Gabinet Kształtowania Sylwetki

Trening wyszczuplający na łóżkach do ćwiczeń i więcej od 49,99 zł w Gabinecie Kształtowania Sylwetki

Do -55%
20+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki


Wyszczuplające zabiegi na 8 łóżkach i rollerze modelują sylwetkę, ujędrniają skórę i wzmacniają partie mięśni

W skrócie


Z odchudzaniem jest jak z początkiem szkoły – zaczyna się optymistycznie, ale czasem kończy się wynikiem niedostatecznym. Skończ z klasówkami z kalorycznej matematyki i zacznij semestr z oceną bardzo dobrą dzięki zabiegom w Gabinecie Kształtowania Sylwetki.

Oferta
Zabiegi wyszczuplające i poprawiające sylwetkę (81 minut: 8 łóżek Shapemaster po 9 minut, roller – 9 minut) w 1 z 3 opcji:

1) 49,99 zł zamiast 98 zł za 4 wejścia,
2) 69,99 zł zamiast 150 zł za 8 wejść,
3) 89,99 zł zamiast 199 zł za 12 wejść.

Gabinet Kształtowania Sylwetki
Odchudzanie nie musi wiązać się z dużym wysiłkiem – sesja na łóżkach Shapemaster pozwala osiągnąć efekty zbliżone do 7 godzin treningu na sali gimnastycznej. Szczeciński salon oferuje urządzenia ćwiczące różne partie mięśniowe, m.in. Stomach Hip Trimmer odpowiadający za wzmocnienie brzucha i pośladków czy Upper Body Toner ujędrniający górną część ciała. Dodatkowo zabiegi niwelują napięcie nerwowe i stres, poprawiając także krążenie krwi i limfy przy jednoczesnej redukcji cellulitu.

O idealną figurę można też zawalczyć na rozmaitych łóżkach, które ćwiczą poszczególne części ciała. Od zwykłej gimnastyki łóżka odchudzające różnią się tym, że "ćwiczą same", a przy tym pozostają równie efektywne. Jedna 81-minutowa sesja, podczas której ćwiczy się na każdym z łóżek, może się równać nawet 7 godzinom ćwiczeń na sali gimnastycznej.

Warto wiedzieć, że ćwiczenia te nie obciążają kręgosłupa ani stawów, są więc odpowiednią formą treningu dla osób z problemami zdrowotnymi. Treningi odbywają się pod okiem instruktora.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dla osób nieposiadających aktywnych grouponów i karnetów do gabinetu.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Platforma wibracyjna płatna 5 zł/10 min. Telefon kontaktowy: 510 060 220.
Konieczna rezerwacja tel. 604 532 379. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Gabinet Kształtowania Sylwetki


Gabinet Kształtowania Sylwetki

Zabieg kosmetyczny, Wyszczuplanie, Laserowe wyszczuplanie, Odchudzanie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.