✈Tajlandia: przedpłata za 10-dniową wycieczkę z bogatym programem zwiedzania, przelotem i więcej z biurem Yobboo

Kup jako prezent

Wycieczka Bangkok – Klejnot Azji

Stolica Tajlandii, którą zamieszkuje ok. 10 milionów ludzi, poszczycić się może wspaniałymi zabytkami (m.in. jedną z największych i najstarszych świątyń Wat Pho, Wielkim Pałacem Królewskim zbudowanym w XVIII w.), a także zapierającymi dech w piersiach budowlami, np. 78-piętrowym Baiyoke Sky. Wszystko to i wiele więcej czeka na uczestników wycieczki organizowanej przez biuro Yobboo.

Program wycieczki

Dzień 1.

Wylot z Polski i przelot do Tajlandii.

Dzień 2.:

Lądowanie w Bangkoku. Prosto ze stołecznego lotniska transport do hotelu. Wieczorem opcjonalnie ekskluzywna kolacja na statku spacerowym po rzece Chao Phraya (ok. 50 USD/os.). Po rejsie powrót do hotelu, chętni natomiast mogą zostać w centrum na spacer po ulicy Pat Pong, gdzie koncentruje się życie nocne Bangkoku.

Dzień 3.:

Po śniadaniu zwiedzanie najważniejszych zabytków stolicy Tajlandii znanymi jako Klejnoty Bangkoku: m.in. obiekty sakralne, takie jak słynąca z olbrzymiego posągu złotego Buddy świątynia Wat Traimit, olbrzymi kompleks świątynny Wat Phra Kheo z niezwykłą statuą Szmaragdowego Buddy, Wielki Pałac, Wat Po – najstarsza buddyjska świątynia królewska w Bangkoku. Po zwiedzeniu świątyń rejs łodzią długorufową po rzece Chao Phraya oraz po sieci kanałów prawobrzeżnej części miasta. Z perspektywy pokładu miasto i życie jego mieszkańców prezentuje się bardzo egzotycznie. Wizyta w największej fabryce wyrobów jubilerskich w Bangkoku. Oglądanie krótkiego filmu po polsku o tajskim przemyśle jubilerskim, zapoznanie się z procesem tworzenia gotowych wyrobów i relaks przy kawie w przytulnej kawiarni. Następnie powrót do hotelu lub przejazd do jednego z kompleksów handlowych Bangkoku. Kolacja w restauracji na 78 piętrze w najwyższym budynku Bangkoku (cena ok. 40 USD/os.), skąd roztacza się niesamowita panorama na całą metropolię.

Dzień 4.:

Czas wolny w Bangkoku na wypoczynek i zakupy. Opcjonalnie możliwość wykupienia 2-dniowej wycieczki nad rzekę Kwai (150 USD/os.).

Wycieczka Rzeka Kwai:

Celem wyprawy będzie dolina rzeki Kwai w prowincji Kanchanaburi. Po dniu spędzonym w atmosferze wielkiego miasta, pobyt wśród niezwykłej i wciąż dzikiej przyrody z pewnością będzie wspaniałym doświadczeniem. Po drodze uczestnicy zatrzymają się na plantacji palm kokosowych, a także na targu wodnym Damnoen Saduak, gdzie będzie możliwość samodzielnie potargować się z pokładu łódki. Po pływającym targu uczestnicy odwiedzą Królewskie Centrum Rękodzieła Tajskiego, w którym tajscy artyści wytwarzają niezwykłe przedmioty z drewna tekowego. W okolicach rzeki Kwai będzie można przejść się po słynnym moście. Po obiedzie (dodatkowo płatny ok. 10 USD/os.) w położonej na wodzie restauracji zwiedzanie wioski słoni, gdzie za dodatkową opłatą (ok. 25 USD/os.) będzie można skorzystać z przejażdżki na grzbiecie tych majestatycznych zwierząt. Następnie wizyta w resorcie River Kwai Jungle Rafts. Spacer do wioski Monów, a dla chętnych spływ. Kolacja w resorcie przy lampach naftowych, a po kolacji możliwość obejrzenia niesamowitego występu tańca i śpiewu Monów (bilet kosztuje ok. 5 USD/os.)

Dzień 5.:

Część grupy przebywająca w Bangkoku po śniadaniu – transfer do Pattaya. Część grupy przebywająca na rzece Kwai – podczas śniadania przy odrobinie szczęścia obejrzeć będzie można kąpiel słoni. Przepłynięcie łodzią na przystań i dalej do Parku Narodowego Erewan, gdzie będzie można podziwiać jedne z najpiękniejszych wodospadów Tajlandii. W parku czas wolny (2-2,5 godziny), który można spędzić na relaksujących kąpielach, a wytrwali mogą pójść na trekking i wspiąć się na najwyższy siódmy poziom wodospadów. Po lunchu w lokalnej restauracji (ok. 10 USD/os.) przejazd do Pattaya na wypoczynek.

