Holandia: ekspresowa lub 4-dniowa wycieczka dla 1 osoby z wizytą w parku Keukenhof, paradą kwiatów, transportem i więcej

Holandia: wycieczka z paradą kwiatów

Kup jako prezent
Już 110 kupionych

Holandia

Ekspresowa wycieczka na paradę kwiatów

Program:

 • dzień 1.: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Nocny przejazd przez Polskę, Niemcy do Holandii.
 • dzień 2.: w godzinach porannych przyjazd do Keukenhof – wiosenny ogród, gdzie na powierzchni ok. 32 hektarów rosną tulipany i inne kwiaty. Udział w paradzie kwiatów – platformy samochodowe ozdobione kwiatami (hiacynty, tulipany i żonkile), towarzyszyć im będą maszerujące orkiestry. W godzinach popołudniowych przejazd do Amsterdamu – spacer po starym centrum, m.in. Singel (najstarszy kanał), targ kwiatowy, Plac Dam, Pałac Królewski, Plac Mennicy, Nieuwmarkt, Chinatown i dzielnica Czerwonych Latarni. Rejs po kanałach Amsterdamu. W godzinach późnowieczornych/nocnych wyjazd w drogę powrotną. Przejazd nocny.
 • dzień 3.: powrót do kraju.

4-dniowa wycieczka na paradę kwiatów z noclegiem

Program:

 • dzień 1.: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Nocny przejazd przez Polskę, Niemcy do Holandii.
 • dzień 2.: w godzinach porannych przyjazd do Zaandam, gdzie znajduje się skansen wiatraków nad rzeką Zaan. W godzinach południowych/popołudniowych przejazd do Amsterdamu – tzw. Wenecji Północy, odwiedziny Coster Diamonds (słynna szlifiernia diamentów). Wizyta w muzeum Van Gogha lub Rijksmuseum z kolekcją sztuki holenderskiej (m.in. Rembrandt, Vermeer, Hals). Spacer po mieście – Plac Dam z Pałacem Królewskim i Pomnikiem Pamięci Ofiar II Wojny Światowej, następnie dzielnica Czerwonych Latarni, gdzie znajduje się dom Rembrandta oraz Oude Kerk (najstarszy kościół w mieście). W dzielnicy Jordaan zwiedzanie Westerkerk (duży kościół z najwyższą wieżą w mieście). Po południu (dla chętnych) rejs statkiem po kanałach – dawnych drogach komunikacji i transportu towarów. W godzinach wieczornych zakwaterowanie. Nocleg.
 • dzień 3.: śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Keukenhof – wiosenny ogród, gdzie na powierzchni ok. 32 hektarów rosną tulipany i inne kwiaty. Udział w paradzie kwiatów – platformy samochodowe ozdobione kwiatami (hiacynty, tulipany i żonkile), towarzyszyć im będą maszerujące orkiestry. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach popołudniowych/wieczornych.
 • dzień 4.: powrót do Polski w godzinach rannych.

Zakwaterowanie

 • hotel Premiere Classe: pokoje double z telewizorem, stołem, łóżkiem, Wi-Fi, łazienką z prysznicem; na terenie hotelu dostępna jest restauracja i całodobowa recepcja,
 • hotel o podobnym standardzie.

Oferta dla singli

 • możliwa dopłata do miejsca w pokoju dwuosobowym z możliwością dokwaterowania (więcej informacji w sekcji Warunki i Szczegóły).

Co otrzymujesz

W cenie grouponu:

 • ekspresowa lub 4-dniowa wycieczka do Amsterdamu,
 • 1 nocleg w pokoju double ze śniadaniem w hotelu Premiere Classe (w opcji z 4-dniową wycieczką)
 • transport autokarem zgodnie z harmonogramem,
 • zwiedzanie zgodnie z programem (wejścia do zabytków dodatkowo płatne),
 • uczestnictwo w paradzie kwiatów w parku Keukenhof,
 • opieka pilota.

