Wenecja, Asyż, Rzym, Watykan: 6-dniowa wycieczka z transportem, 3 noclegami, wyżywieniem, zwiedzaniem - majówka i więcej

Rzym, Wenecja i więcej: 6-dniowa wycieczka z wyżywieniem

260+ kupionych

Włochy

To jeden z najważniejszych punktów na kulturowej mapie Europy. Wyjątkowe miejsce, gdzie historia przypomina o sobie niemal na każdym kroku. Rzym, Wieczne Miasto – elegancki, wyrafinowany, a zarazem szalony – perfekcyjnie łączy bogatą przeszłość ze współczesną żywiołowością, pochłaniając turystę bez reszty.

Program

 • Dzień 1.: wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch.
 • Dzień 2.: przepłynięcie statkiem do Wenecji na Plac św. Marka, zwiedzanie – Bazylika św. Marka (ze szczątkami patrona miasta św. Marka Ewangelisty), Pałac Dożów (gotycka siedziba władców i rządu Wenecji), Wieża Zegarowa, Most Westchnień, spacer w kierunku Ponte Rialto. Czas wolny. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.
 • Dzień 3.: śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Asyżu. Zwiedzanie Bazyliki S. Maria Degli Angeli z Kaplicą Porcjunkuli. Wizyta w Bazylice Św. Franciszka. W bazylice grób Św. Franciszka. Spacer przez centrum miasta, Kościół św. Klary. Czas wolny. Przejazd na obiadokolację i nocleg w okolicy Rzymu.
 • Dzień 4.: śniadanie, przejazd w okolice Rzymu. Zwiedzanie Rzymu – Koloseum (najsłynniejszy amfiteatr świata), antyczne Forum Romanum, Capitol (miejsce od czasów antycznych uważane za serce duchowe, polityczne i kulturalne Rzymu). Plac Wenecki, przy którym stoi pomnik przypominający o wielkim dziele zjednoczenia państwa włoskiego w latach 1860-1870 przedstawiający pierwszego jego króla Wiktora Emanuela II. Panteon – perełka architektoniczna wybudowana w I połowie II wieku n.e., jedyna antyczna pozostałość stojąca po dziś dzień w całości, Piazza Navona – z fontanną tzw. Czterech Rzek Berniniego, Plac Hiszpański ze słynnymi schodami hiszpańskimi, Fontanna di Trevi. Czas wolny. Obiadokolacja. Nocleg.
 • Dzień 5.: śniadanie, wykwaterowanie, przejazd na zwiedzanie Watykanu – zwiedzanie Muzeów Watykańskich (fakultatywnie - nie ma możliwości dokupienia biletów w biurze podczas terminów majówkowych) – jeden z największych zbiorów sztuki na świecie z eksponatami od antyku po wiek dwudziesty oraz Kaplicy Sykstyńskiej ze słynnymi freskami Michała Anioła – miejsca wyboru papieży tzw. Konklawe, Bazylika św. Piotra – miejsce, w którym od 2 tys. lat spoczywają szczątki pierwszego papieża – św. Piotra. Grób św. Jana Pawła II, słynna Pieta Michała Anioła, dalsze zwiedzanie Rzymu – Bazylika św. Pawła za Murami – miejsce pochówku św. Pawła Apostoła, Bazylika św. Jana na Lateranie dedykowana Janowi Chrzcicielowi i Janowi Ewangeliście, pierwsza spośród czterech bazylik Rzymu. Czas wolny. Wyjazd w kierunku Polski.
 • Dzień 6.: przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

Zakwaterowanie

 • Hotel w północnych Włoszech (okolice Rimini, Cesenatico, Lido di Jesolo) – pokoje 1-, 2-, 3-osobowe z łazienkami (1 nocleg).
 • Hotel w okolicach Rzymu – pokoje 1-, 2-, 3-osobowe z łazienkami (2 noclegi).

Oferta dla singli

Istnieje możliwość zakwaterowania:

 • w pokoju dwuosobowym z możliwością dokwaterowania (dopłata 50 zł/osoba),
 • w pokoju na wyłączność/bez możliwości dokwaterowania (dopłata 200 zł/osoba).

Opcje

6-dniowa wycieczka do Włoch – transport – 3 noclegi – wyżywienie HB – 1 osoba

 • 599 zł za wycieczkę w terminie 28.04-03.05.2018:
 • 599 zł za wycieczkę w terminie 29.05-03.06.2018
 • 599 zł za wycieczkę w terminie 26.06-01.07.2018
 • 599 zł za wycieczkę w terminie 14.08-19.08.2018
 • 599 zł za wycieczkę w terminie 04.09-09.09.2018
 • 599 zł za wycieczkę w terminie 02.10-07.10.2018
 • 599 zł za wycieczkę w terminie 06.11-11.11.2018

Co otrzymujesz

W cenie grouponu:

 • 6-dniowa wycieczka do Włoch (Wenecja, Asyż, Rzym, Watykan) dla 1 osoby,
 • transport autokarem zgodnie z rozkładem jazdy,
 • 3 noclegi,
 • 3 x śniadanie i obiadokolacja (HB),
 • zwiedzanie,
 • opieka pilota podczas całej wycieczki.

