Brak nowych powiadomień
Wybierz opcję
Groupon Travel - najczęstsze pytania i odpowiedzi

6 europejskich miast: wycieczka sylwestrowa dla 1 osoby ze zwiedzaniem i noclegami

6 europejskich miast: wycieczka sylwestrowa ze zwiedzaniem

Co otrzymujesz

W cenie grouponu:

 • wycieczka sylwestrowa dla 1 osoby z noclegiem w Berlinie, Wiedniu, Budapeszcie, Pradze, Lwowie lub Wilnie
 • transport autokarem
 • zakwaterowanie
 • śniadanie
 • zwiedzanie zgodnie z programem
 • impreza sylwestrowa w miejscu publicznym
 • opieka pilota
 • ubezpieczenie

Do ceny grouponu należy doliczyć obowiązkowe dopłaty – dokładne informacje znajdują się w zakładce Warunki i Szczegóły.

Sylwester w Pradze

 • Dzień 1.: wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd do Pragi. Spacer po Starym Mieście: Kościół św. Mikołaja, Pałac Golz-Kińskych, Gotycki Kościół Marii Panny, Pomnik Jana Husa, Karolinum – pierwszy Uniwersytet w Europie Środkowej. Przejście Drogą Królewską pod Bramę Prochową. Czas wolny. Przejazd do hotelu na nocleg.
 • Dzień 2.: śniadanie. Przejazd do centrum Pragi. Przejście na plac Hradczański: uroczysta odprawa warty przed Pałacem Prezydenckim. Zwiedzanie Katedry św. Wita i Zamku Królewskiego. Spacer Złotą Uliczką do wieży Dalibora. Loreta z kopią domu Marii Panny i Kościołem Narodzenia Chrystusa oraz bogatym skarbcem, Klasztor na Strachowie. Zwiedzanie Kościoła św. Mikołaja, spacer po Moście Karola. Zabawa sylwestrowa na Starym Mieście LUB w dyskotece (za dopłatą przy dokonywaniu rezerwacji wycieczki). Powrót do hotelu na nocleg.
 • Dzień 3.: śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Spacer po dzielnicy żydowskiej: cmentarz, Ratusz i Synagoga. Zwiedzanie Nowego Miasta, spacer po Placu Wacława, Muzeum Narodowe, opcjonalnie U Fleku. Czas wolny. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.
 • Dzień 4.: przyjazd do Polski w godzinach nocnych/porannych.

Zakwaterowanie: pokoje 2-/3-os. z łazienkami. Dla singli istnieje możliwość zakwaterowania w pokoju studio dwuosobowym z możliwością dokwaterowania (DOK) lub w pokoju studio na wyłączność/bez możliwości dokwaterowania (SGL).

Sylwester w Berlinie i Tropical Island

 • Dzień 0./1.: wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd do Berlina. Zwiedzanie od Berlina Wschodniego: dzielnica rządowa z parlamentem niemieckim Reichstagiem, plac Gendarmenmarkt, zwiedzanie traktu spacerowego Unter den Linden z budynkiem Uniwersytetu Humboldta i Opery Berlińskiej, Neue Wache, katolicka Katedra św. Jadwigi, Nikolaiviertel, a także Alexanderplatz. Pod koniec dnia zwiedzanie katedry berlińskiej, protestanckiego kościoła z przełomu XIX i XX wieku. Na Wyspie Muzeów Muzeum Pergamonu (skrzydło południowe z Bramą Targową z Miletu z Bramą Isztar i Muzeum sztuki Islamskiej. Skrzydło północne jest zamknięte do 2023 r.). Przejazd do hotelu na nocleg.
 • Dzień 2.: po śniadaniu wyjazd z hotelu. Berlin Zachodni: przejazd ulicą Ku’damm z KaDeWe, słynnym domem towarowym; Kościół Pamięci Cesarza Wilhelma, rejs po Szprewie, Potsdamer Platz, Checkpoint Charlie, East Side Gallery. Wieczorem przy Bramie Brandenburskiej powitanie Nowego Roku. Przejazd do hotelu na nocleg.
 • Dzień 3.: śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do centrum Berlina – czas wolny na samodzielne zwiedzanie lub przejazd do Tropical Island: wypoczynek w największym tropikalnym parku rozrywki w Europie. W godz. popołudniowych wyjazd w drogę powrotną do kraju.
 • Dzień 4.: przyjazd do Polski w godzinach nocnych/porannych.

