Brak nowych powiadomień

Dorota Sikorska GABINET MASAŻU LECZNICZEGO MAS-MED

Manualny masaż odchudzający i bańką chińską: pakiety zabiegów od 59,99 zł w Gabinecie Masażu Leczniczego Mas-Med

Do -65%
Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Masaż odchudzający: intensywne połączenie technik łącznotkankowych z masażem klasycznym – przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej, wyszczuplanie i modelowanie ciała
  • Masaż bańką chińską: podciśnienie zwalczające cellulit i przywracające skórze młody wygląd
  • Zabiegi na newralgiczne partie ciała: brzuch, uda i pośladki

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
K
Katarzyna
3 Oceny3 reviews
październik 5, 2019
Jak najbardziej polecam. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Terminy zawsze można przełożyć w razie niedogodności. Miło , sympatycznie i z korzyścią dla zdrowia !
A
ANETA
5 Oceny4 reviews
czerwiec 14, 2019
Polecam
M
Małgorzata
2 Oceny2 reviews
maj 12, 2019
Miło, przyjemnie i profesjonalnie, polecam ;)
Zobacz wszystkie opinie

W skrócie

Zbędne kilogramy można wyrolować rolmasażem albo spalić na siłowni, można je też rozbić i wycisnąć. Przekonaj się z dzisiejszym grouponem o skuteczności dwóch ostatnich metod dzięki wyszczuplającym masażom w Gabinecie Masażu Leczniczego Mas-Med.

Oferta
Pakiet: masaż odchudzający + masaż bańką chińską na brzuch, uda i pośladki, w 1 z 3 opcji do wyboru:
1) 59,99 zł zamiast 150 zł za 3 pakiety,
2) 89,99 zł zamiast 250 zł za 5 pakietów,
3) 119,99 zł zamiast 350 zł za 7 pakietów.

Gabinet Masażu Leczniczego Mas-Med
O tym, że liczba 7 to symbol całości i pełni, przekonać się mogą mieszkańcy Radomia w zlokalizowanym przy ul. Średniej gabinecie Mas-Med. W ofercie gabinetu znajduje się bowiem 7 rodzajów dobroczynnego masażu, z których każdy ukierunkowany jest na kojenie innych dolegliwości ciała i ducha. Masaż leczniczy pomaga redukować ból oraz łagodzić napięcia i sztywności mięśni i stawów, natomiast masaż klasyczny sprawdza się jako metoda zwiększania stopnia ich ruchomości i zdolności do pracy. Na zmagających się z nadwagą i zwiotczeniami czekają tu masaż odchudzający, ujędrniający masaż kosmetyczny oraz antycellulitowa kuracja przy zastosowaniu bańki chińskiej. Na miejscu znajdą coś dla siebie również amatorzy treningów, dla których przygotowano masaż sportowo-kondycyjny, jak i Ci, którzy od wybranej techniki masowania oczekują przede wszystkim relaksu i odprężenia.

Dowiedz się więcej o tym, czego spodziewać się po masażu.

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Dodatkowe informację pod adresem mailowym: mas.med@onet.pl.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 725 858 575 z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Dorota Sikorska GABINET MASAŻU LECZNICZEGO MAS-MED

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.