Co otrzymujesz
W cenie grouponu:
- pokój standard single dla 1 osoby lub double dla 2 osób w nowo wyremontowanym hotelu
- codzienne śniadanie Grab’n Go (bez śniadania w formie bufetu) z kawą, rogalikiem, owocami (jabłkiem) w holu
- 1x butelka wody w pokoju po przyjeździe
- Rezerwacja ważna tylko dla zakupionej opcji.
- Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości modyfikacji. Rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie.
- Anulowanie rezerwacji na min. 3 dni przed zameldowaniem, w przeciwnym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi.
- Cena może się zmieniać zależnie od terminu i liczby nocy.
- Opłata klimatyczna: wliczona w cenę.
- Terminy do grudnia 2022.
Ze względu na obecny kryzys zdrowotny przed każdym zakupem prosimy o sprawdzenie aktualnych środków zapobiegawczych
Hotel
Sorat Hotel Ambassador Berlin położony jest w pobliżu słynnej dzielnicy handlowej City West, alei Kurfürstendamm i Tauentzienstraße. 400 metrów dzieli go od domu towarowego KaDeWe. Stacja metra Wittenbergplatz znajduje się 100 metrów od obiektu. Linia metra U2 zapewnia bezpośrednie połączenia z Placem Poczdamskim w 12 minut, a na Alexanderplatz dotrzeć można w 20 minut.
Obiekt posiada przestronny salon, taras z patio, salę konferencyjną i podziemny parking. Pokoje są przestronne i dźwiękoszczelne, a ich wyposażenie obejmuje miejsce do pracy oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. W łazience znajduje się suszarka do włosów i bezpłatny zestaw kosmetyków.
Goście mogą zjeść śniadanie w restauracji Filou del Ambassador, która charakteryzuje się wyjątkowym wystrojem. Bar w holu Sambar dysponuje letnim tarasem i serwuje koktajle oraz wykwintne napoje, a także ciasta i wypieki. Ponadto w okolicy znajduje się wiele restauracji, kawiarni i barów.
Hotel oferuje również wypożyczalnię rowerów. W pobliskim parku Tiergarten dostępne są wyznaczone trasy do joggingu. Recepcja czynna jest 24 godziny na dobę.
Szczegóły zakwaterowania:
Pokój single
- Standardowe obłożenie: 1 osoba
- Maks. obłożenie: 1 osoba
Pokój double
- Standardowe obłożenie: 2 osoby
- Maks. obłożenie: 2 osoby
Przykładowe atrakcje turystyczne
- Brama Brandenburska – najbardziej charakterystyczna budowla Berlina stanowiąca dziś symbol zjednoczonych Niemiec.
- Kopuła Reichstagu – punkt widokowy nad siedzibą parlamentu.
- Aleja Unter den Linden – ulica znajdująca się w centrum Berlina, w dzielnicy Mitte. Jest uważana za jedną z najpiękniejszych alei miasta.
Udogodnienia
- Doba hotelowa: 15-12
- Wi-Fi: bezpłatnie
- Personel mówi po niemiecku, angielsku i francusku
- Zwierzęta: 16 euro/zwierzę/doba
- Prywatny parking: niedostępny
- Transfer i transport: nie jest zapewniany
Warunki
* Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie.
* Anulowanie rezerwacji na min. 3 dni przed zameldowaniem, w przeciwnym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi.
* W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada.
* Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania.
* Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi.
* Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat.
* Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa.
* Opłata klimatyczna: wliczona w cenę.
* Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi.
* W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem.
* Terminy do grudnia 2022.
Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.