Wizz Tours: 100 zł, 190 zł lub nawet 300 zł zniżki na pakiety Flight + Hotel

Kup jako prezent
Już 40 kupionych

Zniżka na pakiet Flight + Hotel z Wizz Tours

Barcelona, Sztokholm, Porto, Paryż, Londyn, Budapeszt czy Turyn. Zwiedzanie najsłynniejszych miast świata stało się jeszcze prostsze (i tańsze), dzięki usłudze Flight + Hotel oferowanej przez Wizz Tours.

Wystarczy wejść na stronę www.wizztours.com, kliknąć zakładkę Flight + Hotel oraz wybrać miasto wylotu, cel i termin podróży. Wyszukiwarka zaproponuje lot oraz listę dostępnych hoteli, którą można sortować wedle uznania, ustalając np. cenę końcową pakietu czy standard bądź profil hotelu.

Opcje

  • 19 zł za groupon wart 100 zł do wydania na pakiet Flight + Hotel,
  • 49 zł za groupon wart 190 zł do wydania na pakiet Flight + Hotel,
  • 79 zł za groupon wart 300 zł do wydania na pakiet Flight + Hotel.

W skrócie

Groupon uprawnia do wykorzystania zniżki na nowe rezerwacje pakietów Flight + Hotel; topowe destynacje (m.in. Mediolan, Oslo, Lizbona)

Co otrzymujesz

W cenie grouponu: zniżka do wykorzystania na dowolne nowe rezerwacje pakietów Flight + Hotel na stronie Wizz Tours (niezależnie od daty wyjazdu i przyjazdu, długości pobytu i kraju odlotu lub przeznaczenia).

Udogodnienia

  • kilkadziesiąt najpopularniejszych destynacji w jednym miejscu
  • wygodna i funkcjonalna wyszukiwarka hoteli

Warunki

Ważność
Groupon ważny do 31.01.2017.

Rezerwacja
Konieczna rezerwacja (wyłącznie) przez stronę www.wizztours.com, wpisując kod grouponu w pole "Enter your promo code" (najpóźniej do 31.01.2017 do godz. 23:59:59) przed rozpoczęciem szukania. W przypadku problemów z kodem należy skontaktować się bezpośrednio z Wizz Tours, wybierając właściwy numer ze strony wizztours.com/en-GB/CustomerInfo/ContactUs bądź przez formularz wizztours.com/en-GB/CustomerInfo/Claims.

Ograniczenia
1 osoba może kupić kilka grouponów, ale wykorzystać tylko 1 groupon (kod) na 1 rezerwację. 1 groupon można wykorzystać na 1 rezerwację (bez wymaganej minimalnej kwoty). 1 rezerwacja może dotyczyć maks. 9 pasażerów lub 4 pokoi. Groupony nie łączą się w ramach tej samej rezerwacji.
Groupon nie może zostać wykorzystany do zmiany istniejących rezerwacji lub dodania dodatkowych usług do już dokonanych rezerwacji.
Groupon nie może zostać wykorzystany na usługi inne niż podstawowy pakiet Flight + Hotel zakupiony podczas rezerwacji na stronie wizztours.com i użyty do zakupu dodatkowych usług od stron trzecich (np. wypożyczenie samochodu, dodatkowy bagaż, transfer), zarówno przez stronę wizztours.com, jak i przez strony powiązane.
Grouponu nie można wymienić na środki finansowe.
Wizz Tours nie zwraca wartości grouponu, która nie została wykorzystana.
Grouponu nie można wykorzystać na rezerwację dla pojedynczego pasażera poniżej 18. roku życia.
Wykorzystanie grouponu na skorzystanie z promocyjnej sprzedaży biletów jest zabronione: rezerwacje dokonane w ten sposób zostaną anulowane, a kod utraci ważność.

Dodatkowe informacje
Groupon dotyczy nowych rezerwacji pakietów Flight + Hotel dostępnych na portalu Wizz Tours (niezależnie od daty wylotu i przybycia, długości pobytu oraz kraju wylotu lub celu podróży).
Groupon można wykorzystać na rezerwacje o wartości poniżej wartości grouponu: różnica w cenie nie jest zwracana i nie może zostać wykorzystana na inne rezerwacje.
W przypadku rezerwacji przekraczających wartość grouponu: różnicę w cenie należy uiścić kartą kredytową.
Kod grouponu można użyć tylko i wyłącznie podczas dokonywania rezerwacji na stronie Wizz Tours i nie może zostać połączony z innymi zniżkami lub promocjami.
Groupon można kupić jako prezent.
Groupon (kod) można użyć tylko raz i traci on ważność w momencie użycia.
W przypadku problemów z rezerwacją: należy skontaktować się z Wizz Tours, wybierając właściwy numer ze strony wizztours.com/en-GB/CustomerInfo/ContactUs lub wypełniając formularz: wizztours.com/en-GB/CustomerInfo/Claims.
Po dokonaniu rezerwacji obowiązują warunki Wizz Tours, które można znaleźć na stronie www.wizztours.com.
Obowiązuje opłata klimatyczna.

Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.