Zakup i montaż instalacji LPG: pełna usługa (1500 zł) lub groupon wart 500 zł (49,99 zł) w Gaszentrum

od 49,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
500 zł 90% 450,01 zł
2 kupionych

W skrócie

Instalacja gazowa:obniżenie kosztów eksploatacji – alternatywa dla modeli benzynowych

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. 
Dodatkowe informacje: dodatkowe rabaty: diagnostyka komputerowa z kasowaniem błędów przed i po montażu instalacji LPG oraz przegląd i regulacja po przejechaniu 1000 km, sprawdzenie szczelności układu chłodzenia oraz płynu chłodniczego oraz wszelkich podzespołów instalacji. Dodatkowy rabat (20%) dla osoby towarzyszącej na pełną usługę instalacji gazowej ważna przez 3 m-ce. Dni i godz. korzystania: pon. - pt. (8-16). Czas montażu - ok. 7 godz. roboczych. Przed rezerwacją terminu konieczny kontakt telefoniczny: 895 239 009.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

 

Wybierz 1 z 2 opcji

 • 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 500 zł na zakup i montaż instalacji gazowej firmy AC dla silników: 3- i 4-cylindrowych
 • 1500 zł zamiast 2300 zł za zakup i montaż pełnej instalacji sekwencyjnego wtrysku gazu firmy AC dla silników 3- i 4-cylindrowych.

Montaż instalacji gazowej pozwoli zaoszczędzić na wydatkach na paliwo, które jest obecnie ponad 2-krotnie droższe od LPG. Zaawansowany system sprawia, że nie traci się przy tym przyjemności z płynnej jazdy.

Gaszentrum

Działająca od 1998 roku firma posiada duże doświadczenie w montażu instalacji gazowych w silnikach wszystkich marek, nawet tych mniej popularnych. Posiada także certyfikat GSP i GAP R115 zgodny z normami ekologicznymi ONZ obowiązującymi w Unii Europejskiej. Od 2004 roku współpracuje także z warsztatem w Niemczech, dzięki czemu pracownicy Gaszentrum są na bieżąco z wszystkimi nowinkami z branży, stale podnosząc swoje kwalifikacje.

Komentarze

Solidne wykonanie dbanie o szczegóły. Krótki termin realizacji :)
Aleksander R. · 26 maja 2014
Merchant Location Map
 1. 1

  Olsztyn

  Poranna 21

  Olsztyn, WARMIŃSKO-MAZURSKIE 11-041

  Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{}