. Usługodawca oferuje usługę wykonania zdjęć za dodatkową, indywidualnie ustaloną opłatą (celem sprzedaży auta itp.)
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 884 316 317 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 7 dniowym wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Gentleman's Auto Detailing & Spa

Szukając miejsca, które oferuje profesjonalne i wysokiej jakości usługi z zakresu kosmetyki samochodowej warto udać się do zlokalizowanej na warszawskiej Woli myjni samochodowej. Firma Gentleman's Auto Detailing & Spa powstała „z pasji do aut i ich pielęgnowania”, dlatego pracujący tu specjaliści z przyjemnością realizują swoje codzienne obowiązki. Na miejscu można skorzystać nie tylko z kompleksowego mycia karoserii, ale i zabezpieczenia oraz regeneracji lakieru, aplikacji powłok ceramicznych i tzw. niewidzialnej wycieraczki, przyciemnianie szyb, czy też czyszczenie i renowacji tapicerki skórzanej.