Dzień 6.-8.:

Dni wolne – możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych. Najpopularniejsze wycieczki to:

 • Colloseum lub Alcazar Show VIP – rewia transwestytów – 30 USD/os.
 • Tajski masaż (2h) – 20 USD/os.
 • Ogrody tropikalne Nong Nooch – 30 USD/os.
 • Farma krokodyli i park skamieniałych drzew – 27 USD/os.
 • Farma Tygrysów (z obiadem) – 33 USD/os.
 • Pattaya dla dorosłych – 25 USD/os.
 • Wyspa Koralowa Koh Larn (motorówką) z obiadem – 30 USD/os.
 • Wyspa Koh Samet (samochodem i dużą łodzią) z obiadem – 40 USD/os.
 • Jazda na słoniach – 40 USD/os.
 • Kombinowany trekking na słoniach, z kolacją – 70 USD/os.

Dzień 9.:

Transfer z Pattaya na lotnisko w Bangkoku o wyznaczonej godzinie (transfer odbywa się tylko z lokalnym kierowcą).

Dzień 10.:

Przylot do Warszawy.

Opcje

Przedpłata za 10-dniową wycieczkę Bangkok – Klejnot Azji dla 1 osoby z przelotem

 • przedpłata 890 zł za wycieczkę w terminie 02.04-11.04.2017 (ostateczna cena 3560 zł)
 • przedpłata 890 zł za wycieczkę w terminie 19.05-28.05.2017 (ostateczna cena 3560 zł)
 • przedpłata 890 zł za wycieczkę w terminie 16.06-25.06.2017 (ostateczna cena 3560 zł)
 • przedpłata 890 zł za wycieczkę w terminie 22.09-01.10.2017 (ostateczna cena 3560 zł)
 • przedpłata 890 zł za wycieczkę w terminie 20.10-29.10.2017 (ostateczna cena 3560 zł)

W skrócie

Możliwość odkrycia uroków jednego z najszybciej rosnących i najbardziej dynamicznie rozwijających się miast

Co otrzymujesz

W cenie grouponu: przedpłata za 10-dniową wycieczkę Bangkok – Klejnot Azji dla 1 osoby, bogaty program zwiedzania (zgodnie z programem, wstęp do atrakcji płatny dodatkowo, szczegóły w opisie oferty), przelot Warszawa-Bangkok-Warszawa (szczegóły lotu u organizatora), transport lokalny, zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych ze śniadaniem w hotelach 3* (zgodnie z programem wycieczki), opieka polskiego pilota, standardowe ubezpieczenie (do 30 tys. euro na osobę).

Do ceny grouponu należy doliczyć obowiązkowe dopłaty – dokładne informacje znajdują się w zakładce Warunki i Szczegóły.

Groupon dotyczy przedpłaty za wycieczkę: należy dokonać dopłaty do ceny końcowej (przy rezerwacji należy zapłacić 30% ostatecznej ceny; końcową cenę należy uiścić co najmniej miesiąc przed wyjazdem).

Udogodnienia

 • Zakwaterowanie w hotelach 3* w pokojach 2-osobowych lub 2-osobowych z dostawką (możliwość zakwaterowania w hotelu 4* za dodatkową opłatą)
 • Opieka polskiego pilota

Warunki

Ważność
Groupon ważny na wyjazd w terminie od 02.04.2017 do 29.10.2017 (w zależności od opcji).
W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem lub biurem podróży – numer tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja.
Cena za osobę, bazując o pobyt dla 2 osób. Należy wykupić min. 2 groupony, aby dokonać rezerwacji.
Możliwość dopłaty do pojedynczego pokoju.

Rezerwacja
Przed zakupem grouponu należy sprawdzić dostępność terminów: +48 61 897 48 35 lub mailowo office@yobboo.pl.
Rezerwacja jest konieczna w ciągu 7 dni od zakupu grouponu: tel. +48 61 897 48 35 lub mailowo office@yobboo.pl. Dodatkowo na wskazany adres należy wysłać wiadomość z załączonym grouponem (PDF), w treści podając: imiona, nazwiska, daty urodzenia i adresy wszystkich uczestników, numer kontaktowy.
Modyfikacje: zgodnie z [Warunkami uczestnictwa w imprezach turystycznych](http://yobboo.pl/att/Yobboo-warunki-uczestnictwa-93308.pdf).
Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie.

Ograniczenia i dopłaty
Dopłaty obligatoryjne: opłaty wstępu, lokalni przewodnicy, inne opłaty administracyjne związane z realizacją programu 60 USD/osoba. Wytyczne dotyczące lokalnych zwyczajów ok. 5 USD/osoba/dzień.
Dopłaty opcjonalne: dopłata do pojedynczego pokoju 750 zł/osoba/wycieczka, obiadokolacje 300 zł/osoba/wycieczka, zakwaterowanie w hotelu 4* 350 zł/osoba/wycieczka, dodatkowe ubezpieczenie (szczegóły u organizatora).

Warunki przejazdu
Ważny dla lotu Warszawa-Bangkok-Warszawa.
Obowiązkowy jest paszport ważny min. 6 miesięcy od daty planowanego powrotu.

Dodatkowe informacje
Lokalizacja hotelu: Bangkok, Pattaya – Tajlandia.
Ważność terminu zależna jest od wybranej opcji (data i liczba nocy).
Kolejność zwiedzania oraz data wyjazdu (ze względu na odległy termin) mogą ulec zmianie.
Groupon ważny na pobyt dla 1 osoby w pokoju 2-osobowym lub 2-osobowym z dostawką.

Dodatkowe osoby
Standardowe obłożenie pokoju: 2 osoby.
Maks. obłożenie pokoju: 3 osoby.

Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny.

Groupony sprzedane przez Groupon International Travel GmbH.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.