Safestay Elephant & Castle

Kup jako prezent
Już 10 kupionych

Safestay Elephant & Castle

Położony w centrum miasta, w odległości krótkiego spaceru od stacji metra, Safestay Elephant & Castle stanowi dobrą bazę wypadową do zwiedzania atrakcji Londynu. Hostel mieści się w John Smith House, budynku z XVIII wieku, w którym niegdyś siedzibę swoją miała Partia Pracy. Zabytkowy gmach skrywa jednak pomieszczenia urządzone w nowoczesnym stylu.

Goście mają do dyspozycji prywatne pokoje, które posiadają łazienkę, a wyposażone są w zamykane szafki na bagaż, 40-calowy telewizor LCD oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto w hostelu goście mogą korzystać z pralni, bezpłatnej przechowalni bagażu i biblioteki.

W barze serwowane są śniadania kontynentalne, a także opiekane kanapki i przekąski. W wolnej chwili warto zrelaksować się w pokoju gier ze stołem bilardowym lub w otoczonym murem ogrodzie z niewielką fontanną i miejscami do siedzenia.

Z pobliskiej stacji metra Elephant & Castle można dojechać do najpopularniejszych londyńskich atrakcji, w tym wieży Big Ben, Pałacu Westminsterskiego, koła obserwacyjnego London Eye, ulicy Oxford Street i placu Leicester Square. Z kolei w promieniu ok. 2,5 km od obiektu zlokalizowane są: muzeum Tate Modern, National Theatre, Imperial War Museum, Akwarium w Londynie, multimedialna atrakcja London Dungeon, Globe Theatre, stadion krykietowy Kia Oval i słynna wytwórnia płytowa Ministry of Sound.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

 • Parlament Square – znajduje się tutaj gmach parlamentu i wieża zegarowa ze słynnym dzwonem Big Ben.
 • National Gallery – zgromadzono w niej jedne z największych na świecie zbiorów dzieł sztuki.
 • Buckingham Palace – siedziba rodziny królewskiej.
 • British Museum – jedno z największych muzeów na świecie, w którym na łącznej powierzchni 4 km² zgromadzono blisko 70 tys. eksponatów. Znajdują się tu liczne zbiory z okresu antycznej Grecji i Rzymu oraz starożytnego Bliskiego Wschodu, Egiptu czy średniowiecznej Europy aż po czasy obecne.
 • Tower of London – jedna z najpotężniejszych fortec średniowiecznej Europy. W jej murach znajdowało się więzienie, jak również arsenał, mennica królewska i archiwum. Można tu także zobaczyć skarbiec królewski z klejnotami koronnymi.
 • Globe Theatre – teatr elżbietański Williama Szekspira, gdzie często odbywają się przedstawienia i próby w scenerii rodem z XVI w.
 • Galeria Figur Woskowych Madame Tussauds – pozwala wejść do świata międzynarodowych gwiazd.

Opcje

1 osoba, pokój 4-osobowy, wyżywienie BB

 • 85 zł za 1 noc
 • 175 zł za 2 noce
 • 249 zł za 3 noce

2 osoby, prywatny pokój twin, wyżywienie BB

 • 225 zł za 1 noc
 • 445 zł za 2 noce
 • 689 zł za 3 noce

W skrócie

Hostel położony w centrum Londynu, w pobliżu stacji metra, z której można w 15 minut dojechać do najpopularniejszych atrakcji miasta

Co otrzymujesz

W cenie grouponu: pobyt dla 2 osób w prywatnym pokoju twin z łazienką lub dla 4 osób w pokoju wieloosobowym, codzienne śniadania (wyżywienie BB)

Udogodnienia

 • Doba hotelowa: 14-10
 • Zwierzęta: niedozwolone
 • Wi-Fi: bezpłatnie
 • Personel mówi w języku angielskim

Warunki

Ważność
Groupon ważny do 28.02.2017.
Terminy wyłączone: 29.12.2016 - 01.01.2017.
W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja.
Cena za 2 lub 4 osoby (w zależności od wybranej opcji).

Rezerwacja
Rezerwacja konieczna w ciągu 30 dni od zakupu grouponu.
Rezerwacja jest konieczna: tel. +44 207 703 8000 lub mailowo: receptionec@safestay.com. Należy dołączyć zakupiony groupon.
Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości modyfikacji i anulacji. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie.
Limit grouponów na pobyt: 1.

Dodatkowe informacje
Lokalizacja hotelu: Londyn, Wielka Brytania.
Brak opłaty klimatycznej.
Ważny na pobyt w prywatnym pokoju twin dla 2 osób lub w pokoju wieloosobowym dla 4 osób.

Dodatkowe osoby
Standardowe obłożenie (prywatny pokój twin): 1 osoba dorosła.
Maks. obłożenie (prywatny pokój twin): 2 osoby dorosłe.
Standardowe obłożenie (pokój wieloosobowy): 1 osoba dorosła.
Maks. obłożenie (pokój wieloosobowy): 4 osoby dorosłe.

Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w prywatnym pokoju twin lub w pokoju wieloosobowym (w zależności od wybranej opcji). Ograniczona dostępność dla tych terminów.

Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny.

Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.