Brak nowych powiadomień
50+ kupionych
Wybierz opcję
Groupon Travel - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Włochy: 6-dniowa wycieczka z 3 noclegami w hotelu, wyżywieniem HB, zwiedzaniem i więcej

Włochy: 6-dniowa wycieczka z wyżywieniem

Co otrzymujesz

W cenie grouponu

 • 6-dniowa wycieczka do Włoch (Wenecja, Asyż, Rzym, Watykan) dla 1 osoby
 • transport autokarem (odjazd według rozkładu jazdy)
 • 3 noclegi
 • 3 x śniadanie i obiadokolacja
 • zwiedzanie
 • opieka pilota podczas całej podróży
 • ubezpieczenie podróżne

Do ceny grouponu należy doliczyć obowiązkowe dopłaty – dokładne informacje znajdują się w zakładce Warunki i Szczegóły.

Opcje:

 • 599 zł za 13.08.2019-18.08.2019
 • 599 zł za 03.09.2019-08.09.2019
 • 599 zł za 01.10.2019-06.10.2019
 • 599 zł za 06.11.2019-11.11.2019

Wycieczka: Włochy

 • Dzień 1.: Wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch.

 • Dzień 2.: Przepłynięcie statkiem do Wenecji na Plac św. Marka, zwiedzanie: Bazylika św. Marka, Pałac Dożów (gotycka siedziba władców i rządu Wenecji), Wieża Zegarowa, Most Westchnień, spacer w kierunku Ponte Rialto. Czas wolny. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

 • Dzień 3.: Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Asyżu. Zwiedzanie Bazyliki S.Maria degli Angeli z Kaplicą Porcjunkuli. Wizyta w Bazylice Św. Franciszka. Spacer przez centrum miasta, Kościół św. Klary. Czas wolny. Przejazd na obiadokolację i nocleg w okolicy Rzymu.

 • Dzień 4.: Śniadanie, przejazd w okolice Rzymu. Zwiedzanie Rzymu: Koloseum (najsłynniejszy amfiteatr świata), antyczne Forum Romanum, Capitol, Plac Wenecki, Panteon, Piazza Navona, Plac Hiszpański ze słynnymi schodami hiszpańskimi, Fontanna di Trevi. Czas wolny. Obiadokolacja. Nocleg.

 • Dzień 5.: Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd na zwiedzanie Watykanu – Zwiedzanie Muzeów Watykańskich (fakultatywnie) oraz Kaplicy Sykstyńskiej ze słynnymi freskami Michała Anioła, Bazylika św. Piotra, grób św. Jana Pawła II, słynna Pieta Michała Anioła. Następnie dalsze zwiedzanie Rzymu: Bazylika św. Pawła za Murami, Bazylika Św. Jana na Lateranie. Czas wolny. Wyjazd w kierunku Polski.

 • Dzień 6.: Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

Udogodnienia

 • Wi-Fi: dostępne; szczegóły u organizatora
 • Personel mówi po angielsku, włosku
 • Zwierzęta: niedozwolone

Warunki

Ważność
Groupon ważny na wyjazd w terminie: 13.08.2019-11.11.2019, zgodnie z opcją.
W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z biurem podróży. Kontakt z biurem: tel. +48 32 258 35 24, +48 32 209 78 78 lub mailowo: kupon@indexpolska.com.pl.
Cena za osobę w pokoju double. Jeśli rezerwacja dotyczy 1 osoby w pokoju jednoosobowym, należy dopłacić za pokój jednoosobowy 200 zł. W przypadku rezerwacji dla 1 osoby z zakwaterowaniem w pokoju double opartym o współdzielenie, należy dopłacić 50 zł.

Rezerwacja
Rezerwacja musi być dokonana w ciągu 3 dni od zakupu grouponu. Klienci muszą wysłać do biura podróży e-mail z grouponem (jako plik pdf).
Rezerwacja jest konieczna online: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeBmsRMITEtgXvLX8NaIfNmoo9X7kelXX-mOFtIpuC2mNF0vQ/viewform.
Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacje: http://www.indexpolska.com.pl/PDF/warunki_uczest.pdf. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie.
Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym; kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot.

Ograniczenia i dopłaty
Dodatkowe opłaty – opłaty administracyjne: 65 EUR/osoba, składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 zł/osoba, opłaty za realizację programu (przewodnik lokalny, zestaw słuchawkowy dla turystów, transport lokalny) płatne w autobusie dla kierowcy w dniu wyjazdu: 55 EUR/osoba, podatki miejskie płacone w dniu wyjazdu: 5 EUR/osoba
Dopłaty opcjonalne – wyjazd z innych miast zgodnie z harmonogramem: http://www.indexpolska.com.pl/PDF/rozklad_wyc.pdf.
Opłaty za wstęp do zabytków: szczegóły u organizatora.
Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej określonej w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A. (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie wynosi 3% ceny imprezy.
Podane przy ofercie ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą ulec zmianie niezależnie od BP INDEX, dlatego należy mieć dodatkowe środki na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.

Warunki przejazdu
Dokumenty: obowiązkowy jest paszport lub dowód osobisty.
W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.
BP INDEX nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP INDEX. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu. Czas trwania przesiadek: ok. 30 min.

Dodatkowe informacje
Lokalizacja: Włochy.
Ważność terminu zależna jest od wybranej opcji.
Groupon ważny na pobyt dla 1 os. w pokoju 2-osobowym.
Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie https://www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych.
Faktury za wyjazd na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prośba o wypełnienie formularza na stronie https://www.indexpolska.com.pl/.

Dodatkowe osoby
Pokój 2-os. lub 3-os.: min. i maks. obłożenie to 2 albo 3 osoby, zgodnie z pojemnością pokoju.
Pokój jednoosobowy: +200 zł/osoba + obowiązkowe dopłaty
Trzecia osoba dorosła w pokoju na dodatkowym łóżku lub dziecko: możliwa zniżka (szczegóły u organizatora)

Zaoferowane Państwu połączenie usług turystycznych stanowi imprezę turystyczną w rozumieniu dyrektywy (UE) 2015/2302.

W związku z powyższym będą Państwu przysługiwały wszystkie prawa UE mające zastosowanie do imprez turystycznych. Biuro podróży INDEX BIURO PODRÓŻY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA będzie ponosiło pełną odpowiedzialność za należytą realizację całości imprezy turystycznej.

Ponadto, zgodnie z wymogami prawa, biuro podróży posiada zabezpieczenie w celu zapewnienia zwrotu Państwa wpłat i – jeżeli transport jest elementem imprezy turystycznej – zapewnienia Państwu powrotu do kraju w przypadku, gdyby stało się niewypłacalne.

Biuro podróży zabezpieczyło się na wypadek niewypłacalności z firmą SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna (ul. Przyokopowa 31, 01-208 Warszawa, Polska, kupon@indexpolska.com.pl, +48 22 50 56 100 lub + 48 22 50 56 506). Podróżni mogą skontaktować się z tym podmiotem lub, w stosownych przypadkach, z właściwym organem, jeśli usługi zostały niewykonane z powodu niewypłacalności biura podróży.

Więcej informacji dotyczących najważniejszych praw zgodnie z dyrektywą (UE) 2015/2302 tutaj


Oferta limitowana dla tych terminów.
Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny.

Groupony sprzedane przez Groupon International Travel GmbH.

Index Polska

City Break, Wycieczka do Europy