Zakwaterowanie: Hotel Ibis Budget na przedmieściach Berlina; pokoje z łazienką, wyposażone w stolik oraz TV. W pokoju 3-osobowym mogą być zakwaterowane wyłącznie 2 osoby dorosłe wraz z dzieckiem do 12 lat (nie ma możliwości zakwaterowania 3 osób dorosłych). Dla singli istnieje możliwość zakwaterowania w pokoju na wyłączność/bez możliwości dokwaterowania (SGL).

Sylwester w Wilnie

 • Dzień 1.: wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Polskę.
 • Dzień 2.: przyjazd do Wilna. Spacer po Starym Mieście wpisanym na Listę UNESCO: Plac Katedralny z archikatedrą wileńską, pomnik Giedymina, Zamek Górny z basztą Giedymina. Przejazd do hotelu na nocleg.
 • Dzień 3.: śniadanie. Dalsze zwiedzanie Wilna: Plac Katedralny z dzwonnicą i katedrą św. Stanisława, Zaułek Gotycki, kościół św. Anny, kościół Bernardynów, pomnik Adama Mickiewicza. Zwiedzanie Muzeum Mickiewicza, Uniwersytetu Wileńskiego z kościołem św. Janów. Spacer uliczkami dawnej dzielnicy żydowskiej, ulica Niemiecka, polski kościół św. Ducha, Plac Ratuszowy, dawny klasztor Bazylianów z Celą Konrada, Cerkiew św. Ducha, symbol miasta Ostra Brama (jedyna zachowana brama miejska ze średniowiecznych murów obronnych, w kaplicy znajduje się cudowny obraz Matki Boskiej, najważniejsze miejsce kultu religijnego Litwy). Czas wolny. Przywitanie Nowego Roku na ulicach miasta lub na balu sylwestrowym (za dopłatą). Powrót do hotelu na nocleg.
 • Dzień 4.: śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Trok: zwiedzanie średniowiecznego zamku mającego opinię najbardziej fotogenicznego zamku w krajach nadbałtyckich. Krótki spacer po miasteczku. Czas wolny. Wyjazd do Polski. Dzień 5.: przyjazd do Polski w godzinach nocnych/rannych.

Zakwaterowanie: Hotel Karolina lub inny hotel w Wilnie o podobnym standardzie; pokoje 2-/3-os. z łazienkami. Dla singli istnieje możliwość zakwaterowania w pokoju z możliwością dokwaterowania (pokój 2- lub 3-os., zakwaterowanie z osobą/osobami tej samej płci; DOK) lub w pokoju na wyłączność/bez możliwości dokwaterowania (SGL).

Sylwester we Lwowie

 • Dzień 0./1.: wyjazd według rozkładu jazdy (noc z 29 na 30 grudnia). Przyjazd do Lwowa. Zwiedzanie miasta: Rynek, Kościół Dominikanów, Ratusz Lwowski, Katedra Ormiańska. Czas wolny. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg.
 • Dzień 2.: śniadanie. Zwiedzanie: Kamienice Sobieskich, Czarna, Apteka (Muzeum), Cerkiew Wołoska, Arsenał Królewski, Katedra łacińska Wniebowzięcia NMP, Kaplica Boimów, Opera, Stara Prochownia, Klasztor Karmelitów, Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich. Powrót do hotelu. Czas wolny. Zabawa sylwestrowa na Starym Mieście (autokar zawozi chętnych do centrum) LUB zabawa sylwestrowa na balu z menu (za dopłatą przy dokonywaniu rezerwacji wycieczki). Zbiórka i powrót do hotelu ok. godz. 02:00.
 • Dzień 3.: śniadanie. Ciąg dalszy zwiedzania Lwowa: Wysoki Zamek, Sobór świętego Jura, Kościół św. Elżbiety, Klasztor Bernardynów, Cerkiew Przemienienia Pańskiego. Czas wolny. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.
 • Dzień 4.: przyjazd do Polski w godzinach rannych.

Zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelu. Dla singli istnieje możliwość zakwaterowania w pokoju z możliwością dokwaterowania (pokój 2- lub 3-os., zakwaterowanie z osobą/osobami tej samej płci; DOK) lub w pokoju na wyłączność/bez możliwości dokwaterowania (SGL).

Sylwester w Wiedniu

 • Dzień 0./1.: wyjazd według rozkładu jazdy. Przyjazd do Wiednia: Kahlenberg (panorama miasta), Schönbrunn: letnia rezydencja cesarska, spacer po ogrodach. Przejazd do hotelu na nocleg.
 • Dzień 2.: śniadanie. Dalsze zwiedzanie Wiednia: Ringstrasse, Opera, Ratusz, Katedra św. Stefana. Teatr. Czas wolny. Zabawa sylwestrowa na Starym Mieście LUB kolacja sylwestrowa w restauracji na wiedeńskim Grinzingu (dzielnica winiarzy). Nocleg w hotelu.
 • Dzień 3.: śniadanie. Wymeldowanie z hotelu. Zwiedzanie Wiednia: Hundertwasser, Hofburg, Parlament, spacer zaułkami miasta, dom Mozarta, dzielnica grecka, kościół zakonu krzyżackiego. Czas wolny. Wyjazd w godzinach popołudniowych. Nocny przejazd do Polski.
 • Dzień 4.: przyjazd do Polski w godzinach nocnych/porannych.

