Brak nowych powiadomień

6 europejskich miast: jarmark bożonarodzeniowy z przejazdem autokarem, noclegiem, śniadaniem, zwiedzaniem i więcej

6 europejskich miast: jarmark bożonarodzeniowy

od 239 zł
Kup!
Opcje
 • 6 dni 13:57:26
110+ kupionych

Jarmark bożonarodzeniowy

Sześć europejskich miast oferuje odwiedzającym świąteczne jarmarki z wieloma straganami, pamiątkami, smakołykami charakterystycznymi dla danego regionu i atrakcjami.

Berlin

Gendarmenmarkt to jeden z piękniejszych placów w Europie. Znajduje się tu jeden z wielu jarmarków bożonarodzeniowych w Berlinie – zabytkowy Berliner Weihnachtsmarkt. Bajecznie ustrojone ulice i wystawy sklepowe, grzane wino, występy zespołów muzycznych wprowadzają uczestników w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Po zakupach warto zobaczyć – panoramę Berlina z Reichstagu, Bramę Brandenburską, zespół pałacowo-parkowy Sanssouci, Muzeum Pergamonu.

 • Dzień 1.: wyjazd wg rozkładu jazdy (wyjazd w nocy z piątku na sobotę). Zwiedzanie największych atrakcji Berlina – pozostałości Muru Berlińskiego, Aleksanderplatz – główny plac dawnego Berlina. Najbardziej znana aleja miasta Unter den Linden, Brama Brandenburska i siedziba parlamentu niemieckiego – Reichstag. Wejście na kopułę, skąd roztacza się widok na centrum Berlina (do potwierdzenia). Przejazd przez dzielnicę rządową obok Urzędu Kanclerskiego do serca zachodniej części Berlina – Europa Center, Kościół Pamięci Cesarza Wilhelma – Gedaechtniskirche. Czas wolny na jarmarku świątecznym. Nocleg w hotelu.
 • Dzień 2.: śniadanie. Przejazd do Tropical Island w Krausnick (dla chętnych możliwość zostania w Berlinie – samodzielne zwiedzanie i czas wolny). Wypoczynek w największym tropikalnym parku rozrywki w Europie. Jest tam wszystko, co tropikalne – lśniąco biała piaszczysta plaża, największy na świecie las tropikalny pod dachem, lazurowa laguna. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną do kraju.

Zakwaterowanie

1 nocleg w hotelu położonym na przedmieściach Berlina – Ibis Budget (lub inny o podobnym standardzie). Hotel posiada pokoje z łazienkami, wyposażone w stolik oraz telewizor. W pokoju 3-osobowym mogą być zakwaterowane wyłącznie 2 osoby dorosłe z dzieckiem do 12 lat (nie ma możliwości zakwaterowania 3 osób dorosłych). Przykładowy obiekt noclegowy: Hotel Ibis Budget Berlin Genshagen.

Drezno

Miasto zwane perłą baroku, Florencją nad Łabą. Tu odbywa się najstarszy jarmark bożonarodzeniowy w Niemczech. Jodła, kominiarz na szczęście i największa na świecie świąteczna piramida o wysokości 14 m, tworzą na jarmarku niepowtarzalny nastrój. Jarmarczne zabawki z drewna z regionu Rudaw, malowane tkaniny i łużyckie wyroby garncarskie, wydmuchiwane ozdoby choinkowe, słynne ciasteczka z Pulsnitz i drezdeński Christstollen to tylko niektóre atrakcje. Najważniejszym wydarzeniem jarmarku jest festyn Stollenfest ze świąteczną paradą.

