Zakup i montaż instalacji LPG: pełna usługa (1500 zł) lub groupon wart 500 zł (49,99 zł) w Gaszentrum

Kup jako prezent
2 kupionych

W skrócie

Instalacja gazowa:obniżenie kosztów eksploatacji – alternatywa dla modeli benzynowych

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. 
Dodatkowe informacje: dodatkowe rabaty: diagnostyka komputerowa z kasowaniem błędów przed i po montażu instalacji LPG oraz przegląd i regulacja po przejechaniu 1000 km, sprawdzenie szczelności układu chłodzenia oraz płynu chłodniczego oraz wszelkich podzespołów instalacji. Dodatkowy rabat (20%) dla osoby towarzyszącej na pełną usługę instalacji gazowej ważna przez 3 m-ce. Dni i godz. korzystania: pon. - pt. (8-16). Czas montażu - ok. 7 godz. roboczych. Przed rezerwacją terminu konieczny kontakt telefoniczny: 895 239 009.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

 

Wybierz 1 z 2 opcji

 • 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 500 zł na zakup i montaż instalacji gazowej firmy AC dla silników: 3- i 4-cylindrowych
 • 1500 zł zamiast 2300 zł za zakup i montaż pełnej instalacji sekwencyjnego wtrysku gazu firmy AC dla silników 3- i 4-cylindrowych.

Montaż instalacji gazowej pozwoli zaoszczędzić na wydatkach na paliwo, które jest obecnie ponad 2-krotnie droższe od LPG. Zaawansowany system sprawia, że nie traci się przy tym przyjemności z płynnej jazdy.

Gaszentrum

Działająca od 1998 roku firma posiada duże doświadczenie w montażu instalacji gazowych w silnikach wszystkich marek, nawet tych mniej popularnych. Posiada także certyfikat GSP i GAP R115 zgodny z normami ekologicznymi ONZ obowiązującymi w Unii Europejskiej. Od 2004 roku współpracuje także z warsztatem w Niemczech, dzięki czemu pracownicy Gaszentrum są na bieżąco z wszystkimi nowinkami z branży, stale podnosząc swoje kwalifikacje.

Komentarze

Solidne wykonanie dbanie o szczegóły. Krótki termin realizacji :)
Aleksander R. · 26 maja 2014
Merchant Location Map
 1. 1

  Olsztyn

  Poranna 21

  Olsztyn, WARMIŃSKO-MAZURSKIE 11-041

  Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{"bucketedExperimentData":{"experiments":{},"dealData":{"page_type":"local","deal_type":"g1","has_variations":false}}}