Brak nowych powiadomień

Londyn, Paryż, Amsterdam: ekspresowa lub 5-dniowa wycieczka sylwestrowa dla 1 osoby z transportem i atrakcjami

Sylwester w Paryżu, Londynie lub Amsterdamie

Wycieczka sylwestrowa

Ekspresowa wycieczka sylwestrowa do Amsterdamu

Stolica Holandii to światowa metropolia kultury i rozrywki, która wita hucznie Nowy Rok w całym mieście. Największe wydarzenia, różne koncerty i pokazy sztucznych ogni odbywają się przede wszystkim na Placu Dam i na Rembrandtplein. Miasto dosłownie wypełnione jest światłem i hukiem fajerwerków, a świętujący ludzie życzą sobie szczęśliwego Nowego Roku.

Program:

 • dzień 1.: 30.12 wyjazd wg rozkładu jazdy. Nocny przejazd do Amsterdamu.
 • dzień 2.: 31.12 zwiedzanie miasta – Oude Kerk – „Stary Kościół’’ – jedna z najpiękniejszych budowli w mieście, najstarszy kościół, Nieuwe Kerk – kościół (z początku XV wieku), Magere Brug – najsłynniejszy most w Amsterdamie, Singel (najstarszy kanał), Plac Dam, Pałac Królewski, Plac Mennicy, Nieuwmarkt, Chinatown i dzielnica Czerwonych Latarni. Czas wolny. Wieczorne wyjście do Leidseplein – centrum nocnych rozrywek – wiele kawiarni, pubów i klubów nocnych. Powitanie Nowego Roku na ulicach Amsterdamu.
 • dzień 3.: 01.01 zbiórka, wyjazd do Polski ok. 3.00. Przyjazd do Polski w godzinach wieczorno-nocnych.

Ekspresowa wycieczka sylwestrowa do Paryża

Stolica Francji nazywana jest kolebką kultury europejskiej i posiada wiele zabytków i przyciąga rzesze zwiedzających.

Program:

 • dzień 1.: 30.12 wyjazd wg rozkładu jazdy. Nocny przejazd do Paryża.
 • dzień 2.: 31.12 przejazd pod Wieżę Eiffla, czas wolny, dla chętnych rejs statkiem po Sekwanie, Pałac Inwalidów z grobem Napoleona, następnie spacer po centrum historycznego Paryża, Île de la Cité (najstarsza część i kolebka Paryża z katedrą Notre-Dame i Sainte-Chapelle), Dzielnica Łacińska: ogrody i Pałac Luksemburski, Panteon (miejsce spoczynku Marii i Piotra Curie oraz zasłużonych dla Francji), Sorbona. Przywitanie Nowego Roku na Polach Elizejskich.
 • dzień 3.: 01.01 zbiórka, wyjazd do Polski ok. 2:00. Przyjazd do Polski w godzinach wieczorno-nocnych.

5-dniowa wycieczka sylwestrowa do Paryża

Zabawa sylwestrową na Polach Elizejskich lub uroczysta kolacja w restauracji w centrum Paryża (za dopłatą przy dokonywaniu rezerwacji wycieczki).

Program:

 • dzień 1.: wyjazdy według rozkładu, nocny przejazd przez Niemcy do Francji
 • dzień 2.: przyjazd do Paryża w godzinach porannych. W programie Luwr – dawny pałac królewski, obecnie muzeum sztuki – jeden z największych i najczęściej odwiedzanych na świecie. Czas wolny. Spacer przez Ogrody Tuileries i plac Concorde na Champs Elysées, najbardziej reprezentacyjną paryską aleję, następnie Pałac Inwalidów z grobem Napoleona, Łuk Triumfalny z możliwością wyjścia na taras widokowy i podziwiania panoramy Paryża, czas wolny. Fakultatywnie – obiadokolacja w restauracji w centrum Paryża. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.
 • dzień 3.: śniadanie. Przejazd na Plac Trocadero, przejście pod Wieżę Eiffla, rejs statkiem po Sekwanie. Następnie spacer po centrum historyczym Paryża, Île de la Cité (najstarsza część i kolebka Paryża z katedrą Notre-Dame i Sainte-Chapelle). Dzielnica Łacińska: ogrody i Pałac Luksemburski, Panteon (miejsce spoczynku Marii i Piotra Curie oraz zasłużonych dla Francji), Sorbona. Zabawa sylwestrowa na Polach Elizejskich. Fakultatywnie – uroczysta kolacja sylwestrowa w restauracji. Po przywitaniu Nowego Roku przejazd do hotelu (około 2.00).
 • dzień 4.: śniadanie, wymeldowanie z hotelu. Przejazd na Plac Pigalle, Moulin Rouge, Place du Tertre, spacer po wzgórzu Montmartre z malowniczą panoramą miasta, zwiedzanie Bazyliki Sacré-Cœur, czas wolny. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.
 • dzień 5.: przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych/wieczornych.