Zakwaterowanie: Hotel Oekotel położony na przedmieściach Wiednia; pokoje 2- i 3-osobowe z łazienkami. Dla singli istnieje możliwość zakwaterowania w pokoju z możliwością dokwaterowania (pokój 2- lub 3-os., zakwaterowanie z osobą/osobami tej samej płci; DOK) lub w pokoju na wyłączność/bez możliwości dokwaterowania (SGL).

Sylwester: Wiedeń i Bratysława

 • Dzień 0./1.: wyjazd według rozkładu jazdy. Przyjazd do Wiednia: Ringstrasse, Hofburg, Parlament, Opera, Ratusz, Katedra św. Stefana. Teatr. Przejazd do hotelu na nocleg.
 • Dzień 2.: śniadanie. Przejazd i zwiedzanie Bratysławy: Stare Miasto, Kościół św. Marcina, Zamek, Wieża Michalska, Teatr. Przejazd do Czech. Przejazd do Wiednia i przywitanie Nowego Roku na Starym Mieście LUB zabawa sylwestrowa w przyhotelowej winiarni (za dopłatą). Powrót do hotelu na nocleg.
 • Dzień 3.: śniadanie. Wymeldowanie z hotelu. Zwiedzanie Wiednia: Schönbrunn (letnia rezydencja cesarska, spacer po ogrodach), Hundertwasser, Kahlenberg (panorama miasta), spacer zaułkami miasta, Dom Mozarta, dzielnica grecka, kościół zakonu krzyżackiego. Czas wolny. Wyjazd w godzinach popołudniowych. Nocny przejazd do Polski.
 • Dzień 4 .: przyjazd do Polski w godzinach nocnych/porannych.

Zakwaterowanie: Hotel Krystal w niewielkim czeskim miasteczku Hodonin, niedaleko granicy słowackiej i austriackiej. Pokoje posiadają Wi-Fi, telewizję kablową i łazienkę. Goście mogą korzystać z centrum fitness lub zagrać w tenisa stołowego i bilard (odpłatnie). Hotelowa restauracja serwuje tradycyjne dania kuchni czeskiej. Do dyspozycji gości jest też obsługa pokoju. Hotel oferuje czynną całą dobę recepcję i bezpłatny parking strzeżony. Dla singli istnieje możliwość zakwaterowania w pokoju z możliwością dokwaterowania (pokój 2- lub 3-os., zakwaterowanie z osobą/osobami tej samej płci; DOK) lub w pokoju na wyłączność/bez możliwości dokwaterowania (SGL).

Sylwester w Budapeszcie:

 • Dzień 0./1.: wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Słowację do Budapesztu. Spacer po mieście: Peszt – lewobrzeżna część Budapesztu będąca niegdyś odrębnym miastem: Parlament, spacer do Bazyliki św. Stefana (najważniejszy i największy kościół w mieście), spacer do ulicy Vaci, czyli najsłynniejszego deptaku miasta z zabytkową, zadaszoną halą targową Vásárcsarnok. Czas wolny. Przejazd do hotelu na nocleg.
 • Dzień 2.: śniadanie. Przejazd autokarem w kierunku Budy: Kościół Macieja pod wezwaniem NMP, Baszty Rybackie, Stary Ratusz Budy (jeden z najwspanialszych przykładów architektury barokowej Budapesztu), Zamek Królewski (druga po parlamencie najbardziej reprezentacyjna budowla Węgier). Czas wolny. Zabawa sylwestrowa wg wybranej opcji. Przejazd do hotelu na nocleg.
 • Dzień 3.: śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd autokarem Aleją Andrassiego, przy której położone są m. in. Opera, Muzeum Terroru, Plac Oktogon, Muzeum F. Liszta, Instytut Goethego oraz pierwsza linia metra. Przejazd do Placu Bohaterów z Pomnikiem Milenium. Czas wolny, możliwość skorzystania z kąpieli w najcieplejszych basenach termalnych w Europie. Przejazd do Szentendre, zwiedzanie jedynego w Europie Muzeum Marcepanu. Wyjazd do kraju w godzinach popołudniowych. Nocny przejazd do Polski.
 • Dzień 4.: przyjazd do Polski w godzinach nocnych/porannych.