Opcje

 • 179 zł za ekspresową wycieczkę do Amsterdamu – park Keukenhof – autokar – 1 osoba – 20.04-22.04.2018,
 • 499 zł za 4-dniową wycieczkę do Amsterdamu – park Keukenhof – autokar – 1 osoba – 19.04-22.04.2018.

Do ceny grouponu należy doliczyć obowiązkowe dopłaty – dokładne informacje znajdują się w zakładce Warunki i Szczegóły.

Udogodnienia

 • Doba hotelowa: nie dotyczy (wycieczka autokarowa)
 • Wi-Fi: dostępne (szczegóły u organizatora)
 • Personel mówi po angielsku, holendersku / opieka polskojęzycznego pilota
 • Zwierzęta: niedozwolone
 • Parking: nie dotyczy (wycieczka autokarowa)

Warunki

Ważność
Groupon ważny na wyjazd w terminie 19.04-22.04.2018 lub 20.04-22.04.2018 (w zależności od wybranej opcji).
W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z biurem podróży – numer tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja.
Cena za 1 osobę. Należy wykupić min. 1 groupon, by dokonać rezerwacji. Jeśli rezerwacja jest dla 1 osoby w pokoju dzielonym (w pokoju double), należy wykupić 1 groupon i dopłacić do pokoju dzielonego 50 zł.

Rezerwacja
Przed zakupem grouponu należy sprawdzić dostępność terminu: +48 32 209 78 78, +48 32 258 35 24 lub mailowo: kupon@indexpolska.com.pl.
Konieczna rezerwacja w ciągu 3 dni od zakupu poprzez wypełnienie formularza on-line. Dodatkowo na adres: kupon@indexpolska.com.pl należy wysłać zakupiony groupon (w formacie pliku PDF).
Modyfikacje zgodnie z Ogólnymi warunkami uczestnictwa w imprezach turystycznych organizowanych przez biuro podróży Index.
Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie.

Ograniczenia i dopłaty
Dopłaty obligatoryjne:

- ubezpieczenie: 10 zł/osoba,
- opłata administracyjna za realizację programu (wliczone wejście do parku Keukenhof): 30 euro/osoba (wycieczka ekspresowa), 35 euro/osoba (4-dniowa wycieczka),
- składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 zł/osoba.

Dopłaty opcjonalne:

- wyjazd z innych miast zgodnie z harmonogramem,
- rejs po kanałach w Amsterdamie: ok. 18 euro/osoba (płatne pilotowi),
- wejście do skansenu z wiatrakami: ok. 15 euro/osoba (płatne pilotowi),
- możliwość dokwaterowania w pokoju dwuosobowym: 50 zł/osoba (4-dniowa wycieczka).

Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym; kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot.
Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP Index, dlatego należy zwiększyć środki na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.
W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.
BP Index nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP Index. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu. Czas trwania przesiadek: ok. 30 min.
Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby). Ubezpieczenie wynosi 2,6% ceny wyjazdu i można je wykupić w momencie dokonywania rezerwacji imprezy poprzez wybranie w formularzu rezerwacji dopłaty Ubezpieczenie wszystkich uczestników od kosztów rezygnacji wg OWU KR Standard Signal Iduna.
Faktury za wyjazd wystawiane na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury należy wypełnić formularz na stronie http://www.indexpolska.com.pl/faktury.
Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie int. biura

Warunki przejazdu
Każdy uczestnik (bez względu na wiek) zobligowany jest do posiadania przy sobie ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości (w większości krajów ważny min. 30 dni od daty zakończenia imprezy), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem (paszport lub dowód osobisty).

Dodatkowe informacje
Lokalizacje jarmarku: Amsterdam, Lisse (Holandia).
Groupon ważny na wycieczkę dla 1 osoby.

Dodatkowe osoby
Standardowe obłożenie: 2 osoby.
Maks. obłożenie: 2 osoby.

Wartość w oparciu o wyjazd dla 1 osoby. Oferta limitowana dla tych terminów.

Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny.

Groupony sprzedane przez Groupon International Travel GmbH.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.