5-dniowa wycieczka sylwestrowa do Paryża + Eurodisneyland

Zabawa Sylwestrowa w centrum Paryża lub w Parku Disneyland Paris.

Program:

 • dzień 1.: wyjazdy według rozkładu, nocny przejazd przez Niemcy do Francji
 • dzień 2.: przyjazd do Paryża w godzinach porannych. W programie Île de la Cité (najstarsza część i kolebka Paryża z katedrą Notre-Dame i Sainte-Chapelle). Następnie Luwr – dawny pałac królewski, obecnie muzeum sztuki – jeden z największych i najczęściej odwiedzanych na świecie. Czas wolny. Spacer przez Ogrody Tuileries i plac Concorde na Champs Elysées, najbardziej reprezentacyjną paryską aleję, Łuk Triumfalny z możliwością wyjścia na taras widokowy i podziwiania panoramy Paryża, czas wolny. Fakultatywnie – obiadokolacja w restauracji w centrum Paryża. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.
 • dzień 3.: śniadanie. Przejazd do Eurodisneylandu. Pożegnanie starego roku w parku rozrywki. W bajkowej scenerii parku czekają atrakcje z różnorodnych krain Fantazji z baśniowej krainy z zamkiem Śpiącej Królewny, Pogranicza ze znanego z westernów Dzikiego Zachodu, Przygody, czyli krainy poszukiwaczy skarbów i Wynalazków, czyli świata technologii i przyszłości. W parku Disney Studio można odkryć magiczny świat kina i telewizji. Każda z 4 części tematycznych oferuje atrakcje i przedstawienia. Podczas imprezy sylwestrowej można podziwiać oświetlone trasy parady i bohaterów Disneya. Przed północą odbędzie się pokaz fajerwerków. Po przywitaniu Nowego Roku (w parku lub centrum Paryża) ok. 1:00 w nocy przejazd do hotelu, nocleg.
 • dzień 4.: śniadanie, wymeldowanie z hotelu. Przejazd na Plac Trocadero, przejście pod Wieżę Eiffla, rejs statkiem po Sekwanie. Następnie przejazd na Montmartre, spacer przez Plac Pigalle, Moulin Rouge, Plac du Tertre na wzgórze Montmartre z malowniczą panoramą miasta, zwiedzanie Bazyliki Sacré-Cœur, czas wolny. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.
 • dzień 5.: przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych/wieczornych.

Zakwaterowanie w Paryżu

Hotel Première Classe Roissy Paris Nord 2: nowoczesny hotel na przedmieściach Paryża, ok. 5 minut od lotniska, ok. 20 minut drogi do Paryża i stadionu Stade de France oraz parków rozrywki Astérix i Disneyland. Posiada własny bezpłatny transport (od 5.00 do 01.05 co 20 minut), który dowozi gości do lotniska CDG bądź najbliższego dworca kolejowego. Wszystkie pokoje są wyposażone w klimatyzację, bezpłatny dostęp do Wi-Fi, płaski telewizor, biurko, łazienkę z prysznicem. Ofertę gastronomiczną dopełniają restauracje usytuowane w pobliżu hotelu.

Oferta dla singli

Istnieje możliwość zakwaterowania w pokoju dwuosobowym z możliwością dokwaterowania lub w pokoju na wyłączność/bez możliwości dokwaterowania.

5-dniowa wycieczka sylwestrowa do Amsterdamu

Stolica Holandii to światowa metropolia kultury i rozrywki, która wita hucznie Nowy Rok w całym mieście. Największe wydarzenia, różne koncerty i pokazy sztucznych ogni odbywają się przede wszystkim na Placu Dam i na Rembrandtplein. Miasto dosłownie wypełnione jest światłem i hukiem fajerwerków, a świętujący ludzie życzą sobie szczęśliwego Nowego Roku.

