Internetowy kurs masażu na platformie masaz123.pl za 15 zł w Funmedia

Funmedia

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócieOferta

  • 15 zł za internetowy kurs masażu (poziom 1 i 2) na Masaz123.pl.

Intraktywny kurs Masaż123 składa się z 10 części, a każda z nich zawiera 7 lekcji. Każda z nich rozpoczyna się wykładem wprowadzającym (np. o wpływie masażu na poszczególne układy w organizmie, najlepszych technikach na początek i finał masażu). Kolejne etapy nauki obejmują fotolekcje i quizy weryfikujące świeżo nabytą wiedzę, filmy instruktażowe oraz ciekawostki z fizjoterapii i zabiegów SPA.

Domeną e-kursu Masaż123 jest nauka poprzez zabawę, dlatego znaleźć w nim można interaktywne gry webowe usprawniające zdolności manualne i utrwalające informacje na temat anatomii ludzkiego ciała.

Uczestnictwo w kursie Masaż123 to:

  • wiedza, jak przeprowadzać masaż klasyczny i relaksacyjny,
  • odkrycie tajników masażu erotycznego,
  • poznanie elementów medycyny chińskiej i akupresury, techniki ugniatań i ucisków,
  • zrozumienie, dlaczego odpowiednie nastawienie ma wpływ na jakość zabiegu,
  • zyskanie dużej porcji informacji i przydatnych wskazówek od profesjonalnego masażysty.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Realizacja: wejdź na http://www.masaz123.pl/ i w zakładce Aktywuj kupon wpisz kodu grouponu i niezbędne dane. W automatycznym mailu otrzymasz dostęp do kursu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Funmedia


Międzynarodowa, dynamicznie rozwijająca się firma Funmedia jest liderem branży e-learning. Jej bogate portfolio obejmuje multimedialne kursy językowe i specjalistyczne (m.in. Pisz123), w tym pierwszy e-podręcznik do nauki języka angielskiego dla dzieci, który uzyskał akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Kursy123 są dostępne w ponad 50 państwach (m.in. w Australii, Emiratach Arabskich, Niemczech, Hiszpanii, Norwegii, Kanadzie oraz Meksyku, Peru, Chile), a obecnie korzysta z nich już ok. 700 000 użytkowników. Funmedia jest dwukrotnym laureatem prestiżowej nagrody European Language Label – Europejskiego znaku innowacyjności w nauczaniu i uczeniu się języków obcych.

Wszystkie dostępne szkolenia online:

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.