 • Dzień 1.: wyjazd wg rozkładu jazdy (wyjazd w nocy z piątku na sobotę). Przyjazd do Drezna. Zwiedzanie miasta, m.in. Stare Miasto, Katedra, Opera, Zespół Pałacowy Zwinger – jest zaliczany do najbardziej znaczących budowli późnego baroku w Europie. Zwiedzanie Galerii Starych Mistrzów – jednej z największych kolekcji malarstwa europejskiego na świecie, Zielonego Sklepienia – najbogatszy zbiór klejnotów na czele z Zielonym Drezdeńczykiem – 41-karatowym, największym na świecie zielonym diamentem, który należy do klejnotów koronnych królów. Udział w jarmarku bożonarodzeniowym. Nocleg po stronie czeskiej.
 • Dzień 2.: śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Miśni – zwiedzanie pierwszej europejskiej manufaktury porcelany. Przejazd do Budziszyna, spacer – zamek Ortenburg, Stare Miasto z Kościołem Św. Piotra, Ratusz, Sukiennice, Domek Czarownic, Wieża Wodna. Czas wolny na jarmarku bożonarodzeniowym. Przyjazd do Polski w godzinach nocnych.

Zakwaterowanie

1 nocleg w hotelu (np. Hotel Ceska Koruna).

Wiedeń

Adwent w Wiedniu to romantyczny czas. Powietrze przesycone jest zapachem kandyzowanych owoców, stoiska z ponczem i pieczonymi kasztanami kuszą bożonarodzeniowymi przysmakami, a jarmarki niosą nastrój nachodzących świąt. Tradycja wiedeńskiego jarmarku bożonarodzeniowego liczy już sobie ponad siedem wieków.

 • Dzień 1.: wyjazd wg rozkładu jazdy (w nocy z piątku na sobotę). Przejazd do Wiednia. Zwiedzanie miasta – Ringstrasse, Opera, Ratusz, Katedra św. Stefana, Hofburg, Parlament, Teatr. Czas wolny na jarmarku świątecznym. Przejazd do hotelu na nocleg.
 • Dzień 2.: śniadanie. Zwiedzanie miasta – Kahlenberg – panorama miasta, Schonbrunn – letnia rezydencja cesarska, spacer po ogrodach. Wyjazd do kraju w godzinach popołudniowo-wieczornych. Przyjazd do Polski w godzinach nocnych.

Zakwaterowanie

1 nocleg w hotelu w Austrii.

Budapeszt

Most Łańcuchowy przybrany jest w girlandę z lamp, a budynki publiczne, takie jak Parlament, Opera, Zamek Królewski i cała dzielnica zamkowa przywdziewają szatę z ozdobnych świateł. Na bożonarodzeniowym jarmarku można nabyć wyroby przygotowane tradycyjną techniką z naturalnych materiałów, pasujących wyłącznie do okresu Bożego Narodzenia.

 • Dzień 1.: wyjazd wg rozkładu jazdy (wyjazd w nocy z piątku na sobotę). Przejazd przez Słowację do Budapesztu. Zwiedzanie – Plac Bohaterów – reprezentacyjny plac stolicy, Park Miejski, Zamek Vajdahunyad – bajkowa budowla położona wśród drzew nad brzegiem jeziora, Szechenyi Fürdo – jeden z największych w Europie kompleksów basenowych, dzielnica ambasad, opera otwarta w 1884 r. dorównująca architekturą i bogactwem wnętrz ówczesnym operom Paryża, Wiednia i Drezna. Przejazd pod Parlament, Bazylika św. Stefana, spacer do placu Vörösmarty – czas wolny na jarmarku bożonarodzeniowym. Czas wolny na deptaku Vaci utca z mnóstwem straganów, restauracji i zabytkową halą targową. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
 • Dzień 2.: śniadanie, wykwaterowanie. Dalsze zwiedzanie miasta – Wzgórze Zamkowe, Kościół Koronacyjny Króla Macieja pw. NMP, Baszta Rybacka. Stare kamieniczki Budy, Zamek Królewski – trzykrotnie niszczony i odbudowywany. Przejazd na Wzgórze Gellerta – Cytadela, mosty na Dunaju. Możliwość zorganizowania rejsu stateczkiem po Dunaju. Wyjazd w godzinach popołudniowych. Powrót do kraju w godzinach nocnych.