Program:

 • dzień 1.: wyjazd według rozkładu jazdy. Przejazd przez Niemcy.
 • dzień 2.: zwiedzanie Brukseli – Atomium, Pagoda Chińska, Waterloo, przejazd autokarem przez sławne aleje miasta, Łuk Triumfalny, Katedra św. Michała i św. Gduli, Pasaż św. Huberta, wpisany na Listę Dziedzictwa UNESCO, Wielki Plac (Ratusz, Brabant Hall, Dom Króla) – Manneken Pis, przejazd do hotelu, nocleg.
 • dzień 3.: śniadanie, przejazd do Amsterdamu, zwiedzanie – Oude Kerk – „Stary Kościół’’ – jedna z najpiękniejszych budowli w mieście, najstarszy kościół, Nieuwe Kerk – kościół (z początku XV wieku), Magere Brug – najsłynniejszy most w Amsterdamie, Szlifiernia Diamentów (możliwość zakupów), Museum Square – miejsce gdzie znajdują się najczęściej odwiedzane muzea w Holandii m.in. Rijksmuseum z kolekcją malarstwa światowego, Muzeum miejskie z kolekcją sztuki współczesnej. Wizyta w Browarze Heineken – degustacja piwa. Wieczorne wyjście do Leidseplein – centrum nocnych rozrywek – wiele kawiarni, pubów i klubów nocnych. Powitanie Nowego Roku na ulicach Amsterdamu. Ok. godz. 2:00 zbiórka i powrót do hotelu, nocleg.
 • dzień 4.: śniadanie, przejazd do Amsterdamu. Spacer po starym centrum m.in. Singel (najstarszy kanał), Targ Kwiatowy, Plac Dam, Pałac Królewski, Plac Mennicy, Nieuwmarkt, Chinatown i dzielnica Czerwonych Latarni. Godzinny rejs statkiem po kanałach Amsterdamu, czas wolny, wyjazd w drogę powrotną.
 • dzień 5.: przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych/wieczornych.

Zakwaterowanie

2 noclegi w hotelu. Przykładowy obiekt noclegowy to Hotel Campanile Gorinchem:

Hotel posiada pokoje 2-, 3-osobowe z łazienkami, wyposażone w klimatyzację, bezpłatny dostęp do Wi-Fi, płaski telewizor, biurko, łazienkę z wanną lub prysznicem oraz zestaw powitalny składający się z czajnika, herbaty, kawy.

Oferta dla singli

Istnieje możliwość zakwaterowania w pokoju dwuosobowym z możliwością dokwaterowania lub w pokoju na wyłączność/bez możliwości dokwaterowania.

5-dniowa wycieczka sylwestrowa do Londynu

Stolica Anglii to nowoczesne biurowce, kluby i centra handlowe. Sylwester w Londynie odbędzie się w centrum miasta w okolicach London Eye, gdzie tysiące ludzi z całego świata będzie świętowało nadejście Nowego Roku przy pokazie sztucznych ogni.

Program:

 • dzień 1.: wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Niemcy, Holandię, Belgię, Francję.
 • dzień 2.: przyjazd do Calais, przeprawa Eurotunelem do Folkestone. Przyjazd do Londynu: Most Westminsterski, Opactwo Westminsterskie, Parlament ze słynnym zegarem Big Ben, Downing Street, Oxford Street (centrum handlowe Londynu). Przejazd do hotelu, nocleg.
 • dzień 3.: śniadanie. Przejazd do centrum Londynu: Pałac Buckingham (rezydencja królewska), spacer po St. James’s Park, Trafalgar Square z Kolumną Nelsona, wizyta w National Gallery, spacer po Piccadilly Circus, Chinatown, Soho. Zabawa sylwestrowa w mieście lub w pubach i dyskotekach, nocleg.
 • dzień 4.: śniadanie. Wykwaterowanie. Dalszy spacer po Londynie, m.in. twierdza londyńska Tower of London oraz Skarbiec Koronny, most Tower Bridge, spacer przez The City do Katedry św. Pawła, wizyta w Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds. Wyjazd w kierunku Dover, przeprawa Eurotunelem. Nocny przejazd przez Holandię oraz Niemcy.
 • dzień 5.: przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

Zakwaterowanie

Hotel Ibis Budget: na przedmieściach Londynu, pokoje 1-, 2-, 3-osobowe z telewizorem i łazienkami.