Zakwaterowanie: pokoje 2-,3-osobowe z łazienkami. Dla singli istnieje możliwość zakwaterowania w pokoju z możliwością dokwaterowania (pokój 2- lub 3-os., zakwaterowanie z osobą/osobami tej samej płci; DOK) lub w pokoju na wyłączność/bez możliwości dokwaterowania (SGL).

Opcje

hotel, transport autokarem, 1 osoba

 • 349 zł za 30.12.2019-02.01.2020, sylwestrowa wycieczka do Berlina
 • 349 zł za 30.12.2019-02.01.2020, sylwestrowa wycieczka do Wiednia
 • 299 zł za 30.12.2019-02.01.2020, sylwestrowa wycieczka do Wiednia i Bratysławy
 • 349 zł za 30.12.2019-02.01.2020, sylwestrowa wycieczka do Budapesztu
 • 349 zł za 30.12.2019-02.01.2020, sylwestrowa wycieczka do Pragi
 • 299 zł za 29.12.2019-02.01.2020, sylwestrowa wycieczka do Lwowa
 • 299 zł za 29.12.2019-02.01.2020, sylwestrowa wycieczka do Wilna

Udogodnienia

 • Transport autokarem
 • Zakwaterowanie w pokojach 2-/3-os.; możliwość dokwaterowania lub pokoju na wyłączność dla singli

Warunki

Ważność
Groupon ważny na wyjazd w terminie 29.12.2019-02.01.2020, zgodnie z wybraną opcją.
W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z biurem podróży – numer tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja.
Cena za osobę, bazując o pobyt dla 2 osób. Należy wykupić min. 2 groupony, aby dokonać rezerwacji lub wykupić 1 groupon i dopłacić 150 zł za własny pokój albo 50 zł za współdzielenie pokoju.

Rezerwacja
Rezerwacji należy dokonać w ciągu 3 dni od zakupu grouponu: online przez formularz https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeBmsRMITEtgXvLX8NaIfNmoo9X7kelXX-mOFtIpuC2mNF0vQ/viewform.
Klienci muszą wysłać do biura podróży e-mail z grouponem (jako plik pdf).
Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Polityka modyfikacji zgodnie z ogólnymi warunkami biura.
Kontakt dla klientów (pytania o szczegóły podróży itp.): +48 32 209 78 78 lub +48 32 258 35 24 lub kupon@indexpolska.com.pl.

