Jutrzenka Medical SPA Wieniec-Zdrój

Kujawy: 1-7 nocy z wyżywieniem i aquaparkiem

80+ kupionych

Hotel

Lasy sosnowe w Wieńcu-Zdroju tworzą dobroczynny mikroklimat, który regeneruje płuca i pomaga zwalczać alergie. Z kolei uzdrowiskowe wody posiadają właściwości lecznicze. Warto zatem tutaj przyjechać i zatrzymać się w Jutrzence Medical SPA.

Wszystkie pokoje posiadają telewizor LCD, indywidualnie sterowaną klimatyzację i dostęp do Wi-Fi. Rano można zaparzyć sobie filiżankę energetycznej kawy, a po południu cieszyć się smakiem aromatycznej herbaty. Każdy z pokojów posiada własny balkon z widokiem na taras wewnętrzny.

Ponadto Jutrzenka to nowoczesny obiekt, który posiada m.in. gabinety lekarskie i zabiegowe oraz przestronną salę rekreacyjno-taneczną, jadalnię i kawiarnię. Trening na siłowni, aerobik, gra w kręgle, bilard lub tenisa stołowego – to tylko kilka pomysłów na aktywne spędzenie wolnego czasu. Na miejscu można również wypożyczyć rowery oraz kijki do nordic walkingu.

Do dyspozycji gości jest także aquapark z centrum wellness. Park wodny oferuje moc atrakcji dla całej rodziny, natomiast pobyt w strefie saun pozwala odprężyć się i poprawić kondycję organizmu. Warto także skusić się na wizytę w salonie kosmetycznym.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

 • Brześć Kujawski – siedziba książąt kujawskich; miejscowość zyskała prawa miejskie w 1250 roku. Tutaj przyszedł na świat w 1260 r. król Polski Władysław Łokietek, a Władysław Jagiełło gościł w Brześciu Kujawskim 27 razy.
 • Kościół św. Stanisława Biskupa Męczennika w Brześciu Kujawskim – warto tu zobaczyć fragment tryptyku ucznia Wita Stwosza, witraże Konrada Krzyżanowskiego i polichromie Juliusza Makarewicza.
 • Bazylika Katedralna we Włocławku – wyposażenie stanowią wybitne dzieła sztuki sakralnej, m.in. gotycki witraż z 1360 r. ze scenami ze Starego i Nowego Testamentu.
 • Park etnograficzny (skansen) w Kłóbce – znajduje się ok. 25 km od Włocławka, a zostały tu odtworzone różnorodne zagrody gospodarskie, w których toczyło się niegdyś życie rodziny chłopskiej.

Opcje

2 osoby – pokój 2-os. lux – wyżywienie FB – od 01.10.2018 do 20.12.2018, niski sezon

 • 349 zł za 1 noc
 • 695 zł za 2 noce
 • 1039 zł za 3 noce
 • 1729 zł za 5 nocy
 • 2399 zł za 7 nocy

2 osoby – pokój 2-os. lux – wyżywienie FB – do 30.09.2018, wysoki sezon

 • 389 zł za 1 noc
 • 779 zł za 2 noce
 • 1169 zł za 3 noce
 • 1939 zł za 5 nocy
 • 2699 zł za 7 nocy

Co otrzymujesz

W cenie grouponu:

 • 1-7 nocy dla 2 osób w pokoju 2-osobowym lux w terminie do 20.12.2018,
 • codzienne śniadania, obiady oraz kolacje z napojami w formie bufetu (pobyt rozpoczyna się obiadem w dzień przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu),
 • dostęp do aquaparku i strefy saun – 3 godziny dziennie (8 jacuzzi, sauna fińska, łaźnia parowa, kabina infrared, caldarium, ścieżka Kneippa, prysznic wrażeń, grota lodowa, salon wypoczynkowy z tężnią solankową, rwąca rzeka itp.),
 • dostęp do kącika zabaw dla dzieci,
 • krenoterapia – kuracja pitna bez ograniczeń.

Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 3-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów.

Udogodnienia

 • Doba hotelowa: 14-11
 • Możliwość bezpłatnego korzystania z internetu bezprzewodowego w całym hotelu
 • Zwierzęta: niedozwolone
 • Parking na terenie hotelu: 20 zł/doba

Warunki

Ważność
Groupon ważny do 20.12.2018 (zależnie od wybranej opcji).
W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu przed zakupem skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja. Liczba pokoi przeznaczonych do użytku na podstawie grouponu jest ograniczona, w niektórych okresach hotel ma prawo odmówić pobytu.
Cena za 2 osoby.

Rezerwacja
Przed zakupem grouponu należy skontaktować się z recepcją w celu sprawdzenia dostępności wybranych terminów.
Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 54 272 19 01.
Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 3-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie.
Groupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu.

Dodatkowe informacje
Lokalizacja hotelu: Wieniec-Zdrój, Polska.
Opłata klimatyczna: 2,80 zł/osoba/doba, płatne na miejscu od drugiego dnia pobytu.
Ważny na pobyt w pokoju 2-osobowym lux dla 2 osób.

Standardowe obłożenie: 2 osoby.
Maksymalne obłożenie: 2 osoby dorosłe + 1 dziecko do lat 12 na dostawce + 1 dziecko do 4 lat w łóżku z rodzicami.

W celu potwierdzenia dostawki należy skontaktować się bezpośrednio z hotelem pod numerem telefonu podanym w sekcji Rezerwacja.

Dzieci do 4 lat włącznie – pobyt ze śniadaniami, obiadami i kolacjami bezpłatny, jeżeli śpią w obecnych łóżkach.
Dzieci od 5 do 12 lat: 80 zł/osoba/doba na dodatkowym łóżku, śniadanie, obiad i kolacja.

Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju lux. Ograniczona dostępność dla tych terminów.

Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny.

Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Komentarze

(43 Opinii)

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

J

Joanna ·
1 Ocena   1 Opinia  
· 12 lutego 2019
Uzdrowisko mieści się w spokojnej okolicy, dobre do wypoczynku. Strefa Aquaparku bardzo dobrze zaopatrzona- sauny,basen,jacuzi,bicze wodne- część atrakcji musi zostać włączona specjalnie przez obsługę aby skorzystać. Szeroka oferta zabiegów spa i rehabilitacji. Pokoje hotelowe w nowoczesnym stylu, bogato wyposażone. Posiłki w formie bufetu szwedzkiego, w miarę dobre. Personel w miarę miły.

A

Andrzej ·
1 Ocena  
· 8 lutego 2019
Polecam obiekt

M

Marta ·
2 reviews  
· 28 maja 2018
Bogata oferta Spa
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.