Oferta dla singli

Istnieje możliwość zakwaterowania w pokoju dwuosobowym z możliwością dokwaterowania lub w pokoju na wyłączność/bez możliwości dokwaterowania.

Opcje

Ekspresowa wycieczka sylwestrowa – autokar – 1 osoba – 30.12.2018-01.01.2019

 • 199 zł za wycieczkę do Amsterdamu
 • 239 zł za wycieczkę do Paryża

5-dniowa wycieczka sylwestrowa – 2 noce – BB – autokar – 1 osoba – 29.12.2018-02.01.2019

 • 289 zł za wycieczkę do Paryża
 • 289 zł za wycieczkę do Paryża + Eurodisneyland
 • 399 zł za wycieczkę do Amsterdamu
 • 399 zł za wycieczkę do Londynu

Co otrzymujesz

W cenie grouponu:

 • ekspresowa (bez noclegu) wycieczka do Amsterdamu lub Paryża lub 5-dniowa wycieczka sylwestrowa do Amsterdamu, Paryża lub Londynu dla 1 osoby
 • w 5-dniowej wycieczce: 2 noclegi w pokoju double lub triple ze śniadaniem
 • transport autokarem (według rozkładu)
 • sylwester w centrum miasta
 • opieka pilota podczas całej wycieczki

Do ceny grouponu należy doliczyć obowiązkowe dopłaty – dokładne informacje znajdują się w zakładce Warunki i Szczegóły.

Udogodnienia

 • Doba hotelowa: w zależności od wybranego hotelu
 • Wi-Fi: dostępne w strefie ogólnej
 • Personel mówi w j. angielskim, francuskim i holenderskim
 • Zwierzęta: niedozwolone
 • Parking: wycieczka z transportem

Warunki

Ważność
Groupon ważny na wyjazd w terminie od 29.12.2018 do 02.01.2019 (zależnie od opcji).
W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z biurem podróży – numer tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja.
Cena za 1 osobę. W wycieczce ekspresowej (opcja 1. i 2.) należy wykupić min. 1 groupon, aby dokonać rezerwacji. W wycieczkach 5-dniowych (opcje 3.-6.) należy wykupić min. 2 groupony, aby dokonać rezerwacji. Jeśli rezerwacja jest dla 1 osoby w pokoju 1-osobowym, należy kupić 1 groupon i dopłacić za pokój 1-osobowy. Jeśli rezerwacja jest dla 1 osoby z dokwaterowaniem w pokoju 2-osobowym, należy kupić 1 groupon i dopłacić 50 zł.

Rezerwacja
Przed zakupem grouponu należy sprawdzić dostępność terminu: +48 32 209 78 78, +48 32 258 35 24 lub mailowo: kupon@indexpolska.com.pl.
Konieczna rezerwacja w ciągu 3 dni od zakupu poprzez wypełnienie formularza on-line. Dodatkowo na adres: kupon@indexpolska.com.pl należy wysłać zakupiony groupon (w formacie pliku PDF). Potwierdzeniem rezerwacji jest podpisanie umowy z biurem.
Modyfikacje zgodnie z Ogólnymi warunkami uczestnictwa w imprezach turystycznych organizowanych przez biuro podróży Index.
Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie.

Ograniczenia i dopłaty
Dopłaty obligatoryjne:

- ubezpieczenie podróżne: ekspresowa wycieczka: do Paryża (10 zł/osoba), do Amsterdamu (30 zł/osoba), 5-dniowa wycieczka do Paryża (60 zł/osoba), 5-dniowa wycieczka do Amsterdamu i Londynu (50 zł/osoba)
- opłaty administracyjne: expressowa wycieczka do Paryża i Amsterdamu (10 euro/osoba), 5-dniowa wycieczka do Paryża (70 euro/osoba) i Amsterdamu (75 euro/osoba), 5-dniowa wycieczka do Londynu (85 GBP/osoba
- lokalny transport, parking, opłata klimatyczna itp. płatne u pilota w dniu wyjazdu: ekspresowa wycieczka (20 euro/osoba), 5-dniowa wycieczka do Paryża (30 euro/osoba), 5-dniowa wycieczka do Amsterdamu (20 euro/osoba), 5-dniowa wycieczka do Londynu (25 GBP/osoba)
- składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 zł/osoba

