Hotel Imperial 4*

Kraków: 1-3 noce w hotelu 4* na Rynku

Kup jako prezent
Już 70 kupionych

Hotel

W samym sercu krakowskiej starówki – na rogu południowej pierzei Rynku Głównego i ulicy Wiślnej – mieści się Hotel Imperial 4*. Z odrestaurowanej kamienicy goście mogą podziwiać zachwycającą architekturę krakowskiego Starego Miasta.

Wnętrza hotelu łączą w sobie elegancką klasykę z praktyczną nowoczesnością. Przywołują na myśl ducha starego Krakowa, jednocześnie zapewniając wysoki standard i komfortowe warunki pobytu. Niezapomniane wrażenia pozostawi rozpościerający się z okien budynku widok na największy zabytkowy rynek w Europie.

Co ciekawe, z kamienicą, w której mieści się hotel, wiąże się wiele interesujących historii. Przed wiekami gościło tu poselstwo tureckie udające się do Poznania na dwór króla Jana Alberta. Legenda głosi, że kamienica była też domem czarnoksiężnika mistrza Jana Twardowskiego (Laurentius Dhur), który zgłębiał tajniki alchemii na Wydziale Medycznym Akademii Krakowskiej.

Przykładowe atrakcje turystyczne

 • Wawel z Zamkiem Królewskim: nazywany perłą krakowskich zabytków. Niegdyś był miejscem, z którego polscy władcy rządzili swym królestwem, a następnie – po przeniesieniu stolicy do Warszawy – pozostał miejscem koronacji i pochówków królów. Dziś można tam zobaczyć liczne stałe ekspozycje dzieł sztuki, a także wystawy czasowe.
 • Kościół Mariacki: jeden z najbardziej znanych zabytków Krakowa. Budowany w XIV i XV w., należy do przykładów architektury gotyku. Wewnątrz budynku znajduje się ołtarz Wielki, dzieło Wita Stwosza, uznawane za arcydzieło rzeźbiarskie późnego gotyku.
 • Sukiennice: jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc na zabytkowej mapie miasta. Jego historia sięga czasów panowania księcia Bolesława Wstydliwego, który zobowiązał się wybudować kramy sukienne (wymienione w przywileju lokacyjnym Krakowa z 1257 r.). Obecnie znajdują się tam kramy z pamiątkami, na piętrze natomiast mieści się Galeria Polskiego Malarstwa i Rzeźby XIX wieku.
 • Muzeum Książąt Czartoryskich: jedno z najstarszych muzeów w Polsce (otwarte w 1878 roku). Gromadzi dzieła malarstwa europejskiego XIII-XVIII w., zabytki europejskiego i islamskiego rzemiosła artystycznego (od średniowiecza do XIX w.), grafiki, sztukę starożytną oraz militaria. Najsłynniejszym eksponatem jest Dama z gronostajem Leonarda Da Vinci.

Co otrzymujesz

W cenie grouponu:

 • 1-3 noce dla 2 osób,
 • zakwaterowanie w pokoju standard double,
 • śniadania w formie bufetu.

Opcje:

2 osoby – pokój standard double – BB – 01.11.2017-31.03.2018:

 • 319 zł zamiast 504 zł za 1 noc,
 • 619 zł zamiast 1008 zł za 2 noce,
 • 919 zł zamiast 1512 zł za 3 noce.

Udogodnienia

 • Doba hotelowa: 14-12
 • Wi-Fi: bezpłatnie
 • Personel mówi w j. angielskim
 • Zwierzęta: bezpłatnie
 • Parking: brak
 • Transfer z lotniska: 100 zł w jedną stronę

Warunki

Ważność
Groupon ważny od 01.11.2017 do 31.03.2018.
Terminy wyłączone: 30.12.2017-01.01.2018.
W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja.
Cena za 2 osoby.

Rezerwacja
Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 12 422 40 52 lub mailowo: recepcja@imperial-hotel.pl. Należy dołączyć zakupiony groupon.
Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 3-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie.
Limit grouponów na pobyt: 10. Groupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu.

Dodatkowe informacje
Lokalizacja hotelu: Kraków, Polska.
Brak opłaty klimatycznej.
Ważny na pobyt w pokoju standard double dla 2 osób.

Dodatkowe osoby
Standardowe obłożenie: 2 osoby.
Maks. obłożenie: 2 osoby.
Dziecko do 4 lat włącznie: bezpłatnie, śpiące w łóżku rodziców ze śniadaniem.

Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju standard double. Ograniczona dostępność dla tych terminów.

Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny.

Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Komentarze

(5 Opinii)

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

I

Iwona ·
3 reviews  
· 27 marca 2018
miejsce, profesjonalna i miła obsługa, czystość,
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.