Zakwaterowanie

1 nocleg w hotelu (np. Hotel Griff)

Salzburg

Christkindlmarkt – na tym jarmarku każdy znajdzie coś miłego na prezent gwiazdkowy dla siebie i swoich bliskich – nietuzinkowe rękodzieło artystyczne, piernikowe serca, ozdoby choinkowe czy ciepłą wełnianą odzież. Ku uciesze dzieci i przerażeniu niewtajemniczonych turystów fantazyjni przebierańcy krampusy i perchty smagają przechodniów rózgami – na szczęście.

 • Dzień 1.: wyjazd wg rozkładu jazdy (wyjazd w nocy z piątku na sobotę).
 • Dzień 2.: przejazd do niewielkiej miejscowości Oberndorf koło Salzburga, gdzie narodziła się najsłynniejsza kolęda świata – „Cicha noc”, następnie przejazd do położonego u stóp Alp Salbzurga, krótki spacer po mieście i czas wolny na jarmarku adwentowym, gdzie oprócz ozdób i smakołyków świątecznych można w pełni zasmakować atmosfery przedświątecznej w postaci grzańca galicyjskiego, pierniczków czy koncertu kolęd. Przejazd do hotelu w okolicach Salzburga, nocleg.
 • Dzień 3.: po śniadaniu wykwaterowanie i zwiedzanie Salzburga – Stare Miasto, ogród i pałac arcybiskupi Mirabell, Getreidegasse – najstarsza i najpiękniejsza uliczka miasta (pod nr 9 znajduje się Dom Mozarta), opactwo św. Piotra, romański kościół św. Ruprechta (XI wiek), Rezidenzplatz, pomnik Mozarta. Jarmark świąteczny z degustacją grzanego wina. Możliwość spędzenia czasu na świątecznych zakupach lub spacerach po wspaniale udekorowanych uliczkach i placach miasta. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną. Powrót do Polski w godzinach nocno-porannych.

Zakwaterowanie

1 nocleg w hotelu (np. w Hotelu Plaza w Muhldorf am Inn)

Praga

Miasto przed Bożym Narodzeniem nabiera świątecznej atmosfery. Wszyscy gromadzą się pod Orlojem – najbardziej znanym zegarem w mieście. Rynek w tym czasie przypomina wielki jarmark. Pełno tu różnego rodzaju kramów ze smakołykami i świątecznymi ozdobami. Na rynku odbywają się występy zespołów muzycznych.

 • Dzień 1.: wyjazd wg rozkładu jazdy (wyjazd w nocy z piątku na sobotę). Przejazd do Pragi. Zwiedzanie Miasta – Ratusz, gotycki Kościół Marii Panny, Pomnik Jana Husa, Karolinum – pierwszy Uniwersytet w Europie Środkowej, Plac Wacława, piwiarnia U Fleků. Czas wolny na jarmarku świątecznym. Nocleg w hotelu w Pradze.
 • Dzień 2.: śniadanie. Zwiedzanie Miasta – Hradczany, Katedra św. Wita, Zamek Królewski, Złota Uliczka, Loreta, klasztor na Strachowie, Kościół św. Mikołaja, Most Karola. Wyjazd do kraju w godzinach popołudniowo-wieczornych. Przyjazd do Polski w godzinach nocnych.

Zakwaterowanie

1 nocleg w hotelu (np. w Hotelu Pramen, Hotel Juno)

Oferta dla singli

Zakwaterowanie:

 • w pokoju dwuosobowym z możliwością dokwaterowania (nie dotyczy wycieczki do Berlina)
 • w pokoju na wyłączność – bez możliwości dokwaterowania

Opcje

Jarmark bożonarodzeniowy – Berlin – 1 noc – BB – autokar – 1 osoba

 • 269 zł za wycieczkę w terminie 30.11-01.12.2019
 • 269 zł za wycieczkę w terminie 07-08.12.2019
 • 269 zł za wycieczkę w terminie 14-15.12.2019