Dopłaty opcjonalne:

- wyjazd z innych miast zgodnie z rozkładem
- pokój 1-os.: 5-dniowa wycieczka do Paryża (200 zł/osoba), 5-dniowa wycieczka do Paryża + Eurodisneyland (190 zł/osoba), 5-dniowa wycieczka do Amsterdamu (150 zł/osoba), 5-dniowa wycieczka do Londynu (200 zł/osoba)
- zakwaterowanie w pokoju dzielonym w opcjach 3-6 (dokwaterowanie): 50 zł/osoba
- zwiedzanie zabytków (szczegóły u organizatora)
- jedna obiadokolacja w ofercie na wyjazd do Paryża (opcja 3-4): 70 zł/osoba (30.12.2018)
- uroczysta kolacja w Nowy Rok w Paryżu (opcja 3): 290 zł/osoba
- impreza noworoczna w Eurodisneylandzie (opcja 4): zabawa sylwestrowa w Disney Park (wstęp na teren parku od 17:00, atrakcje nocy sylwestrowej w tym parady, koncerty na żywo w godzinach 20:00-01:00) za 99 euro/osoba
- bilet wstępu do Eurodisneylandu: a) 1 park (Disney Park lub Disney Studio) 79 euro (ok. 340 zł) dla dorosłych, 72 euro (ok. 310 zł) dzieci 3-11 lat (Disney Park czynny do godz. 18:00, Disney Studio czynny do godz. 23:30); b) 2 parki (Disney Park + Disney Studio) 99 euro (ok. 426 zł) dla dorosłych, 92 euro (ok. 396 zł) dzieci 3-11 lat (Disney Park czynny do godz. 18:00, Disney Studio czynny do godz. 23:30)

Warunki przejazdu
Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych; odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Dodatkowe informacje
Lokalizacja hotelu: Londyn, Anglia; Amsterdam, Holandia; Paryż, Włochy.
Groupon ważny dla 1 osoby w pokoju double lub triple.
Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot.
Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą ulec zmianie niezależnie od biura Index, dlatego też należy powiększyć fundusze, by móc ewentualnie pokryć koszty podwyżek cen biletów.
W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.
Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez biuro Index. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu. Czas trwania przesiadek to ok. 30 min.
Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby). Ubezpieczenie wynosi 2,6 % ceny wyjazdu i można je wykupić w momencie dokonywania rezerwacji imprezy poprzez wybranie w formularzu rezerwacji dopłaty „Ubezpieczenie wszystkich uczestników od kosztów rezygnacji wg OWU KR Standard Signal Iduna''.
Istnieje możliwość wystawienia faktury na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury należy wypełnić formularz na stronie www.indexpolska.com.pl/faktury.
Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie.

Min. obłożenie pokoju: 2 osoby.
Maks. obłożenie pokoju: 3 osoby.
Trzecia osoba dorosła w pokoju na dostawce lub dziecko: bez zniżki (standardowa cena grouponu).

Zaoferowane Państwu połączenie usług turystycznych stanowi imprezę turystyczną w rozumieniu dyrektywy (UE) 2015/2302.

W związku z powyższym będą Państwu przysługiwały wszystkie prawa UE, mające zastosowanie do imprez turystycznych. Firma Index BP będzie ponosiła pełną odpowiedzialność za należytą realizację całości imprezy turystycznej.

Ponadto, zgodnie z wymogami prawa, przedsiębiorstwo Index BP posiada zabezpieczenie w celu zapewnienia zwrotu Państwa wpłat i – jeżeli transport jest elementem imprezy turystycznej – zapewnienia Państwu powrotu do kraju w przypadku, gdyby przedsiębiorstwo Index BP stało się niewypłacalne.

Przedsiębiorstwo Index BP zabezpieczyło się na wypadek niewypłacalności z firmą SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń SA. Podróżni mogą skontaktować się z tym podmiotem, jeśli usługi zostały niewykonane z powodu niewypłacalności Index BP.

Więcej informacji dotyczących najważniejszych praw zgodnie z dyrektywą (UE) 2015/2302 tutaj

Wartość w oparciu o wyjazd dla 1 osoby. Oferta limitowana dla tych terminów.

Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny.

Groupony sprzedane przez Groupon International Travel GmbH.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.