Ograniczenia i dopłaty
Obowiązkowe dopłaty (płatne w biurze podróży): opłata administracyjna 50 €; podatki miejskie, transport lokalny i parking –Berlin: 15 €/osoba, Wiedeń: 15 €/osoba, Budapeszt: 5000 HUF/osoba, Praga: 400 CZK/osoba, Lwów: 550 UAH/osoba, Wilno: 15 €/osoba; składka na TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny): 10 zł/osoba (obowiązuje tylko w przypadku podróży do Wiednia i Budapesztu)
Opcjonalne dopłaty (do ustalenia bezpośrednio z biurem podróży):
BERLIN – bilety do zwiedzanych obiektów (płatne u pilota) - ok. 40 €/osoba; bilety wstępu do Tropical Island w cenie 44 € (194 zł)/osoba dorosła, 35 € (154 zł) / dziecko 6-14 lat, dziecko do lat 5: wstęp bezpłatny (możliwość wykupienia biletów bezpośrednio przy rezerwacji)
WIEDEŃ (nocleg w Austrii) – bilety do zwiedzanych obiektów (płatne u pilota): ok. 30 €/osoba; bezpośrednio przy rezerwacji dodatkowo można wykupić 1 obiadokolację: 60 zł/os., kolację sylwestrową w Wiedniu w restauracji w dzielnicy winiarzy Grinzig: 330 zł/os.
WIEDEŃ (nocleg w Czechach) – bilety do zwiedzanych obiektów (płatne u pilota): ok. 30 €/osoba; bezpośrednio przy rezerwacji istnieje możliwość wykupienia 2 obiadokolacji (w dn. 30.12.2019 i 31.12.2019): 65 zł/os.; zabawy sylwestrowej w przyhotelowej winiarni: 170 zł/os.
BUDAPESZT – bilety do zwiedzanych obiektów: ok. 5000 HUF/os. + ewentualny bilet na baseny termalne: ok. 5500 HUF/os. (płatne u pilota); orientacyjne ceny: Baszty Rybackie ok. 1000 HUF/os., Kościół Macieja ok. 1500 HUF/os., Muzeum Marcepanu w Szentendre ok. 500 HUF/os., rejs po Dunaju ok. 2500-3000 HUF/os. (w zależności od liczby osób), Baseny Termalne ok. 5500 HUF/os.; bezpośrednio przy rezerwacji istnieje możliwość wykupienia zabawy sylwestrowej w regionalnej Czardzie, all inclusive: 370 zł/os., zabawy sylwestrowej w dyskotece: 120 zł/os., 1 obiadokolacji (w dn. 30.12.2019): 50 zł/os., 2 obiadokolacji (w dn. 30 i 31 grudnia): 100 zł/os. UWAGA! Przy zakupie 2 obiadokolacji nie ma możliwości wykupienia zabawy sylwestrowej w Czardzie. Możliwe opcje dokupienia posiłków: 1 obiadokolacja + zabawa sylwestrowa w Czardzie lub 2 obiadokolacje (brak możliwości zabawy sylwestrowej w Czardzie)
PRAGA – bilety do zwiedzanych obiektów: ok. 700-900 CZK/os. (płatne u pilota) w tym Zamek Praski, Złota Uliczka, Bazylika Św. Jerzego: ok. 250 CZK/os., Kościół Św. Mikołaja: ok. 100 CZK/os., Wieża Ratusza Staromiejskiego: ok. 100 CZK/os., Loretta: ok. 100 CZK/os., rejs Statkiem po Wełtawie: ok. 200 CZK/os. Bezpośrednio przy rezerwacji istnieje możliwość wykupienia 2 obiadokolacji: 80 zł/os., zabawy sylwestrowej w dyskotece: 80 zł/os.
LWÓW – bilety do zwiedzanych obiektów: ok. 300 UAH/os. (płatne u pilota), bezpośrednio przy rezerwacji wycieczki istnieje możliwość wykupienia zabawy sylwestrowej na balu z menu: 230 zł/os., 1 obiadokolacji w dniu 30.12.2019: 40 zł/os.
WILNO – bilety do zwiedzanych obiektów: ok. 30 €/os. (płatne u pilota). Bezpośrednio przy rezerwacji dodatkowo można wykupić 2 obiadokolacje: 90 zł/os., bal sylwestrowy w restauracji: 370 zł/os.
Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym, kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a decyzję o kolejności zwiedzania podejmuje pilot.
Podane ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą ulec zmianie niezależnie od BP INDEX, dlatego należy mieć środki na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.
Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby). Ubezpieczenie wynosi 2,6 % ceny imprezy.

Warunki przejazdu
Wyjazd z innych miast za dopłatą zgodnie z harmonogramem.
Dokumenty: obowiązkowy jest paszport lub dowód osobisty.
W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.
BP INDEX nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP INDEX. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu. Czas trwania przesiadek: ok. 30 min.

Dodatkowe informacje
Ważność terminu zależna jest od wybranej opcji.
Groupon ważny na pobyt dla 1 os. w pokoju 2-osobowym.
Faktury za wyjazd wystawiane na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury należy wypełnić formularz na stronie https://www.indexpolska.com.pl/pages/faktury.
Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie https://www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych.

Zaoferowane Państwu połączenie usług turystycznych stanowi imprezę turystyczną w rozumieniu dyrektywy (UE) 2015/2302.

W związku z powyższym będą Państwu przysługiwały wszystkie prawa UE mające zastosowanie do imprez turystycznych. Biuro podróży będzie ponosiło pełną odpowiedzialność za należytą realizację całości imprezy turystycznej.

Ponadto, zgodnie z wymogami prawa, biuro podróży posiada zabezpieczenie w celu zapewnienia zwrotu Państwa wpłat i – jeżeli transport jest elementem imprezy turystycznej – zapewnienia Państwu powrotu do kraju w przypadku, gdyby stało się niewypłacalne.

INDEX Biuro Podróży Sp. z o.o. sp. komandytowa zabezpieczyło się na wypadek niewypłacalności z firmą SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna (ul. Przyokopowa 31, 01-208 Warszawa, Polska, kupon@indexpolska.com.pl, tel. +48 22 50 56 100, +48 22 50 56 506). Podróżni mogą skontaktować się z tym podmiotem lub, w stosownych przypadkach, z właściwym organem, jeśli usługi zostały niewykonane z powodu niewypłacalności biura podróży.

Więcej informacji dotyczących najważniejszych praw zgodnie z dyrektywą (UE) 2015/2302 tutaj


Oferta limitowana dla tych terminów.
Cena za osobę, pobyt w pokoju 2-osobowym.
Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny.

Groupony sprzedane przez Groupon International Travel GmbH.

Index Polska