Jarmark bożonarodzeniowy – Drezno – 1 noc – BB – autokar – 1 osoba

 • 269 zł za wycieczkę w terminie 30.11-01.12.2019
 • 269 zł za wycieczkę w terminie 07-08.12.2019
 • 269 zł za wycieczkę w terminie 14-15.12.2019

Jarmark bożonarodzeniowy – Wiedeń z noclegiem w Czechach – 1 noc – BB – autokar – 1 osoba

 • 249 zł za wycieczkę w terminie 23-24.11.2019
 • 249 zł za wycieczkę w terminie 30.11-01.12.2019
 • 249 zł za wycieczkę w terminie 07-08.12.2019
 • 249 zł za wycieczkę w terminie 14-15.12.2019

Jarmark bożonarodzeniowy – Wiedeń z noclegiem w Austrii – 1 noc – BB – autokar – 1 osoba

 • 269 zł za wycieczkę w terminie 23-24.11.2019
 • 269 zł za wycieczkę w terminie 30.11-01.12.2019
 • 269 zł za wycieczkę w terminie 07-08.12.2019
 • 269 zł za wycieczkę w terminie 14-15.12.2019

Jarmark bożonarodzeniowy – Budapeszt – 1 noc – BB – autokar – 1 osoba

 • 269 zł za wycieczkę w terminie 23-24.11.2019
 • 269 zł za wycieczkę w terminie 30.11-01.12.2019
 • 269 zł za wycieczkę w terminie 07-08.12.2019
 • 269 zł za wycieczkę w terminie 14-15.12.2019

Jarmark bożonarodzeniowy – Salzburg – 1 noc – BB – autokar – 1 osoba

 • 399 zł za wycieczkę w terminie 06-08.12.2019
 • 399 zł za wycieczkę w terminie 13-15.12.2019

Jarmark bożonarodzeniowy – Praga – 1 noc – BB – autokar – 1 osoba

 • 239 zł za wycieczkę w terminie 30.11-01.12.2019
 • 239 zł za wycieczkę w terminie 07-08.12.2019
 • 239 zł za wycieczkę w terminie 14-15.12.2019

Co otrzymujesz

W cenie grouponu:

 • jarmark bożonarodzeniowy w Berlinie, Pradze, Dreźnie, Wiedniu, Salzburgu lub Budapeszcie dla 1 osoby
 • transport autokarem
 • 1 nocleg w pokoju double lub triple w hotelu ze śniadaniem
 • zwiedzanie zgodnie z programem
 • opieka pilota
 • ubezpieczenie

Do ceny grouponu należy doliczyć obowiązkowe dopłaty – dokładne informacje znajdują się w zakładce Warunki i Szczegóły.

Udogodnienia

 • Doba hotelowa: nie dotyczy (przejazd autokarem)
 • Wi-Fi: bezpłatne w niektórych hotelach
 • Personel mówi w j. niemieckim, angielskim, węgierskim lub czeskim; opieka polskiego pilota
 • Zwierzęta: niedozwolone
 • Parking: nie dotyczy (przejazd autokarem)

Warunki

Ważność
Groupon ważny na wyjazd w terminie od 23.11.2019 do 15.12.2019 (w zależności od wybranej opcji).
W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z biurem podróży – numer tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja.
Cena za 1 osobę. Należy wykupić min. 2 groupony, aby dokonać rezerwacji. Jeśli rezerwacja jest dla 1 osoby w pokoju 1-osobowym, należy kupić 1 groupon i dopłacić za pokój 1-osobowy. Jeśli rezerwacja jest dla 1 osoby z dokwaterowaniem w pokoju 2-osobowym, należy kupić 1 groupon i dopłacić 50 zł.

Rezerwacja
Przed zakupem grouponu należy sprawdzić dostępność terminu: +48 32 209 78 78, +48 32 258 35 24 lub mailowo: kupon@indexpolska.com.pl.
Konieczna rezerwacja w ciągu 3 dni od zakupu poprzez wypełnienie formularza on-line. Dodatkowo na adres: kupon@indexpolska.com.pl należy wysłać zakupiony groupon (w formacie pliku PDF).
Modyfikacje zgodnie z Ogólnymi warunkami uczestnictwa w imprezach turystycznych organizowanych przez biuro podróży Index.
Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie.