Do ceny grouponu należy doliczyć obowiązkowe dopłaty – dokładne informacje znajdują się w zakładce Warunki i Szczegóły.

Udogodnienia

 • Wi-Fi: dostępne (szczegóły u organizatora)
 • Personel mówi w j. angielskim i włoskim
 • Zwierzęta: niedozwolone

Warunki

Ważność
Groupon ważny na wyjazd w terminie od 28.04.2018 do 11.11.2018.
W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z biurem podróży – numer tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja.
Cena za 1 osobę. Należy wykupić min. 1 groupon, aby dokonać rezerwacji. Jeśli rezerwacja jest dla 1 osoby w pokoju jednoosobowym, należy wykupić 1 groupon i dopłacić do pokoju jednoosobowego. Jeśli rezerwacja jest dla 1 osoby w pokoju dzielonym (double), należy wykupić 1 groupon i dopłacić do pokoju dzielonego.

Rezerwacja
Przed zakupem grouponu należy sprawdzić dostępność terminu: +48 32 209 78 78, +48 32 258 35 24 lub mailowo: kupon@indexpolska.com.pl.
Konieczna rezerwacja w ciągu 3 dni od zakupu poprzez wypełnienie formularza on-line. Dodatkowo na adres: kupon@indexpolska.com.pl należy wysłać zakupiony groupon (w formacie pliku PDF).
Modyfikacje zgodnie z Ogólnymi warunkami uczestnictwa w imprezach turystycznych organizowanych przez biuro podróży Index. Dopiero umowa zawarta z Biurem jest potwierdzeniem rezerwacji, a nie sam zakup grouponu.
Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie.

Ograniczenia i dopłaty
Dopłaty obligatoryjne (płatne w biurze):

- ubezpieczenie podróżne: 50 zł/os.,
- opłaty administracyjne: 65 EUR/os. Promocja: na wycieczki w październiku i listopadzie obowiązują dopłaty administracyjne w wysokości: 60 EUR/osoba,
- składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 zł/os,
- opłaty za realizację programu (transport do Wenecji, lokalny przewodnik, zestaw słuchawkowy turysty, transport lokalny): 55 EUR/os. (płatne w autokarze u pilota w dniu wyjazdu),
- opłata klimatyczna: 3 EUR/os. (płatne w autokarze u pilota w dniu wyjazdu).

Dopłaty opcjonalne:

- wyjazd z innych miast zgodnie z harmonogramem,
- pokój jednoosobowy: +200 zł/os. + dopłaty obligatoryjne,
- pokój dzielony (dokwaterowanie): +50 zł/osoba,
- bilety wstępu do odwiedzanych obiektów: ok. 35 EUR/os. (m.in. Muzea Watykańskie, kościoły, Campanile w Wenecji); ze względu na duże kolejki do kas przed Muzeami Watykańskimi biuro nie gwarantuje możliwości kupienia biletu w kasie; istnieje możliwość zakupu biletów bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji: 95 zł/os. (bilet dla osoby dorosłej), 60 zł/os. (bilet dla dziecka 6-18 lat),
- istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby). Ubezpieczenie wynosi 2,6 % ceny wyjazdu i można je wykupić w momencie dokonywania rezerwacji imprezy poprzez wybranie w formularzu rezerwacji dopłaty Ubezpieczenie wszystkich uczestników od kosztów rezygnacji wg OWU KR Standard Signal Iduna.

Warunki przejazdu
Każdy uczestnik (bez względu na wiek) zobligowany jest do posiadania przy sobie ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości (w większości krajów ważny min. 30 dni od daty zakończenia imprezy), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem (paszport lub dowód osobisty).

Dodatkowe informacje
Lokalizacja hoteli: okolice Rimini/Cesanatico/Lido di Jesolo oraz Rzym, Włochy.
Groupon ważny na pobyt w pokojach 1-, 2- lub 3-osobowych z łazienkami dla 1 osoby.

Istnieje możliwość wystawienia faktury na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury należy wypełnić formularz na stronie www.indexpolska.com.pl/faktury.
Podany w ofercie program imprezy jest programem ramowym. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot.
Podane w ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą ulec zmianie niezależnie od biura Index, dlatego też należy powiększyć fundusze, by móc ewentualnie pokryć koszty podwyżek cen biletów.
W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.
Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez biuro Index. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu. Czas trwania przesiadek to ok. 30 min.
Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie.

Min. obłożenie pokoju: 2 osoby.
Maks. obłożenie pokoju: 3 osoby.
Trzecia osoba dorosła w pokoju na dostawce lub dziecko: możliwe ze zniżką (szczegóły u organizatora).

Wartość w oparciu o wyjazd dla 1 osoby. Oferta limitowana dla tych terminów.

Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny.

Groupony sprzedane przez Groupon International Travel GmbH.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.