Ograniczenia i dopłaty
Dopłaty obligatoryjne:

- opłaty klimatyczne i transport lokalny, płatne u pilota w dniu wyjazdu (Praga: 250 CZK/osoba; Drezno, Berlin, Wiedeń: 10 euro/osoba; Salzburg: 20 euro/osoba, Budapeszt 3000 HUF/osoba)
- składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 złosoba (Wiedeń, Budapeszt, Salzburg)

Dopłaty opcjonalne:

- Berlin: wejście do Tropical Islands (194 zł/osoba dorosła, 154 zł/dziecko 6-14 lat, dziecko do 5 lat bezpłatnie), obiadokolacja (60 zł/osoba)
- Drezno: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów (plan zwiedzania do ustalenia, ok. 25-30 euro/osoba), obiadokolacja (50 zł/osoba)
- Wiedeń: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów (plan zwiedzania do ustalenia, ok. 10-15 euro/osoba), obiadokolacja (opcja w Austrii: 55 zł/osoba, opcja w Czechach: 40 zł/osoba)
- Budapeszt: rejs po Dunaju i transport publiczny (5000 HUF/osoba), obiadokolacja (50 zł/osoba)
- Salzburg: wejście do Domu Mozarta (ok. 10 euro/osoba), wejście do twierdzy Hohensalzburg: 10 euro/osoba pieszo lub 12 euro/osoba kolejką linową, obiadokolacja 80 zł/osoba
- Praga: Zamek Praski, Złota Ulica, Bazylika św. Piotra, Katedra Św. Wita (ok. 250 CZK/osoba), rejs po Wełtawie (ok. 250 CZK/osoba), metro (ok. 30 CZK/osoba)

Warunki przejazdu
Wyjazd z innych miast za dopłatą zgodnie z harmonogramem
Każdy uczestnik (bez względu na wiek) zobligowany jest do posiadania przy sobie ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości (w większości krajów ważny min. 30 dni od daty zakończenia imprezy), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem (paszport lub dowód osobisty).

Dodatkowe informacje
Lokalizacje jarmarku: Drezno, Berlin (Niemcy), Wiedeń, Salzburg (Austria), Praga (Czechy) lub Budapeszt (Węgry).
Groupon ważny na wycieczkę dla 1 osoby.

Min. obłożenie pokoju: 2 osoby.
Maks. obłożenie pokoju: 3 osoby.
Możliwy pokój jednoosobowy za dodatkową opłatą (do ustalenia bezpośrednio z biurem podróży)

Zaoferowane Państwu połączenie usług turystycznych stanowi imprezę turystyczną w rozumieniu dyrektywy (UE) 2015/2302.

W związku z powyższym będą Państwu przysługiwały wszystkie prawa UE, mające zastosowanie do imprez turystycznych. Firma Index BP będzie ponosiła pełną odpowiedzialność za należytą realizację całości imprezy turystycznej.

Ponadto, zgodnie z wymogami prawa, przedsiębiorstwo Index BP posiada zabezpieczenie w celu zapewnienia zwrotu Państwa wpłat i – jeżeli transport jest elementem imprezy turystycznej – zapewnienia Państwu powrotu do kraju w przypadku, gdyby przedsiębiorstwo Index BP stało się niewypłacalne.

Przedsiębiorstwo Index BP zabezpieczyło się na wypadek niewypłacalności z firmą SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń SA. Podróżni mogą skontaktować się z tym podmiotem, jeśli usługi zostały niewykonane z powodu niewypłacalności Index BP.

Więcej informacji dotyczących najważniejszych praw zgodnie z dyrektywą (UE) 2015/2302 tutaj

Wartość w oparciu o wyjazd dla 1 osoby. Oferta limitowana dla tych terminów.

Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny.

Groupony sprzedane przez Groupon International Travel GmbH.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.